Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baemon Ahyeon 2Ne1 Mashup Dansı

eirene

Rookie Idol
Tepki
371

Diğer üyelere göre burada biraz daha fazla yapmış(?) gibi hissettim bodyroll kısmında ve sonra kısımlarda özellikle
Dövülüyormuş gibi hissedersin ya onun biraz daha az hali
Siz ne düşünüyorsunuz?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Diğer üyelere göre burada biraz daha fazla yapmış(?) gibi hissettim bodyroll kısmında ve sonra kısımlarda özellikle
Dövülüyormuş gibi hissedersin ya onun biraz daha az hali
Siz ne düşünüyorsunuz?
En cok ahyeona bakarim diye beklemistim aurası guclu gelmisti merkezi de almis burada ama digerleri daha cok one cikacak gibi

Ü

Üye silindi 189

bence ahyeonda gerehinden fazla one cikma istegi var. gereginden fazla abartiyor bu yuzden bazen komik oluyor. solo performans sergilerken yg bile uyarmisti bu kadar one cikmaya calisma, her seyi ayni aynda yaoamazsin diye. grupta da buyuk ihtimal one cikarilan uye olur zaten. sahsen ben onunla ayni grupta olmak istemezdim.

Konu Sahibi
eirene

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
En cok ahyeona bakarim diye beklemistim aurası guclu gelmisti merkezi de almis burada ama digerleri daha cok one cikacak gibi
Bence de ya özellikle Asa ve Ruka
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bence ahyeonda gerehinden fazla one cikma istegi var. gereginden fazla abartiyor bu yuzden bazen komik oluyor. solo performans sergilerken yg bile uyarmisti bu kadar one cikmaya calisma, her seyi ayni aynda yaoamazsin diye. grupta da buyuk ihtimal one cikarilan uye olur zaten. sahsen ben onunla ayni grupta olmak istemezdim.
Kesinlikle ben Pick Up Your Feelings bölümüydü sanırım onu izliyordum güzel vokal kısımları için hep ben alırım diyordu garipsemiştim