Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Merak Ettiğiniz Şey

Konu Sahibi
katarinadesu

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
Ya ben kim garam ile soojin olaylarını çok merak ediyorum mesela kim garamı gruptan atıldıktan sonra hiç göremedik çok iyi saklanıyor soojin de zaten insta âçmış bakalım neler olacak
Garam için şirket dikkat çekmek için kullandi zaten ayrılması önceden planlanmıştı falan diolardi ben olayın bu tarafını merak ediyorum

Konu Sahibi
katarinadesu

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
Konu Sahibi
katarinadesu

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
bana pek öyle gelmiyor ya ne bilim illa dikkat çekeceklerse garamı kullanmazlardı gibi. yetenekliydi ve grup çıkış yaptığında baya dikkat çekmişti sonradan zorbalık iddialarıyla onu elden çıkarmak mantıksız geliyor bana
Ya bilmiyorum o ara böyle diyenler vardı bide kız ayrıldıktan hemen sonra müzik showuna çıkmislardi koreografi falan değişmişti 1 günde yapilacak bir şey deildi

Konu Sahibi
katarinadesu

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
Evet sana katilıyorum
+düşünsen tüm kore tarafından bilinen bir zorbasın kim garam nasıl sokaga cıkıyor, eğitim hayatına devam ediyor, meslek hayatına nolacak ben açıkçasi bu tarafıda merak ediyorum
Haberlere falan çıkmıştı baya ya ben ilk defa zorbalıkla olayı çıkan birinin bu kadar konuşulduğunu gördüm

Konu Sahibi
katarinadesu

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
İlişki kaosları hepsini istiyorum ama 1-2 tane değil.
Shdbwjdn bu kadar magazine kapalı olmaları çok kötü ya bizim ülkede hemen her şeyi öğrenioz ne güzel

Ben irene ve suho
Jimin jeong
Karina heesung
Yeri ve nayeonun ilişkilerini öğrenmek isterdim en çok
Çok fazla değil bence skdbsns

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,889
Hansol'ün smrookieste o kadar öne çıkarıldıktan sonra nct ile çıkış yaptırılmamasının nedenini öğrenmek isterdim.