Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Çizgi Film

Ü

Üye silindi 128

selaam yine ben en sevdiğiniz ya da hala izlediğiniz çizgi filmler var mı?
ben başlıyorum gumball ve adventure timeın ilk sezonları sürekli dizinin bütün bölümleri şu an aklıma bunlar geldi final yapınca da mucize uğur böceği ve kara kediyi izlemek istiyorum
my little ponyyi unutmuşum bunun da ilk sezonları çok güzel rarity rainbow dash ve fluttershy💜

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
selaam yine ben en sevdiğiniz ya da hala izlediğiniz çizgi filmler var mı?
ben başlıyorum gumball ve adventure timeın ilk sezonları sürekli dizinin bütün bölümleri şu an aklıma bunlar geldi final yapınca da mucize uğur böceği ve kara kediyi izlemek istiyorum
my little ponyyi unutmuşum bunun da ilk sezonları çok güzel rarity rainbow dash ve fluttershy💜
Dediğin çizgi filmlerin hastasıyım
Onun dışında Prenses Sophia izlemeyi seviyorum bhalsisshg
Esrarengiz kasaba
Phineas ve Ferb
şu anlık bu üçü geldi aklıma

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Dediğin çizgi filmlerin hastasıyım
Onun dışında Prenses Sophia izlemeyi seviyorum bhalsisshg
Esrarengiz kasaba
Phineas ve Ferb
şu anlık bu üçü geldi aklıma
ayy esrarengiz kasabayı nasıl unuturum 2 sezonu da defalarca izledim,kaç yaşında olmama rağmen hala günlüğünü de istiyorum ama çok pahalı şu an keşke 1-2si de olsa

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
My Little Pony'i o kadar çok seviyordum ki bir sürü setini aldırırdım aileme. Ders notlarım karşılığında tekli pony alırlardı. Onun dışında Sürekli Dizi'yi iki kere ingilizce bir kere de türkçe bitirdim. Sürekli Dizi en sevdiğim çizgi film.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
ayy esrarengiz kasabayı nasıl unuturum 2 sezonu da defalarca izledim,kaç yaşında olmama rağmen hala günlüğünü de istiyorum ama çok pahalı şu an keşke 1-2si de olsa
bir de teori videoları var onun bhalaoshsh onları izlemek de zevkliydi ya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

My Little Pony'i o kadar çok seviyordum ki bir sürü setini aldırırdım aileme. Ders notlarım karşılığında tekli pony alırlardı. Onun dışında Sürekli Dizi'yi iki kere ingilizce bir kere de türkçe bitirdim. Sürekli Dizi en sevdiğim çizgi film.
Aaa MY LİTTLE PONY😭😭😭 çok izlerdim ya
Şimdi olsa yine izlerim sanırım

Laura'nın Yıldızı
Üçüzler
Arthur
Üçüzler ve özellikle de Arthuru nasıl unuturum🥲💔
Bizim zamanımızda çok güzel çizgi filmler varmış ya . En azından nerdeyse hepimiz aynı şeyleri izlemişiz ve bunları konuşabilyoruz. Şimdiki çocuklar çizgi film izlemiyor :///

Laura'nın Yıldızı
Üçüzler
Arthur
Şu lauranin yıldızı şey miydi gece yatmadan önce yıldızla konuşan bir kız vardı
özlemişim 🥹

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

ben de hem ingilizce hem türkçe izledim türkçeyi küçükken tvde izlemiştim ingilizceyi de sonradan izledim ama tr dublajı inanılmaz güzel rigbynin o alaycı sesi cuk olmuş orijinal halini hiç beğenmiyorum dublajında bölümden kesiyorlar diye izledim
geçen yıl da cnde izleyim dedim gece 2-3 arası yayınlıyorlardı her şeyi kesmişler annem esprilerini ölüm kelimesini ve daha bir çok şeyi 10dklık bölümler 5dkya inmiş bi de filmi var bu serinin bu gece izlemeyi düşünüyorum 1 saat falan olması gerek

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Whats Up Hello GIF by HBO Max
bugs bunny naber cınım??

my little pony GIF
my little pony favım da fluttershy
Fairy Transformation GIF by Winx Club
winx te seviyorum biraz stellaydım😊
tekrar izlemek istiyorum hepsini 🥲

sesa139solo

Rookie Idol
Tepki
1,427
Marsupilami
Arthur
Laura nın yıldızı
Esrarengiz Kasaba
Gumball
My little pony
Çilek kız
Bunları çok izler ve severdim hâlâ daha seviyorum

