Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Chanyeol Ve Kai "Mozart" Müzikalini Izlemeye Gitti

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
arkadaslar birazcık duygulandım jongini gördük sonunda 😭
burda da chanyeol'la beraber oturuyolar
inbound3781680636079585990.jpg

junmyeon'a el sallıyolar 😭 ühü

ve gidiyolar
inbound7000680010005726474.jpg inbound2480513409143265431.jpg

ay cok özlemisim jongini 🥹 sacları da uzamıs 🥺

belki myeon ve chanyeolla beraber fotosu gelir su an oturdum onu bekliyorum cünkü xkzkxkskxjz

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Annelerini gören çocuklar gibi el sallıyorlar bide yerum ben bunları
kurban vereneee diye dolasıyorum evde xkxkcjdk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Knetizenler aralarındaki ilişkiyi sorguluyordu geçen güzel yanıt olmuştur umarım bu haber onlara
ay evet gecen gün sehunla baek beraber gitmisti simdi chankai gitti yani koca koca adamların aralarındaki samimiyeti sorgulamak da komik görünüyo ckslxksldn bundan sonra susarlar umarım

Tepki
1,364
arkadaslar birazcık duygulandım jongini gördük sonunda 😭
burda da chanyeol'la beraber oturuyolar
Ekli dosyayı görüntüle 8545

junmyeon'a el sallıyolar 😭 ühü

ve gidiyolar
Ekli dosyayı görüntüle 8546 Ekli dosyayı görüntüle 8547

ay cok özlemisim jongini 🥹 sacları da uzamıs 🥺

belki myeon ve chanyeolla beraber fotosu gelir su an oturdum onu bekliyorum cünkü xkzkxkskxjz
Sürekli birbirlerine destek olmalarına bayılıyorum. Bu ikiliyle birlikte tüm üyeler Suho'ya destek olmak için müzikali izlemeye gitmiş oldular. Kai'yi görmek de iyi geldi ayrıca ❤️❤️. İki gün önce falan da Sehun ve Baekhyun birlikte müzikali izlemeye gitmişlerdi. Üyelerin Baekhyun'la bir problemi olmadığını anlamıştır bazıları umarım. Minseok, Kyungsoo ve Chen de daha önce gitmişlerdi zaten.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sürekli birbirlerine destek olmalarına bayılıyorum. Bu ikiliyle birlikte tüm üyeler Suho'ya destek olmak için müzikali izlemeye gitmiş oldular. Kai'yi görmek de iyi geldi ayrıca ❤️❤️. İki gün önce falan da Sehun ve Baekhyun birlikte müzikali izlemeye gitmişlerdi. Üyelerin Baekhyun'la bir problemi olmadığını anlamıştır bazıları umarım. Minseok, Kyungsoo ve Chen de daha önce gitmişlerdi zaten.

keske jonginle de bir fotoları gelseydi bununla ilgili herhangi bir sorun yok cünkü shinee konserine katıldığında foto gelmisti 🥲 birazcık üzüldüm neyse yine de oraya destek olmaya gitmeleri cok hos exoları birlikte görmeyi seviyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

el sallama değil o özellikle cyeol 365 derece çevirir gibi oldu bir ara nfjecoekcdk neysee çok tatlılar
ay evett fjskxjskd o kadar hızlı sallıyo ki vantilatörden farkı yok resmen ckskxjskx

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Yarın kore haberleri asker kaçağı jongin müzikalde yakalandı
Exo dağılıyor mu suhoyu izlemeye sadece kai ve yeol gitti
Diğer fandomlar asker kaçağı kai nasıl askere gitmez😭
Bütün üyeleri askerliği yakında bitirecek exo (kore exo neden askere gitmiyor)
Rütbesi artırlıan suho ve yeol (exo askerde hep yatıyor)
Sınırda görev yapan xuimin(ama ölmedin ki)
off izin gününde müzikale gittiği icin artık gercek bir asker de değil malsff bu gerceği jongine iletmemiz gerekiyo daha fazla oyalanmadan terhis olsun