Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dimash " When I've Got You"

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,101

Arkadaşlar arkadaşlar şarkı çıktı 🥳🥳🥳🥳
Açıkçası çıkalı iki gün oldu. Ama ben anca şuan başlık açabildimmmm.
Şarkı bu ayın 26'sında çıktı. Ben varya bayıldımmmmm. Sesi, klibi, kendisi çok ama çok iyi. Şarkının birçok aşamasında yer almış. Bu adam tekrara hiç düşmüyor, hep yeni ve kaliteli şeyler ortaya çıkarıyor. Yapıtlarına çok ama çok emek veren gerçek sanatçı. Onunla aynı zamana düşmek büyük şans🌸

Dimash, İstanbul'da 24 Mayıs'taki konseri için basın toplantısı yaptı🤩. Yanlış görmediysem Emre Yücelen de gitti.
Videoları aşağı atarım ama izledikçe nasıl mutlu oluyorum anlatamam. Türkçe konuştu, çocukları kucağına aldı, hayranlarla selamlaştı ve dahası ...

24 Mayıs konseri için birkaç şey söyledi ve bize bazı sürprizleri varmış. Kim olduğunu konserde öğreneceğimiz çok sevilen bir sanatçımız ile beraber performans sergileyecekmiş . Tahmin olarak Cem Adrian aklıma geldi. Şöyle bi hayal edince de güzel bi kombinasyon olur smkcmxmx. Burak Yeter de geldi aklıma fakat pek sürpriz olmazdı kendisi ve yanlış bilmiyorsam beraber şarkı söyleyecekleri için Burak Yeter olmaz bence mdmxmxmx. Biraz daha uçuk bi tahmin de Tarkan olabilir diye düşünüyorum ama yine de pek ihtimal vermiyorum 😅. Onun dışında konserde Türkçe şarkılar da söyleyecekmiş.
Konser için de çok iyi hazırlanıyoruz ve bu zamana kadar yaptığımız en iyi konser olacağını söyledi. Benim kalbim güm güm atıyor 🫠
Ayrıca bu konseri, 30. yaş doğum gününe denk geliyor. Bu yüzden kendisi için önemi büyükmüş 😍

Şarkı için yorumlarınızı bekliyorum🥰

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,101
Sana kızmaya geliyordum nerede bu başlık diye HSNSNJSJSKSKSKS şimdi okuyacağım bebeğim öncelikle ellerine sağlık ♥️♥️
Başlığı açana kadar öldüm öldüm dirildim xmdlsllxöx
Sayfa kaç kere yenilendi ve en sonda kaydederken yanlışlıkla siteden çıktım ve alışkanlık olduğundan sekmeden de sildim dkdkxmx
Yazdıklarım tamamen gitti sandım, ödüm koptu resmen 🥺

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,101
İstanbul'da yaşamadığım için de konsere gidemeyeceğim için de oturup ağlayayım mı? 🥲
Beraber ağlayalım mı 😔
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O senin kocan tabii ki de öz-öz-özür dilerim 😭😭
AKSJSÖDLLDLDMXMDMSÖCMDMFMX
Ayyyy baya zorlu anlar geçirmişsin 🥺🥺 çok güzel yazmışsın ellerine sağlık canım ♥️♥️♥️♥️
TEŞEKKÜR EDERİM BİRTANEM 🥰