Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Hybe Neden Popüler?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
Hybe neden popüler?
BTS sayesinde mi yoksa müziği sayesinde mi?
Bana kalırsa Hybe'nin şarkıları,dansı hepsi başka bir seviye ama BTS tüm grupların yolunu açtığı için bu daha kolay oldu yani başarılı olması %90 BTS sayesinde.

Bazı netizenlerden gelen cevaplar:
~
Bunun nedeni BTS üyelerinin etkisi
~Trendleri yakalama konusunda çok iyi olduklarını düşünüyorum.
~HYBE'ın nasıl bu kadar büyüdüğünü düşünün.BTS yurt dışındaki k-pop pazarına hakim durumda.Yurt dışına çıkıp Koreli olduğunuzu söylerseniz size BTS'i sorarlar.
~HYBE, BTS'in şirketi olduğu için ilgi başka bir seviye
~BANGTAN'a teşekkür etmeliler
~HYBE'da BTS var
~Şahsen ben şarkı kalitesinin muhteşem olduğunu düşünüyorum... Screenshot_20240412-230946_Samsung Internet.jpg

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
BTS sayesinde gücünü kazandı şimdi medyayı iyi biliyor ve kullanıyor. Şu son çıkardığı üç kız grubu da şarkı söyleyemiyor (arada birkaç kişi belki şarkı söyleyebiliyor) ama yine de şarkıları dinleniyor. Akılda kalan kendini dinlettiren şarkılar tamam ama bu başarıyı hak edecek gruplar ve şarkılar değil. BTS'in ayağını falan öpmesi lazım şirketin
Hybe'nin underrated erkek grupları bile daha iyi.Cidden şu kız gruplarına para yatıracaklarına Boynextdoor gibi gruplarını öne çıkarsalar sektör daha da güzel olur çünkü erkek gruplarıyla önde giden bir şirket şimdi onları unutmuş gibi...
BTS dönerse belki onlar bir şey yapar diye düşünüyorum..

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
hybe'in altinda bu kadar sirket olmasi eninde sonunda ellerinde patlayacak bence. bang sihyukun illit debutunda bunu gördük yeterince. cünkü büyük olanlar kücük olanlarin kücük kalmasini ister