Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Birini Nasıl Ghost Larsın

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Ya ben bir çocukla tanıştım konuşuyoruz ama arkadaş olarak muhabbeti sürdürmeye çalışıyorum çocuk ikide bir benimle arkadaştan öte olmak istediğini söylüyor ben açıkça reddediyorum işte ben "biriyle ilişki içerisinde olmak istemiyorum","düşünmüyorum ben ilişki insanı değilim sap olmayı seviyorum diye" belirtiyorum ama çocuk sanki bir ümit iki de bir ilerde olur bilmem ne gibi şeyler söylüyor evlilik düşünüp düşünmediği mi bile sordu hhfhfhfbfb konuşmaya devam ediyorum çünkü i*tihar girişimi olmuş ve şuan depresyon da benim ona iyi geldiğimi söyledi konuşmayı kesemiyorum sen benim tutunacak dalımsın gibi şeyler söyleyerek büyük bir yük bıraktı ne yapayım

Güncelleme: çocuğa aseksuelim diyince engelledi ***. erkeklerden nefret ediyorum strese soktu kaç gündür bel altı dertleri için ********

Son düzenleme:

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bak şimdi kız kardeşim ve ben lisedeyiz bir oğlan benimle konuşmazsan vay efendim kendimi öldürürüm işte seni seviyorum diyordu kardeşim de en son rol yapıyor bu diye git öl o zaman dedi bir hafta sonra başka kızla sevgili olmuş inanmayacaksın bacım hele geçmişi kalabalık ise ki duygu sömürüsü ile seni elde tutmaya çalışıyor çokta masum sayılmaz sen yine düzgün bir açıkla yap hiç başından gitmiyor ise başka bir ile konuşuyorum de neden bilmem erkekler biz hayır diyince anlamıyorda hayatımda biri var diyince gidiyor naz yapıyoruz sanıyorlar galiba

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Sen kimsenin psikoloğu veya stres topu değilsin. Bana SÜREKLİ (buranın altını çiziyorum) gelip dert yanan ve hayatındaki sorunları anlatan insanlarla hiç göz teması kurmadan he he hmm evet falan diyip kulak ardı ediyorum. Zaten hayatım yoğun abla bir de senle mi uğraşacağım? Kulağa acımasız gelebilir ama bir süre sonra bu insanlar yüzünden siz de kendinizi karamsar hissedeceksiniz. Her şeyden önemli olan siz, kendinizsiniz. Bu tarz manipülatif olabilecek kişilere aldanmamanı öneririm. Ha olmayabilir de ama sen dünyadaki tüm psikolojik problemi olan insanları unutma ki kurtaramazsın. Öncelik olan senin psikolojik durumun. Sürekli sana problemlerini anlatan insan varsa veya sen olmazsan şöyle intihar ederim böyle ölürüm diyen biri varsa en yakın zamanda o kişiyi hayatından çıkarmanı tavsiye ederim. Bu kişi de sürekli seni sevdiğini söyleyip seni zor durumda bırakıyor belli ki. Zorla güzellik mi olacak neyi amaçlıyor? Bunun bir ilerisi nedir sana söyleyeyim mi? "Benimle sevgili olmazsan intihar ederim." gibi tehditler.
Haklısın gerektiği yerde acımasız olmak gerekiyor zaten kaç gündür kendimi istemediğim birşeye zorluyorum tşk

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Ya ben bir çocukla tanıştım konuşuyoruz ama arkadaş olarak muhabbeti sürdürmeye çalışıyorum çocuk ikide bir benimle arkadaştan öte olmak istediğini söylüyor ben açıkça reddediyorum işte ben "biriyle ilişki içerisinde olmak istemiyorum","düşünmüyorum ben ilişki insanı değilim sap olmayı seviyorum diye" belirtiyorum ama çocuk sanki bir ümit iki de bir ilerde olur bilmem ne gibi şeyler söylüyor evlilik düşünüp düşünmediği mi bile sordu hhfhfhfbfb konuşmaya devam ediyorum çünkü i*tihar girişimi olmuş ve şuan depresyon da benim ona iyi geldiğimi söyledi konuşmayı kesemiyorum sen benim tutunacak dalımsın gibi şeyler söyleyerek büyük bir yük bıraktı ne yapayım

Güncelleme: çocuğa aseksuelim diyince engelledi ***. erkeklerden nefret ediyorum strese soktu kaç gündür bel altı dertleri için ********
güncellemeyi gördükten sonra konuyu görüyorum ama şu var manipüle etmeye çalıştığı çok açık gerçekten ona ruhsal duygusal olarak iyi gelsen seni aseksuel olduğunu duyunca engellemezdi zaten tavırlarından da belliydi ghostlamak nasıl olur diye soracak olursan da şöyle nasıl ki filmlerde dizilerde hayaleti görmeyen ve duymayan insanlar hayalet ne yaparsa yaptım milim tepki vermiyor sen de öyle olacaksın, ghostlamak dediğin böyle olur zor bir şey değil ve böyle biriyle karşılaşırsan bir dahakine kendine zarar vermene üzüldüm ama hayır hayırdır diyip direkt engelle kimseye iyi gelmek gibi bir zorunluluğun yok şu hayatta kendini de kötü hissetme ne bir erkek için ne de bir insan için