Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Artık İtiraf Ediyorum

A

Anonymous (1843)

Üyelerle ilgili gerçek düşüncelerimizi yazacağız önce ben başlıyorum. Bloom kraliçe olacağına inanıyor mu cidden?
Böyle pis zorba kişiler kraliçe mi olacak bi de? Böyle öfkeli kişiler? Jurnalcinin bloomun hesabı olduğunu düşünüyorum hatta. Bloom forumdan gitmeli.

Konu Sahibi
A

Anonymous (ca56)

Anonimden millete sövüp sövüp yüzlerine guluyorsunuz buna karaktersizlik denir. @çiçek 'in de dediği gibi ekran başında gördüğünüz insanlar sizce kirilmiyor mu? Robot mu bu insanlar. Ben bile @Bloom🔥 yerine çok kirildim. Arkasi sağlam bile sovmuyorsunuz sallayıp geçiyorsunuz
"Neden sevmiyorsun?" "Sevmiyorum"
ABSOWHSPQBS yapmayın hem kırıcı hem komikk🤣

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Neden şöyle şeyler yapiyosunuz anlamiyorum birinin zorba oldugunu dusunuyosan onun yuzune soylersin bir sorun varsa hep beraber halledilebilir onun disinda altini bile dolduramayacaginiz bir seyi sirf kaos ciksin diye iki etkilesim almak için ortaya atiyosunuz karsinizdakini dusunmeden ki asil sizin yaptiginiz davranis bu sefer zorbaliga giriyor haberiniz olsun yani bu kadar kolay olmamali bazi seyleri boyle kotu bir uslupla ifade etmek herkesin anonim oldugu bir ortami da bu kadar ciddiye almayin bence

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bence birileri ilgi çekmek için yapıyor ama neden yapıyor bilmiyorum geçen biri kediye de kırıcı şeyler söylemişti söyledikleri yetmezmiş gibi bı de uzattıkça uzattı bence yüreğiniz varsa yüzlerine söyleyin söyleyeceklerinizi böylesi korkaklık oluyor çünkü 🙂

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Bence birileri ilgi çekmek için yapıyor ama neden yapıyor bilmiyorum geçen biri kediye de kırıcı şeyler söylemişti söyledikleri yetmezmiş gibi bı de uzattıkça uzattı bence yüreğiniz varsa yüzlerine söyleyin söyleyeceklerinizi böylesi korkaklık oluyor çünkü 🙂
Aynen katiliyorum valla

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
bloom ne zorbalık yapmış Allah aşkına karşılıklı tartışmalar haricinde kızın birinin üstüne yürüdüğünü sistematik olarak onunla uğraştığını göreniniz var mı aranızda? yeri gelince tartışmak birilerine gereken cevabı vermek zorbalık değildir. koyun sürüsü gibi birine bir şey dendiğini görünce peşi sıra o kervana katılıyorsunuz. tamam bak en iyi sensin en kötüsü de bloom rahatladın mı

Son düzenleme:
Konu Sahibi
A

Anonymous (3681)

Üyelerle ilgili gerçek düşüncelerimizi yazacağız önce ben başlıyorum. Bloom kraliçe olacağına inanıyor mu cidden?
Böyle pis zorba kişiler kraliçe mi olacak bi de? Böyle öfkeli kişiler? Jurnalcinin bloomun hesabı olduğunu düşünüyorum hatta. Bloom forumdan gitmeli.

birisi @Bloom🔥 a böyle yazacak ve blooom sessiz kalacak? "pis zorba" çok fazla ilgincime gittti de bilemedim yane.
büyük ihtimalle bunu yazan bloom kendince mağdur edebiyatı oynuyor
malum yakında kraliçelik seçimleri var.......
komik şey
sizceede öyle değil mi?????

nerede bu forumun sherlock holmesslerii

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
birisi @Bloom🔥 a böyle yazacak ve blooom sessiz kalacak? "pis zorba" çok fazla ilgincime gittti de bilemedim yane.
komik şey

Aferin çözdün olayı Sherlock👍

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
komik şey

kız ben gerçek sanmıştım nasıl anladın😭😭

Konu Sahibi
A

Anonymous (0039)

komik şey

Neden bu kadar ısrarcısın konu sahibi?

Ilk kez anonim yazıyorum çok heyecanlıymış aww

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Bloom forumdan gitmeli.
Yeni ağa hala seçilmemiş sanırsam, millet birbirini forumdan göndermeye başlamış bile.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada kimliklerinizin anonim olduğu bi ortamda, kendi adınızı dahi kullanmadığınız hesaplar varken böyle şeyleri anonim olarak yazmak ezikliktir. Derdi olan derdini açık açık yazsın çekinmeden atışın özelden ya da buradan.