Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Ahyeon Estetik Yaptırdı Mı?

peamiess

Trainee
Tepki
279
ahyeon uzun süren bir aranın ardından gruba dönünce insanlar sürekli çok değiştiğini ve hatta estetik yaptırmak için ara verdiğini söylemeye başladı.

açıkçası bu tür müdaheleleri normal karşılıyorum ve çoğu kişinin de biraz bile olsa yüzüne bir şeyler yaptırdığının farkındayım ama ahyeon’un öyle çok bir şey yaptırdığını düşünmüyorum.
şimdi boş zamanım olduğundan ve kızları takip ettiğimden dolayı bu konuyu açmak istedim.

ahyeon’un ciddi bir sağlık problemi yaşamış olma ihtimali oldukça yüksek.
ara sürecinde kendisine rastlayan birisi ciddi anlamda kilo verdiğini söylemişti ve okul arkadaşları da bir süre okula bile gitmediğinden bahsetmişti.
bu süreçte bir tedavi aldığı düşünülüyor.

tanıtıldıkları zamandan beri diğer üyelere kıyasla daha dolgun ve etli duruyordu ama şimdi fazlasıyla kilo vermiş.
yüzü öncesine kıyasla daha solgun/yorgun duruyor.

photo-output.jpeg

üstteki iki fotoğraf ara vermeden önce gelen son hallerinden ve alttakiyse döndüğündeki hali.

IMG_1660.jpeg

üstteki fotoğraflarda makyajı çok az yani kendisini bildiğimiz haline daha çok benziyor.
şimdi de makyajlılara geçiyorum.

IMG_1661.jpeg

ortada bariz bir değişim varsa o da ten rengi gibi duruyor.
herhangi bir açtırma işlemi uygulanmış mıdır bilmiyorum ama daha çok efektten beyazlamış gibi duruyor.

onun dışında yüz hatları öncekinin hemen hemen aynısı sadece alttakinde ağır bir makyaj ve farklı bir imaj var.

photo-output.jpeg

ilk fotoğraf yaklaşık iki yıl öncesinden çekilmiş olan stajyerlik fotoğraflarından birisi ve ikincisi de albüm fotoğraflarından birisi.
bana göre yüzüne büyümenin etkisiyle bir olgunluk gelmiş.

IMG_1662.jpeg

aynı şekilde burada da oluşan hafif farkların imaj ve büyüme gibi sebeplerden olduğunu düşünüyorum.

asla yaptırmamıştır diyemem ama ben kendisinde şaşırılacak bir değişim olduğunu düşünmüyorum çünkü yüz hatlarına tek tek bakıldığında her yeri hemen hemen aynı.

program çekildiği zamanlarda tam ergenlik döneminde olmasına rağmen her zaman çok güzel duruyordu ve şimdi tam gelişme dönemindeyken fazlasıyla zayıflayarak geri dönünce değişik gelmesinin normal olduğunu düşünüyorum.

kendisi fotoğraf attıkça ve kızlar bir yere katıldıkça aslında o kadar da değişmediği fark edilebilir bence.

son bir pre debut ahyeon fotoğrafıyla ve bugün attıkları tt videosuyla konuyu sonlandırıyorum.

IMG_1575.jpeg

-bazı fotoğraflar direkt eklenmek yerine link olarak gelmiş orayı düzeltmeye çalışacağım.-

Son düzenleme:
Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Çok fazla bir değişiklik yok aslında. Ama yaptırmışsada bu kendi tercihi bence.
başta da dediğim gibi açıkçası yapıp yaptırmaması benim de pek umrumda değil herkes kendini nasıl seviyorsa öyle takılsın ama sırf laf etmek için bu yüzden ara verip öyle döndü denmesi falan çok saçma geliyor ya

