Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bilgi Köşesi Dünya Turu 9: Danimarka

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Merhabalar! Bugünkü ülkeyi ablama seçtirdim, geçen de atlasım seçmişti. Neden ülke önermiyorsunuz, sonra böyle yöntemlere başvurmak zorunda kalıyorum 😔. Sizler için güzel manzaralar da getirdim, sizlere keyifli gezmeler dilerim ❤️ ben başlıyorum

indir (17).jpeg

Devlet okullarında, yüzme, zorunlu ders olarak işleniyormuş. Bu nedenle yüzme bilmeyen birine rastlamak neredeyse imkansızmış.

indir (19).jpeg

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Haney flört etmeden durmaya çalışıyor ama duramıyor
Ne yapayım canım bu kadar tatlı ve güzel insanlara iltifat etmeden durayım mı, haklısın valla her saniye iltifat edesim geliyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

An itibari ile size düştüm Haney Hanım 😍😍 Son zamanlarda dikkatimi çekiyorsun ve buraya yansıdığı kadarıyla seni takdir ediyorum. Saygılı yaklaşımın, dili kullanma becerin ve öğrenmeye açık oluşun bence çok takdir edilesi özelliklerinden 🤍
Edebiyat ve Türkçe hocam sag olsun. Ortaokulda sırf hoca gelsin de onunla zaman geçireyim diye Türkçe dersi gelsin isterdim, ayrıca da teşekkür ederim ❤️

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Nüfusun yarısı günlük ulaşım aracı olarak bisiklet kullanıyor Danimarka'da. Bu inanılmaz bi veri.
Bi de sürekli en mutlu ülkeler sıralamasında hep üstlerde, kıskanıyorum 🥺

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için 🤍 Yolun aydınlık, başarıların daim olsun 🤍
Teşekkür ederim hocam 🤗

Azerbaycan yapmadın😉
O zaman diğer bölümde Azerbaycan'a gidiyoruz

Nüfusun yarısı günlük ulaşım aracı olarak bisiklet kullanıyor Danimarka'da. Bu inanılmaz bi veri.
Bi de sürekli en mutlu ülkeler sıralamasında hep üstlerde, kıskanıyorum 🥺
Ben de kıskanıyorum çok 😕

tanıştırayım gençler.. kendisi danca lütfen demek.

Vær så venlig 😅
Ay bu neymiş böyle, Danca zaten Almanca'dan bile zormuş