Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Bu Hangi Diziydi?

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Yıllardır arayıp da bulamadığım bir seri var her aklıma geldiğinde araştırırım.Bugün aklıma gelme nedeni önüme çıkan post.Postda insanlar birbirlerine yardımcı oluyordu ama yardimci olurken dizi değil film olabileceği de konuşuluyordu yani şimdi yıllar sonra bu ihtimali de düşünmeye başladım.Ne kadar dizi olduğuna emin olsam da bulamayınca böyle düşünüyor insan..

Buraya daha önceden sormayı düşünüyordum hatta resim de çizeyim diye düşünüyordum.. çizdim ama yetenekten düşmüşüm BİRAZXJJDNDNDN 16915322681404686156383508937847.jpg

Sarımsı tenli kısa boylu kel bir karakter vardi ve grubun en iyisi buydu.Bir de siyah at kuyruklu bir kız vardı dizinin sonunda aslında seçilenin özel olanın o kız olduğu çıkıyordu.Seçme dediğimde bir ejderha vardı ve o kızı seçiyordu.Ejderha ayrıca küçülebiliyordu.Kısa karakter resimdeki gibi mutlu değildi sinirliydi hatta.Kız karakterin özelikle çenesinin sivriliğini belirtmek istedim.Erkek karakter ve diğer hepsi eğitim görüyordu.Üstündeki kıyafet kırmızıydı.Anime vibei vardı ama önceden yayınlanan animeler yazınca bulamadım.

Umarim yarın uyandığımda bilen biri çıkar 🥺

Tepki
1
Bakugan diye bir anime tarzı çizgi film vardï dediğin gibi kırmızı giyiniyordu ama kel değil siyah saçlı biri var ama o da erkekti okuduğumda direk bu aklıma geldi artık ne kadar yardimci olur bilmiyorum

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Böyle bir şey buldum.

The_Dragon_Dentist_The_Movie_TV-789994391-large.jpg

Dragon Ball Z olabilir mi? Kel bir karakter var.

d9493-16488202949440-1920.jpg

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Böyle bir şey buldum.

Ekli dosyayı görüntüle 7118

Dragon Ball Z olabilir mi? Kel bir karakter var.

Ekli dosyayı görüntüle 7120
Yok bunlar değil.. yine de sağol baktığın için
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bakugan diye bir anime tarzı çizgi film vardï dediğin gibi kırmızı giyiniyordu ama kel değil siyah saçlı biri var ama o da erkekti okuduğumda direk bu aklıma geldi artık ne kadar yardimci olur bilmiyorum
Yok be reis Bakugan değil.. teşekkür ederim yine de

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Yok bunlar değil.. yine de sağol baktığın için

Yok be reis Bakugan değil.. teşekkür ederim yine de
Animasyon ama değil mi?

Böyle bir şey buldum. Adı Xiaolin Showdown. Amerikan çizgi filmiymiş.

71U0HwgrD0L._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Animasyon ama değil mi?

Böyle bir şey buldum. Adı Xiaolin Showdown. Amerikan çizgi filmiymiş.

Ekli dosyayı görüntüle 7134
Ejderhanin rengi farklı olunca ilk bu değil ama çok benzeri diye düşündüm ama intte araştırınca sadece zihnimin yanlış hatırlaması olduğunu anladım.O kadar uzun zamandır arıyordum ki sen bulunca aşırı garipsedim diziyi.Bir çok ayrıntıyı unutmuşum.. Peki nasıl buldun bunu söyler misin? Ben hiçbir şekilde bulamamıştım 😭😭 Bulduğun için çok teşekkürler 🥺 bundan sonra 1 numarali takipçinim Ne yaparsan yap hep arkandayım usta 🤜✋

Uaua

Trainee
Tepki
218
Benimde bazen aklıma gelen ama hatırlamadığım iki çizgifilm var.

Birinde kungfu oynayarak futbol maçı yapıyorlardı. Ana karakter ve kız kardeşi kızıldı diye kalmış aklımda. Kaleci kilolu ve sarışındı. Kötü adam takım elbise giyiyorum ve kel diye kalmış aklımda...

Diğeri de trollere benzeyen karakterlerdi. Uzun saçları vardı ve yukarı doğru uzuyordu. Bilekliklerle büyü yapıo lardı

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
'animation with dragon and a bald character' diye arattım. Bu çizgi filmin vikipedi sayfası çıktı.
😭😭😭😭😭

Birinde kungfu oynayarak futbol maçı yapıyorlardı. Ana karakter ve kız kardeşi kızıldı diye kalmış aklımda. Kaleci kilolu ve sarışındı. Kötü adam takım elbise giyiyorum ve kel diye kalmış aklımda...

Diğeri de trollere benzeyen karakterlerdi. Uzun saçları vardı ve yukarı doğru uzuyordu. Bilekliklerle büyü yapıo lardı
Ustamiz bize yardım etmezse bulamayız.Ustaaaa @BobaTea pls helpp

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627

İlki bu sanırım. Adı Kung Foot.

029-Kung-Foot-2.jpg

İkincisi de bu galiba. Adı Trollz.

Trollz_2005.png

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ejderhanin rengi farklı olunca ilk bu değil ama çok benzeri diye düşündüm ama intte araştırınca sadece zihnimin yanlış hatırlaması olduğunu anladım.O kadar uzun zamandır arıyordum ki sen bulunca aşırı garipsedim diziyi.Bir çok ayrıntıyı unutmuşum.. Peki nasıl buldun bunu söyler misin? Ben hiçbir şekilde bulamamıştım 😭😭 Bulduğun için çok teşekkürler 🥺 bundan sonra 1 numarali takipçinim Ne yaparsan yap hep arkandayım usta 🤜✋
Şaolin günlükleri bu diziyi küçükken çok izlerdim ama aradığın dizinin bu olduğu hiç aklıma gelmedi

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Gene şaşırdım çünkü ben bulamamıştım kendim baktığımda 😅 dün akşam bulabildiğim bölümleri izledim bir nostalji oldu sağol tekrardan 💖💖
İngilizce aratınca çıkıyor. Çizgi filmler de zaten Amerikan yapımı sanırım.