Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Akımlar Ve Düşünceler

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Bu gönderide herkes kedisine anlamsız görünen akımları yerleştirsin.Ben "Ashley,Look at me!" Akımını söylemek isterim.İlk başlarda güzeldi belki ama sonra aynı video tekrar tekrar prim adına paylaşılınca bir anlamı kalmadı.Artık bu akımı gördüğümde direkt geçiyordum.Ama Soohwan'ın bu videosunu geçmedim ve cidden eğlenceliydi bence😁

marin

Trainee
Tepki
639
Soohwan inanılmaz şeker biri. Kanalındaki akımları beğeniyorum. Bu akımı TWICE’ın Look At Me’si ile birleştirdiği bir akım var. Çok akıllıca 🤩

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Soohwan inanılmaz şeker biri. Kanalındaki akımları beğeniyorum. Bu akımı TWICE’ın Look At Me’si ile birleştirdiği bir akım var. Çok akıllıca 🤩
Onu tanıyorsun🤩
Çok mutluyum şu an💫
18+ prank yaptığı videosu da muhteşemdi😁

marin

Trainee
Tepki
639
Onu tanıyorsun🤩
Çok mutluyum şu an💫
18+ prank yaptığı videosu da muhteşemdi😁
Geçen yıl keşfetmiştim kanalını. Yanında biri daha vardı ve Somi'nin Fast Forward'ına dans ediyorlardı. Acaba stajyerler mi diye düşünmüştüm. Sonra unutmuştum varlığını ama bu sene yine bir akımları çok hoşuma gidince takibe aldım. Doğrusu adı ve videoları dışında pek bir bilgim yok kendisine dair. Tahmin ettiğim gibi stajyer falan mı yoksa sadece iyi dans eden biri mi 🤗

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Geçen yıl keşfetmiştim kanalını. Yanında biri daha vardı ve Somi'nin Fast Forward'ına dans ediyorlardı. Acaba stajyerler mi diye düşünmüştüm. Sonra unutmuştum varlığını ama bu sene yine bir akımları çok hoşuma gidince takibe aldım. Doğrusu adı ve videoları dışında pek bir bilgim yok kendisine dair. Tahmin ettiğim gibi stajyer falan mı yoksa sadece iyi dans eden biri mi 🤗
Korede ve dünya genelinde danscılar ve dans severler tarafından bilinen bir grup var; ARTBEAT
Kendisi korede olan bir grup ve çok büyükler ayrıca sadece yt ta neredeyse 5b takipçileri var.
Soohwan ve abisi Taehwan da bu grubun bir parçası.Ayrıca bildiğim kadarıyla Soohwan hem de ilkokul öğretmeni olarak çalışıyor.Birkaç yabancı fanlardan duymuştum..