Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim Pt8

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Bulmak kolay olacak en azından kolay gelsin forum halkı

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
cok hizli bitti... basligi cok cringe bir insansin diye acinca herkese soveceksin sandim
LALSKDKDKFKFKF.Bilerek öyle başladım azıcık action olsun diye. Onun dışında şerroluğumu konusturup kim kim söylemeyeceğim @andromeda @peony siz varsınız ama.Bazıları çok açık tek onları söylerim.

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Ü

Üye silindi 123

LALSKDKDKFKFKF.Bilerek öyle başladım azıcık action olsun diye. Onun dışında şerroluğumu konusturup kim kim söylemeyeceğim @andromeda @peony siz varsınız ama.Bazıları çok açık tek onları söylerim.
Teşekkür ederim beni de eklediğin için. Daha önce aynı diğerleriyle olduğu gibi hiç muhabbettimiz ya da etkileşimimiz olmadığı için (en azından ben böyle hatırlıyorum, aksi söz konusu ise çok üzgünüm aklımdan çıkmış) aralarında pek "Olabilir sanırım" dediğim olmadı. Her konuda mütevazılığı seven biri olarak kendimi beğenmiş gözükmeyeceksem eğer 9 numara olabilir miyim diye sormak istiyorum izninle. Eğer burada söylemek kurallara aykırı olacaksa sorun değil. Çok teşekkür ederim tekrardan emeklerin için.