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
başta da dediğim gibi açıkçası yapıp yaptırmaması benim de pek umrumda değil herkes kendini nasıl seviyorsa öyle takılsın ama sırf laf etmek için bu yüzden ara verip öyle döndü denmesi falan çok saçma geliyor ya
Gerçekten bazı k-netizenler çok boş konuşuyor. Sana ne yani. Kendi vücudu istedigini yapar. Ben hala bu durumu anlamiyorum🤦🏻‍♀️

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
ahyeon uzun süren bir aranın ardından gruba dönünce insanlar sürekli çok değiştiğini ve hatta estetik yaptırmak için ara verdiğini söylemeye başladı.

açıkçası bu tür müdaheleleri normal karşılıyorum ve çoğu kişinin de biraz bile olsa yüzüne bir şeyler yaptırdığının farkındayım ama ahyeon’un öyle çok bir şey yaptırdığını düşünmüyorum.
şimdi boş zamanım olduğundan ve kızları takip ettiğimden dolayı bu konuyu açmak istedim.

ahyeon’un ciddi bir sağlık problemi yaşamış olma ihtimali oldukça yüksek.
ara sürecinde kendisine rastlayan birisi ciddi anlamda kilo verdiğini söylemişti ve okul arkadaşları da bir süre okula bile gitmediğinden bahsetmişti.
bu süreçte bir tedavi aldığı düşünülüyor.

tanıtıldıkları zamandan beri diğer üyelere kıyasla daha dolgun ve etli duruyordu ama şimdi fazlasıyla kilo vermiş.
yüzü öncesine kıyasla daha solgun/yorgun duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 27710

üstteki iki fotoğraf ara vermeden önce gelen son hallerinden ve alttakiyse döndüğündeki hali.

Ekli dosyayı görüntüle 27730

üstteki fotoğraflarda makyajı çok az yani kendisini bildiğimiz haline daha çok benziyor.
şimdi de makyajlılara geçiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 27729

ortada bariz bir değişim varsa o da ten rengi gibi duruyor.
herhangi bir açtırma işlemi uygulanmış mıdır bilmiyorum ama daha çok efektten beyazlamış gibi duruyor.

onun dışında yüz hatları öncekinin hemen hemen aynısı sadece alttakinde ağır bir makyaj ve farklı bir imaj var.

Ekli dosyayı görüntüle 27719

ilk fotoğraf yaklaşık iki yıl öncesinden çekilmiş olan stajyerlik fotoğraflarından birisi ve ikincisi de albüm fotoğraflarından birisi.
bana göre yüzüne büyümenin etkisiyle bir olgunluk gelmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 27731

aynı şekilde burada da oluşan hafif farkların imaj ve büyüme gibi sebeplerden olduğunu düşünüyorum.

asla yaptırmamıştır diyemem ama ben kendisinde şaşırılacak bir değişim olduğunu düşünmüyorum çünkü yüz hatlarına tek tek bakıldığında her yeri hemen hemen aynı.

program çekildiği zamanlarda tam ergenlik döneminde olmasına rağmen her zaman çok güzel duruyordu ve şimdi tam gelişme dönemindeyken fazlasıyla zayıflayarak geri dönünce değişik gelmesinin normal olduğunu düşünüyorum.

kendisi fotoğraf attıkça ve kızlar bir yere katıldıkça aslında o kadar da değişmediği fark edilebilir bence.

son bir pre debut ahyeon fotoğrafıyla ve bugün attıkları tt videosuyla konuyu sonlandırıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 27715

-bazı fotoğraflar direkt eklenmek yerine link olarak gelmiş orayı düzeltmeye çalışacağım.-
Blackpink üyeleri bir keresinde YG'nin estetik yaptırmaya, alkol kullanımına ve sevgililiğe izin vermediğini söylemişti. Yani yasakmış. Lisa'da makyajla burnunu küçüktebildiğinden bahsetmişti diye hatırlıyorum. Yani şahsen estetikli olduğunu düşünmüyorum daha çok sanki yaş aldıkça yüzü oturmuş gibi geldi ki bakım yapınca zaten gayet normal geliyor. Kore bakım ürünleri zaten çok iyi etki ediyor. Her çıkış yapan güzel idolün predebut ve debut halini karşılaştırıp estetikli demek bana bir tık mantıksız geliyor.

