Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ateez'in Coachella'da Sahne Alacak Olması

django

Trainee
Tepki
145
birçoğunuzun bildiği gibi nisan ayında Ateez Coachella'da sahne alacak. performans konusunda kendisini kanıtlamış ve çokça takdir edilen bir grup Ateez, dolayısıyla Coachella'da da müthiş bir sahne izleyeceğimizden ve oradaki izleyicileri de müthiş hype'layacaklarından çok eminim. setlist, sahne, ve sahne kıyafetleri nasıl olacak acaba. sizin de düşüncelerinizi ve setlistte mutlaka olmalı dediğiniz şarkılar hangileri merak ediyorum💜

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
698
Dejavu
2 ay önce çıkardıkları it's you başlıklı şarkı(tam olarak öyle mi bilmiyorum)
Fireworks
Crazy form

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
İlk duyduğumda aşırı şaşırmıştım hiç beklemiyordum böyle bir haber. Ateez'in çok iyi bir performans sergileyeceğinden eminim. O ortamda olmak çok isterdim gerçekten, neler planlıyorlar şarkıları nasıl düzenleyecekler çok merak ediyorum.
Gönlümden geçen Say My Name, Cyberpunk, Fireworks ve Win sergilemeleri. Özellikle Coachella'da Win görmek aşırı isterdim., bu fikir bile yüksellti beni djfkdjf Ama daha bilindik ve son şarkılarından seçerler diye düşünüyorum. Wonderland Kingdom vers. gibi bir düzenleme gelse cidden tadından yenmez ama o kadar büyük çaplı prodüksiyon yapmazlar gibi.
off evet kesinlikle. Bir de ateez fever medley (good lil boy+the leaders+to the beat) Coachella için çok iyi gider diye düşünüyorum.
Good lil boy aşırı güzel olurdu bu arada 🔥

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Ateez'in bunun altından rahatlıkla kalkabileceğini düşünüyorum. Beni asıl meraklandıran Ls encore'dan sonra nasıl bir iş çıkaracaklar merak ediyorum açıkçası
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şarkı olarak Hala Hala'yı görmeyi çok isterim. Ateez'i o şarkıyla tanımıştım ve kareografisi çok hoşuma gitmişti

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
İlk duyduğumda aşırı şaşırmıştım hiç beklemiyordum böyle bir haber. Ateez'in çok iyi bir performans sergileyeceğinden eminim. O ortamda olmak çok isterdim gerçekten, neler planlıyorlar şarkıları nasıl düzenleyecekler çok merak ediyorum.
Gönlümden geçen Say My Name, Cyberpunk, Fireworks ve Win sergilemeleri. Özellikle Coachella'da Win görmek aşırı isterdim., bu fikir bile yüksellti beni djfkdjf Ama daha bilindik ve son şarkılarından seçerler diye düşünüyorum. Wonderland Kingdom vers. gibi bir düzenleme gelse cidden tadından yenmez ama o kadar büyük çaplı prodüksiyon yapmazlar gibi.

Ateez Win sergilemen gereken konular var

Konu Sahibi
django

django

Trainee
Tepki
145

Kingdom'daki kadar büyük çaplı bir prodüksiyon olmaz belki ama Coachella sahnesi için de kingdom'da çalıştıkları sahne yönetmeni Seo Donghyun ile çalışıyorlarmış, o yüzden yine çok iyi bir sahne olacak gibi. çok merak ediyorum cidden💜
Ateez Win sergilemen gereken konular var

Win gerçekten harika olurdu🔥 seçmesi gerçekten çok zor, böyle zamanlarda Ateez'in diskografisinin nasıl komple ateş ettiğini bir kez daha fark ediyorum ahashd💜

Son düzenleme:

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Kingdom'daki kadar büyük çaplı bir prodüksiyon olmaz belki ama Coachella sahnesi için de kingdom'da çalıştıkları sahne yönetmeni Seo Donghyun ile çalışıyorlarmış, o yüzden yine çok iyi bir sahne olacak gibi. çok merak ediyorum cidden💜

Win gerçekten harika olurdu🔥 seçmesi gerçekten çok zor, böyle zamanlarda Ateez'in diskografisinin nasıl komple ateş ettiğini bir kez daha fark ediyorum ahashd💜
Ahahhaha cidden aklıma gelip de yazamadığım bir sürü şarkı oldu elemek zorunda kaldım