Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim Pt8

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Teşekkür ederim beni de eklediğin için. Daha önce aynı diğerleriyle olduğu gibi hiç muhabbettimiz ya da etkileşimimiz olmadığı için (en azından ben böyle hatırlıyorum, aksi söz konusu ise çok üzgünüm aklımdan çıkmış) aralarında pek "Olabilir sanırım" dediğim olmadı. Her konuda mütevazılığı seven biri olarak kendimi beğenmiş gözükmeyeceksem eğer 9 numara olabilir miyim diye sormak istiyorum izninle. Eğer burada söylemek kurallara aykırı olacaksa sorun değil. Çok teşekkür ederim tekrardan emeklerin için.
Evet sensin♥️

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Teşekkür ederim beni de eklediğin için. Daha önce aynı diğerleriyle olduğu gibi hiç muhabbettimiz ya da etkileşimimiz olmadığı için (en azından ben böyle hatırlıyorum, aksi söz konusu ise çok üzgünüm aklımdan çıkmış) aralarında pek "Olabilir sanırım" dediğim olmadı. Her konuda mütevazılığı seven biri olarak kendimi beğenmiş gözükmeyeceksem eğer 9 numara olabilir miyim diye sormak istiyorum izninle. Eğer burada söylemek kurallara aykırı olacaksa sorun değil. Çok teşekkür ederim tekrardan emeklerin için.
O kadar güzel dille yorumlar yazıyorsun ki hayran kalıyorum sana

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Bu benim olsun mu ben çaldım bunu göz koyanı döverim 😠😠
Evet sensin.
3-Ne diyeceğimi bilmiyorum.Dıslandığımı hissettiğim zaman hayatıma girdin ve çok şeyi değiştirdin.Senin yerin benim için hep ayrı kalacak♥️
3 @Haney 🍯 sensin başka bir şey itiraf etmeyi düşünmüyorum

Ü

Üye silindi 123

O kadar güzel dille yorumlar yazıyorsun ki hayran kalıyorum sana
Çok teşekkür ederim. Geçen gün ilk defa @CumberLay🔥 ile konuşurken de söyledim bunu online/çevrim içi bir platformda olsak dâhi hepimiz gerçek kişileriz. Bu yüzden bilmeden istemeden kimseyi kırmak ya da gücendirmek istemem. Bu yüzden tek tek ne demek istediğimi açıklarken insanı bayacak uzunlukta yorumlar yapabiliyorum. Ama yine de dikkat edip okumanız beni çok mutlu ediyor 💙

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Çok teşekkür ederim. Geçen gün ilk defa @CumberLay🔥 ile konuşurken de söyledim bunu online/çevrim içi bir platformda olsak dâhi hepimiz gerçek kişileriz. Bu yüzden bilmeden istemeden kimseyi kırmak ya da gücendirmek istemem. Bu yüzden tek tek ne demek istediğimi açıklarken insanı bayacak uzunlukta yorumlar yapabiliyorum. Ama yine de dikkat edip okumanız beni çok mutlu ediyor 💙
Rica ederim ❤️

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ben var mıyım onu söyle bari?? 😭😭