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
ben de hem ingilizce hem türkçe izledim türkçeyi küçükken tvde izlemiştim ingilizceyi de sonradan izledim ama tr dublajı inanılmaz güzel rigbynin o alaycı sesi cuk olmuş orijinal halini hiç beğenmiyorum dublajında bölümden kesiyorlar diye izledim
geçen yıl da cnde izleyim dedim gece 2-3 arası yayınlıyorlardı her şeyi kesmişler annem esprilerini ölüm kelimesini ve daha bir çok şeyi 10dklık bölümler 5dkya inmiş bi de filmi var bu serinin bu gece izlemeyi düşünüyorum 1 saat falan olması gerek
evet malesef öyle. ingilizce dublajında ben de rigby'i beğenmeden izlemiştim ama şakalar daha bir mânâ kazanıyor o yüzden ingilizce dublajı tercih ederim.

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
bir de teori videoları var onun bhalaoshsh onları izlemek de zevkliydi ya

Aaa MY LİTTLE PONY😭😭😭 çok izlerdim ya
Şimdi olsa yine izlerim sanırım

Üçüzler ve özellikle de Arthuru nasıl unuturum🥲💔
Bizim zamanımızda çok güzel çizgi filmler varmış ya . En azından nerdeyse hepimiz aynı şeyleri izlemişiz ve bunları konuşabilyoruz. Şimdiki çocuklar çizgi film izlemiyor :///

Şu lauranin yıldızı şey miydi gece yatmadan önce yıldızla konuşan bir kız vardı
özlemişim 🥹
Evet oydu

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
dur ya nasıl unuturum barbie:oops:
her pazar(galiba) oynardı ya. özellikle dream house favorimdi(bir yaz tatilim bilgisayar başında geçmişti)

Son düzenleme:

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Rookie Idol
Tepki
1,722
Benim zamanımda pokemon olduğu için hâlâ favorimdir 😂 Scooby doo, bugs bunny, ninja kaplumbağalar, beyblade, tom ve jerry 2000lerin başındaki çoğu çizgi filmi izlemişimdir. Bu aralar eskilere sardım şeker kız candy izliyorum. Allahım sanki pembe dizi, o ne entrikadır öyle 😂

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
Barbie
Winx
My little pony
Sevimli kahramanlar
Jang gum'un rüyası
Kaptan Tsubasa
Marsupilami
Çilek kız
Ay savaşçısı
Sürekli dizi
Bı de melekler ve şeytanlar mıydı tam hatırlamıyorum hani melek kızla(ref)şeytan çocuk vardı aşık oluyorlardı
daha çok var sanırım ama şimdilik aklıma bunlar geldi

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Benim zamanımda pokemon olduğu için hâlâ favorimdir 😂 Scooby doo, bugs bunny, ninja kaplumbağalar, beyblade, tom ve jerry 2000lerin başındaki çoğu çizgi filmi izlemişimdir. Bu aralar eskilere sardım şeker kız candy izliyorum. Allahım sanki pembe dizi, o ne entrikadır öyle 😂
ninja kaplumbağalar sayesinde pizzayla tanışmıştım

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
samuray jack
regular show
adventure time
scooby doo gizem bişeysi
looney tunes
kulak jack
pokemon
sünger bob
taş devri
xmen
powerpuff girls
hey arnold
şirinler
rugrats
dedektif gadget
temel reis
hayalet avcıları
kedi köpek
winnie the pooh maceraları
winx
beverly hills gençliği
richie rich
kirpi sonic
birde bi çizgi film vardı iki peri vardı çocuğu bakıcıdan koruyolardı adını unuttum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

samuray jack
regular show
adventure time
scooby doo gizem bişeysi
looney tunes
kulak jack
pokemon
sünger bob
taş devri
xmen
powerpuff girls
hey arnold
şirinler
rugrats
dedektif gadget
temel reis
hayalet avcıları
kedi köpek
winnie the pooh maceraları
winx
beverly hills gençliği
richie rich
kirpi sonic
birde bi çizgi film vardı iki peri vardı çocuğu bakıcıdan koruyolardı adını unuttum
flapjack ve samuray jack ❤
samuray jackin jeneriğini hala açıp dinlerim