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Blackpink üyeleri bir keresinde YG'nin estetik yaptırmaya, alkol kullanımına ve sevgililiğe izin vermediğini söylemişti. Yani yasakmış. Lisa'da makyajla burnunu küçüktebildiğinden bahsetmişti diye hatırlıyorum. Yani şahsen estetikli olduğunu düşünmüyorum daha çok sanki yaş aldıkça yüzü oturmuş gibi geldi ki bakım yapınca zaten gayet normal geliyor. Kore bakım ürünleri zaten çok iyi etki ediyor. Her çıkış yapan güzel idolün predebut ve debut halini karşılaştırıp estetikli demek bana bir tık mantıksız geliyor.
aynen öyle ergenlik yaşlarına giriş ve çıkış çık değişim sağlıyor artı olarak tam anlamıyla makyaj yaptığı halini çok az görmüştük videolarda genelde günlük bir makyaj yapılıyordu.
hem lisa örneği de oldukça yerinde oldu çünkü lisa’nın yüzü makyajla rahatça bambaşka hir havaya sokmaya elverişli bir yüz ve zaman zaman bazı makyaj hileleriyle çok değişik durabiliyor.
belki zamanla dolgu falan yaptırırlar/yaptırmışlardır ama genel olarak yüzlerinin özü değişmiyor sadece çok hafif farklar oluyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hastalığından(?) kilo vermiş olabilir belki
herkes öyle düşünüyor çünkü eski haliyle karşılaştırımca cidden çok rahat anlaşılıyor.
ara vermeden önce tayland’a gitmişlerdi ve o aralar kilo almış gibiydi baya toplu duruyordu ama şimdi aşırı zayıf duruyor.

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
2 senede nasıl olgunluk gelebilir ki ya yaptırmış ufak tefek dokunuşlar işte bebek yağları erimesi 2 - 3 sene de ergenlikten çıkıp yüz değişmesi çok gerçekçi değil ama hayranlar neden kabul etmiyor onu anlamıyorum

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
2 senede nasıl olgunluk gelebilir ki ya yaptırmış ufak tefek dokunuşlar işte bebek yağları erimesi 2 - 3 sene de ergenlikten çıkıp yüz değişmesi çok gerçekçi değil ama hayranlar neden kabul etmiyor onu anlamıyorum
tanıdığımızda çocuktu ve yavaşça büyüyor ben yaptıramaz imkansız demiyorum ama yaptırmış gibi durmuyor artı olarak bebek yağından bahsetmedim bile kendisi açıkça fazlasıyla kilo verdi ve yüzüne de yansıyor.
gördüğümüz süre boyunca hep gündelik makyaj yapılıyordu ve idol imajına yeni yeni giriyor. attıkları tt videolarına bakınca zaten aynı eskisi gibi olduğu belli oluyor küçük bir şeyler yaptırmış olabilir ama dikkat çekecek bir değişim yok

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Her değişeme artık 'dokunuş' demesek.Kız kilo vermiş göremiyor musunuz? Sadece yüzden değil,vücuduna bakarak bile kilo verdiği anlaşılıyor.Burnu aynı burun gözeleri aynı göz yüzü sadece kilo verdiği için biraz yanakları gitmiş.Bence hayranlar kabul etmiyordan daha çok siz edemiyorsunuz 'dokuş' yaptırmadığını.Ama maden bu kadar kesin konuşuyorsun demek ki uzumnasın bu konuda.Neresine dokundurtmuş bize bir söylede fanlar aydınlansın

Ve ayrıca asıl değişimler ergenlik döneminde olur
gerçekten ya yüz hatlarına tek tek bakınca hepsinin aynı kaldığı belli oluyor zaten ergenlikte değişmeyen kim var ki