Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aurasını Düşük Bulduğunuz Koreli Sanatçılar

Flâner

Trainee
Tepki
100
Aura meselesinin gerçekten yakışıklılık ve ya güzellikle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Mesela Eunwoo gerçekten kore sektöründe ki en yakışıklı erkek bile olabilir ama izlediğim zaman aurasını çok düşük buluyorum belki oynadığı dizilerden dolayı ama aurası düşük geliyor. Ama Eunwoo’nun karakterine yakın olan Jaehyun(nct) aurası çok yüksek geliyor her ne kadar sakin bir tip olsada ondan başka bir hava alıyorum🔥 Jackson’ında aurası yüksek. tzuyu çok güzel bir kız ama aurası çok düşük ama soyeon aurası çok yüksek bir kadın

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Aslında jaehyun ve eun woo bence benzer auralara sahipler. Dizilerdeki karakterler de aurayı etkiliyor. Mesela eun woo yu varyetelerde izlediğinizde ya da sahnede veya günlük hayattan bir videosuna denk geldiğinizde gayet aurası olan bir çocuk. Ama dizilerde bu çok hissedilmiyor bence. (Bana her türlü çekici geliyor orası ayrı😅) He elbette çok aşırı yüksek bir aurası yok ama o koç burcu olmanın verdiği girdiği yerde enerjisiyle (yüzüyle demiyorum enerjisiyle) dikkati üzerine çekme durumu da var bence. Hatta bu konuda jaehyun'dan daha bile yüksek bir enerjisi var bence. Belki bana çekici geldiği için böyle düşünüyorumdur bilemiyorum tabii.

Bence sektörde en aurasız idol doyoung. Şirket ve kendisi kendini bu kadar ön plana çıkarmaya çalışmasa grup içerisinde varlığı bile zor hissedilir. Bu kadar öne çıkarılmasına rağmen geriye atılan bir çok üyeden daha az konuşuluyor zaten. (Hep doyoungu söylüyorum. antisi sanacaksınız ama o kadar da nefret etmiyorum 😅 bende ona karşı bir sevgi-nefret duygusu var. Yani bazen seviyorum ama çoğunlukla haz etmiyorum 😅)
Başka da biri gelmedi şuan aklıma.

Konu Sahibi
Flâner

Flâner

Trainee
Tepki
100
Aslında jaehyun ve eun woo bence benzer auralara sahipler. Dizilerdeki karakterler de aurayı etkiliyor. Mesela eun woo yu varyetelerde izlediğinizde ya da sahnede veya günlük hayattan bir videosuna denk geldiğinizde gayet aurası olan bir çocuk. Ama dizilerde bu çok hissedilmiyor bence. (Bana her türlü çekici geliyor orası ayrı😅) He elbette çok aşırı yüksek bir aurası yok ama o koç burcu olmanın verdiği girdiği yerde enerjisiyle (yüzüyle demiyorum enerjisiyle) dikkati üzerine çekme durumu da var bence. Hatta bu konuda jaehyun'dan daha bile yüksek bir enerjisi var bence. Belki bana çekici geldiği için böyle düşünüyorumdur bilemiyorum tabii.

Bence sektörde en aurasız idol doyoung. Şirket ve kendisi kendini bu kadar ön plana çıkarmaya çalışmasa grup içerisinde varlığı bile zor hissedilir. Bu kadar öne çıkarılmasına rağmen geriye atılan bir çok üyeden daha az konuşuluyor zaten. (Hep doyoungu söylüyorum. antisi sanacaksınız ama o kadar da nefret etmiyorum 😅 bende ona karşı bir sevgi-nefret duygusu var. Yani bazen seviyorum ama çoğunlukla haz etmiyorum 😅)
Başka da biri gelmedi şuan aklıma.
Evet Jaehyun ve Eunwoo’yu karakter olarak çok benzetirim ama jaehyun’un verdiği vibe bana çok farklı geliyo ndndndnd bu arada eunwoo’ya bayılırım onun yüzünden hayatta bu tarz diziler izlemem dediğim dizileri izletmiş biri mesele true beauty’de 2.erkek(inyoup) insanlar tarafından daha çok sevildi çünkü dizide aurası eunwoo’dan daha yüksekti ama dizideki verilen karakterden böyle olmuş olabilir doyoung’la ilgili dediğin şeye katılıyorum gerçekten ama seviyorum ben jfjhfjdkdkdkjf
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jaehyunun aurası yüksek bence de ama bana tuhaf bir enerji veriyor.Baba şakaları yaptığı içindir belki bilmiyorum.
Jackson hem sosyal kelebek hemde sınırların dışına çıkmaktan korkmayan biri, o yüzden got7nin en öne çıkabilen üyesi oldu çinli olduğu halde.
Tzuyu da mina da içedönük insanlar ama minanın aurası tzuyudan daha yüksek
+Aura birazda özgüven işi bence
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Doyoungu severim ama bana muhafazakar vibeı veriyor niyese.Oldukça yetenekli ve öne çıkıyor ama kişiliği diğer üyelere göre daha olgun&ciddi olduğundan mizah olarak diğerlerinin gerisinde kalıyor.Nct 127 Üyeleri arasında Koreli olduğunu en çok hissettiğim üye o galiba.
Kesinlikle aura özgüven işii bence twice’te aurası en yüksek üye momodur( bayılırımda kendisine)

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Flâner

Flâner

Trainee
Tepki
100
Rose,aslında o kadar güzel ki... ama nasıl desem sanki bir numarası yok gibi geliyor. Joy,Lisa,Hyuna Wheein, Ningning bunların aurasına bayılıyorum baktıkça bakasım izledikçe izleyesim geliyor kjbkhbwedbjwdw beni kendine çekiyor ama Rose de olmuyor bu maalesef. Erkek idollerden bir tek BTS i bildiğim için aklıma biri gelmiyor.
Bence Jisoo’da Rose gibi o da çok güzel ama aurası yok gibii. Ama Jennie ve lisa’nin aurası yüksekk

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Ben de eunwoo derim buna özelikle son dönemlerde adam gülmüyor bile böyle çok yorgun gibi geliyor bana.Tabi cenazesi oldu yaşadığı süreç kolay değil ama önceden de böyle nasıl desmen karto karakter gibi geliyordu.Duygu göremiyorum adam da sadece yüzünün güzelliği ön planda.Aslında eunwoo çok iyi seri katil oynar ama seçtiği diziler kötü.

Konu Sahibi
Flâner

Flâner

Trainee
Tepki
100
Ben de eunwoo derim buna özelikle son dönemlerde adam gülmüyor bile böyle çok yorgun gibi geliyor bana.Tabi cenazesi oldu yaşadığı süreç kolay değil ama önceden de böyle nasıl desmen karto karakter gibi geliyordu.Duygu göremiyorum adam da sadece yüzünün güzelliği ön planda.Aslında eunwoo çok iyi seri katil oynar ama seçtiği diziler kötü.
Son dönemlerde öyle olması dediğin gibi cenazeden dolayı. Çok yorgun bakıyo .Ama Eunwoo hiç bir zaman ön plana çıkmaya çalişan biri olmadı ben eunwoo’nun çok özgüvenli olduğunu düşünmüyorum. Ve bencede seçdiği diziler neden böyle anlamıyorum true beauty’i onun için izledim ve onun sahnelerinde çok sıkıldım ama island oyunculuğunu gösterdiği tek dizisi diyebilirim gerçekten teklifler mi böyle geliyo yoksa kendimi bu tarz dizileri seçiyo merak ediyorum