Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Yanlış Bir Şey Yapınca Nasıl Tepki Veriyorsunuz?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
653
Herkese selam~☆
Bugün diğerlerinden farklı olarak kpop haricinde bir şey paylaşmak istedim...
Birisine yalan söyleyince veya gizli bir şey yapınca bedeniniz tepki veriyor mu yoksa hiçbir şey olmamış gibi mi davranıyorsunuz? Ben genelde başıma öyle bir şey geldiğinde çok fena titrerim,kenardan çok fazla belli olur.Bir süre sonra da acıverici bir başağrısı karşılar beni..Benim gibi olan insanlar var mı onu merak etmiştim🤐🙇‍♀️

peamiess

Trainee
Tepki
279
ben garip bir şekilde asla yalan söyleyemiyorum ya söylersem hemen anlaşılacak korkusuyla sonuç olarak zora girecek bile olsam çoğunlukla doğruyu söylüyorum. bir şekilde söylediğimde de o an bir şey sorarsa devam ettiremem doğruya dönerim bu anksiyeteden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama yakalanma kaygısından söylemeye bile cesaret edemiyorum

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Küçükken babamdan korktugum için hep ona yalan söylerdim. Zamanlada profesional oldum ksksks yalan söyledigim zaman kimse anlamiyor

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
653
bu tarz durumlarda genelde beden tepkileri kaygı bozukluğundan kaynaklanıyo diye biliyorum. ben biraz soğuk nevaleyim bu konuda tepkisiz kalmayı öğrenmek zorunda kalmıştım küçüklükten geliyo maalisef tepki veremiyorum yani yüzüme falan yansımıyo karşıdan bakılınca da anlaşılmıyo nasıl bi duygu içerisinde olduğum
Her konuda tepkisiz kalabilirim ama böyle konularda istesem de istemesem de çok fazla titreme oluyor bedenimde...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Küçükken babamdan korktugum için hep ona yalan söylerdim. Zamanlada profesional oldum ksksks yalan söyledigim zaman kimse anlamiyor
O sırada babamdan korktuğum için babamın yanında uslu kız rolü yapan ben:

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Her konuda tepkisiz kalabilirim ama böyle konularda istesem de istemesem de çok fazla titreme oluyor bedenimde...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O sırada babamdan korktuğum için babamın yanında uslu kız rolü yapan ben:
Bende uslu kız rölü yapıyorum ama ondan saklı yaptıklarım gün yüzüne çıkmaya başlayınca yalan söylemek zorunda kalıyorum ksksksksk

layley

Trainee
Tepki
441
Olayları çok iyi kıvırma gibi bir özelliğim var. Üstünü kapatmaya çalıştığım şey çok büyük bir olay değilse dürüstçe söylerim. Ama gerçeği söyleyince olayın çok farklı yerlere gitme durumu varsa hızlı bir şekilde toparlayabiliyorum. Fakat ailemden hiçbir şey saklayamıyorum wkkzoqizkqkksw onlara çoğu şeyi anlatma ve durum kritiği yapma gibi bir özelliğim de var

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
Dışarıdan pek belli olacağını sanmıyorum açıkçası çünkü genel her konuda daha sakin/durgun biriyimdir ama içten içe aşşşşşırı gelirim. Böyle kalbim tuhaf bi şekilde kasılıyor gibi olur, hafif başım döner falan. Yani yapmamam gereken bir şeyi yapıyorsam, yalan falan söylüyorsam cidden zorunda kalmışımdır o yüzden çok da uzun sürmez bu kötü his. İşte bu yüzden yalan dolandan kaçıyorum bünyeme iyi gelmiyor ama zorunda kalınca da söylüyorum ne yapayım canım.