Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts, Yeni Ost Şarkısı "The Planet" Ile Dünya Genelindeki Itunes Listelerini Fethetti.

Mr. Nuclear

Yönetici
Yönetici
Katılım
8 May 2023
Mesajlar
66
Tepki
88
20230513011938_BTS-Bastions.jpg


BTS, "BASTIONS" için yaptıkları yeni şarkılarıyla tüm dünyadaki iTunes listelerini domine ediyor!

12 Mayıs'ta 13:00 KST'de BTS, "BASTIONS" için yaptıkları şarkıları "THE PLANET"i yayınladılar.

Yayınlanmasıyla birlikte "THE PLANET", dünya genelinde birçok ülkede iTunes listelerinde bir numaraya yükseldi. 13 Mayıs 09:00 KST itibarıyla, ABD, Fransa ve Avustralya gibi en az 67 farklı bölgede iTunes En İyi Şarkılar listelerinde bir numara oldu.

Çevre kirliliğiyle savaşan süper kahramanların hikayesini anlatacak olan "BASTIONS", 14 Mayıs'ta 07:30 KST'de SBS'de prömiyerini yapacak.

BTS'ye tebrikler!

Kaynak ( )
 

aycik

Yeni Üye
Üye
Katılım
10 May 2023
Mesajlar
9
Tepki
16
Ay ben sevdim şarkıyı 🥺 havaya sokan bir yanı var. Pop bir şey olacağı için rapline önde olmaz diye düşünmüştüm tahmin ettiğim gibi oldu. Ayrıca teee its2 zamanı kaydetmişler şarkıyı. Namu orada bir parçasını mırıldanmış 🥲 bu şekilde yaptıkları birrr sürü şarkı vardır kesin. Yıl içinde bu şekilde bir sürü içerik alacakmışız gibi geliyor. En azından seokjin askerden gelene kadar fanları dinç tutmak için. Ay birde haberi oldu mu görmedim ama bahsetmek istedim. Jimin hızlı ve öfkelinin son filmininde ost seslendirdi 🥺🥺 büyük bir hızlı ve öfkeli hayranıydı. Şimdi ostsinde yer alması çok güzel. Şarkının belli bir kısmını yayınladılar. Collab içindeki isimleri tanımıyorum çok ama kadınla olan ses uyumu çok güzeldi.
 

Annasavedyou

Yeni Üye
Üye
Katılım
10 May 2023
Mesajlar
8
Tepki
8
Şarkı çok güzel. BTS'in çıkardığı tema müziklerini çok seviyorum. Sadece biraz kısa geldi keşke daha uzun olsaydı. OT7 hasretimden deliriyorum mlsf. Şarkının müziğini ve sözlerini çok sevdim. Çok güzel editler yapılmış onları izlerken de duygulandım. Uzun süre sonra yeni bir OT7 şarkısı dinlemek çok duygulandırdı beni.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst