Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Blackpink Jennie - Jisoo, Bireysel Ajanslarını Kuruyor+ Yg Cevap Verdi

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili daha fazla rapor ortaya çıktı.

25 Eylül'de News1, Jennie ve Jisoo'nun kendi bireysel ajanslarını kurduklarını bildirdi. Rapora göre üyeler hala YG Entertainment ile grup faaliyetleri konusunda görüşüyor ve kendi ajansları çoğunlukla bireysel faaliyetlere yönelik olacak.

Rapora yanıt olarak YG Entertainment, "BLACKPINK'in sözleşme yenilemeleri ve gelecekteki faaliyetleri hakkında hiçbir şey doğrulanmadı." yorumunu yaptı.

YG Entertainment geçen hafta üyelerin sözleşme yenilemeleriyle ilgili benzer bir açıklama yapmıştı.
CR: Soompi

1. YG'den ayrıldığınız için tebrikler

2. Bireysel bir şirket oldukça beklenmedik bir durumdur

3. Açıkçası sonuçlarını bilerek bunu seçtiler

4. Tüm ayrılma haklarına sahipler

5. Dördü de ayrılsa bile yine de başarılı olacaklarını düşünüyorum... Endişelenmiyorum

6. Görünüşe göre YG'nin sözleşme şartları üzerinde anlaşamadılar. Umarım ileride iyi bir ajans bulabilirler

7. Vay YG BP'yi kaybediyor

8. Bu YG'de kalmaktan çok daha iyiㅋㅋㅋㅋㅋ

9. Yani yenilenen tek kişinin Rose olduğunu söyleyen rapor doğruydu

10. 2 BP üyesinin bu şekilde ayrıldığını YG'nin işini yaparken ne kadar kötü yaptığını hayal edin

-

YG neden hala anlaşma için basın açıklaması yapmıyor anlamıyorum. Hisseler için böyle yapıyor olamaz çünkü hisselerle oynamak artık Kore'de yasal suç. Rosé anlaşma imzalamışa benziyor diğerlerini de bırak dünyaya açılsın

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
YG neden hala anlaşma için basın açıklaması yapmıyor anlamıyorum. Hisseler için böyle yapıyor olamaz çünkü hisselerle oynamak artık Kore'de yasal suç. Rosé anlaşma imzalamışa benziyor diğerlerini de bırak dünyaya açılsın
lisa'nın da karar vermesini bekliyordur 4/4 halledilince her şeyi açıklar artık. kendi şirketleri olmasına sevindim açıkçası gönüllerince olur umarım her şey