Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Popüler Newjeans Üyesi

En popüler New Jeans Üyesi

• Kullanılan toplam oy
    42

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,093
Çoğu grupta en popüler üye denilince aklıma biri veya birileri geliyor.Ama New jeans de böyle birşey yok.Mesela twiceda da en popüler üye denilince biraz kafam karışıyor ama hangisi en önde bilmesem bile aklıma 4 üye geliyor.New jeans de bu da yok ve çıkışlarından birkaç ay sonra bireysel promoya başladılar.Twice ise son bir iki yıldır yeni yeni bireysel promo alıyor.O yüzden düşüncenizi merak ettim.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,466
Çoğu grupta en popüler üye denilince aklıma biri veya birileri geliyor.Ama New jeans de böyle birşey yok.Mesela twiceda da en popüler üye denilince biraz kafam karışıyor ama hangisi en önde bilmesem bile aklıma 4 üye geliyor.New jeans de bu da yok ve çıkışlarından birkaç ay sonra bireysel promoya başladılar.Twice ise son bir iki yıldır yeni yeni bireysel promo alıyor.O yüzden düşüncenizi merak ettim.
Ben NewJeans'i Hyein ile tanıdım ama dediğin gibi NewJeans'te böyle bir durum yok o yüzden Hyein diyeceğim

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,093
Ben NewJeans'i Hyein ile tanıdım ama dediğin gibi NewJeans'te böyle bir durum yok o yüzden Hyein diyeceğim
Bence hyein çok erken çıkış yaptı.O kız 18 inde falan çıkış yapsaydı alır başını giderdi.Çok fotojenik ve 170 boy var Kore'de aşırı viral olurdu.

lavanta

Trainee
Tepki
195
Newjeansin solo olarak parlayacak bir üyesi yok. Hala küçük olduklarından. Bir Karina, wony, yuna gibi tek başına popüler üyeleri yok daha çok TWICE'ın çaylak yıllarındaki gibi grup olarak taniniyorlar. Kore halkının hiçbiri üyeleri tanımaz bile. Ama MHJ akıllı bir kadin büyük ihtimalle bir kaç seneye onlar da solo olarak işleri olacak.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,466
Bence hyein çok erken çıkış yaptı.O kız 18 inde falan çıkış yapsaydı alır başını giderdi.Çok fotojenik ve 170 boy var Kore'de aşırı viral olurdu.
14 zaten normalde çok erken bir çıkış yaşı :( keşke idoller reşit olduktan sonra çıkış yapsa. Kore'de zaten pedof!lilik var ama en azından reşit çıkış yaptıklarında biraz da olsa indirilebilirdi

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,093
Newjeansin solo olarak parlayacak bir üyesi yok. Hala küçük olduklarından. Bir Karina, wony, yuna gibi tek başına popüler üyeleri yok daha çok TWICE'ın çaylak yıllarındaki gibi grup olarak taniniyorlar. Kore halkının hiçbiri üyeleri tanımaz bile. Ama MHJ akıllı bir kadin büyük ihtimalle bir kaç seneye onlar da solo olarak işleri olacak.
Solo olarak her üyenin bireysel marka anlaşmaları var aslında sürekli dergi çekimi yapıyorlar.Katılıyorum bu arada solo parlayacak potansiyeli olan üye yok gibi birşey ve çok küçükler hyein 18 gibi çıksaydı mesela büyük patlardi.

lavanta

Trainee
Tepki
195
Solo olarak her üyenin bireysel marka anlaşmaları var aslında sürekli dergi çekimi yapıyorlar.Katılıyorum bu arada solo parlayacak potansiyeli olan üye yok gibi birşey ve çok küçükler hyein 18 gibi çıksaydı mesela büyük patlardi.
Markalar ile olan şeyin eminim markalara hiçbir katkısı olmuyordur. Çünkü çoğu Koreli ve yabancı onların küçük olduğunu düşünüyor. Lotte reklamı için bile hepsi markaya yakismadiklarini söyledi. Sadece MHJ üyeleri lüks imajına sokmak istedi. Eminim ileride daha da solo olarak parlayacaklar ama şuan değil. Sesleri bile yeni yeni yerine oturuyor.

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,093
Markalar ile olan şeyin eminim markalara hiçbir katkısı olmuyordur.
Evet ya.Hanni sanırım çıkıştan iki ay sonra Gucci elçisi mi ne seçildi.Bu kızın ne etkisini gördünüz de seçtiniz.Grup Kore'de başarılı korelilerde de marka takıntısı var desek bile iki aylık idol çok mantıksız.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Hiçbiri bence. Hiçbiri tek başlarına popüler değilmiş gibi hissediyorum. Tabii gelecekte ne olur bilemeyiz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Evet ya.Hanni sanırım çıkıştan iki ay sonra Gucci elçisi mi ne seçildi.Bu kızın ne etkisini gördünüz de seçtiniz.Grup Kore'de başarılı korelilerde de marka takıntısı var desek bile iki aylık idol çok mantıksız.
MHJ ya da hybe ayrıcalığı o. Kızlarla hiçbir ilgisi yok.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Haerin idoller arasında çok popüler
Hyein fiziği ile çok konuşuluyor
Hanni hem Kore'de hem de globalde tatlı olduğu için ilgi görüyor
Danielle ilk çıkış zamanları diğerlerinden daha farklı ve ayırt edilebilir olduğu için konuşuluyordu globalde
Minji Koreliler bu kıza bayılıyor zaten
Güzellik açısından bakınca hepsi çok güzel aslında