Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz B-Side Parçalar Nedir?

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Yeni şarkılar keşfetmek için açılmış bir başlıktır. Herkes zulasındaki fıstıkları çıkarsın.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
Eveeeetttt kolları sıvama vakti

Stray Kids;
•Silent Cry
•DLMLU
•SSICK
•Awaken
•Maze Of Memories
•The Tortoise And The Hare (Bu şarkı çok iyi igfafigskhc)
•Taste (Danceracha)
•Give Me Your TMI
•Butterflies

Bunların dışında Voices, FNF, DLC, ANY, All In de var ama bunların müzik videoları olduğu için emin olamadım. Ben buraya roman yazmışım o yüzden hepsi deyip geçiyorum hciagcucajcg

Blackpink;
•Hard To Love
•Crazy Over You
•Bet You Wanna
•The Happiest Girl
•Forever Young
•Pretty Savage
•Don't Know What To Do
•Sour Candy
•Kick It
•Ready For Love

ITZY;
•Sooo LUCKY
•B[OO]M-BOXX
•TING TING TING
•Don't Give A What
•Louder
•Be In Love
•Want It?
•Psychic Lover
•None Of My Business
•Playlist
•STYLE
•Sugar-holic

NMIXX;
•TANK
•COOL (Your rainbow)
•HOME

BTS;
•Run BTS
•Silver Spoon
•Love Maze
•HOME
•Young Forever
•Save Me
•My Universe
•Lie (Jimin)
•Dimple (Vocal Line)
•Euphoria (Jungkook)
•House Of Cards
•Louder Than Bombs

PIXY;
•Natural
•Greedy
•Let Me Know
•Hide & Seek
•Flip A Coin

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
Saymakla bitmez Stray Kids B-Side parçaları başlık şarkısı bibi oluyor.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Eveeeetttt kolları sıvama vakti

Stray Kids;
•Silent Cry
•DLMLU
•SSICK
•Awaken
•Maze Of Memories
•The Tortoise And The Hare (Bu şarkı çok iyi igfafigskhc)
•Taste (Danceracha)
•Give Me Your TMI
•Butterflies

Bunların dışında Voices, FNF, DLC, ANY, All In de var ama bunların müzik videoları olduğu için emin olamadım. Ben buraya roman yazmışım o yüzden hepsi deyip geçiyorum hciagcucajcg

Blackpink;
•Hard To Love
•Crazy Over You
•Bet You Wanna
•The Happiest Girl
•Forever Young
•Pretty Savage
•Don't Know What To Do
•Sour Candy
•Kick It
•Ready For Love

ITZY;
•Sooo LUCKY
•B[OO]M-BOXX
•TING TING TING
•Don't Give A What
•Louder
•Be In Love
•Want It?
•Psychic Lover
•None Of My Business
•Playlist
•STYLE
•Sugar-holic

NMIXX;
•TANK
•COOL (Your rainbow)
•HOME

BTS;
•Run BTS
•Silver Spoon
•Love Maze
•HOME
•Young Forever
•Save Me
•My Universe
•Lie (Jimin)
•Dimple (Vocal Line)
•Euphoria (Jungkook)
•House Of Cards
•Louder Than Bombs

PIXY;
•Natural
•Greedy
•Let Me Know
•Hide & Seek
•Flip A Coin

O zaman senin dinlediğin gruplardan kendi dinlediğim parçaları söyleyeyim.

SKZ'nin bside parçalarını çok seviyorum. Son zamanlarda Stop, Phobia, Glow, Hero's Soup, 0325, Pacemaker, Slump dinlerken müzik videolulardan da I Am You, Chronosarus, Winter Falls, Easy, Scars, Lonely St dinliyorum. Ek olarak Han'ın Close, Wish You Back ve I Got It şarkıları ile 3 Racha'nın Runner's High, 42, Start Line, Matryoshka parçalarını da eskitiyorum.

Sanırım Blackpink konusunda bütün şarkılarını dinliyorum.

BTS'in Rain, Butterfly, Let Me Know, Forever Young, Come Back Home, Hold Me Tight, Mikrokosmos, Love Is Not Over (Intro), Lost dinliyorum. Sololardan da August D-Shadow, Give It To Me, It Doesnt Matter çok çürüttüm. Jimin'in Promise parçası yanındaJ-Hope Arson, Jungkook - Still With You parçalarını da eskitmişim. Gerçi aralarında bside olmayanlar da var ama karıştırmış olabilirim.

Nmixx-Cool şarkısı harika bu yüzden ben de tekrar söylemeyi vazife edindim.

Iyzy'nin Cherry, You Make Me, Dont Give A What, Wild Wild West, Snowy şarkılarını sevmiştim.

Pixy'nin de The Moon parçası dışında pek hakim değilim.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
SKZ'nin bside parçalarını çok seviyorum. Son zamanlarda Stop, Phobia, Glow, Hero's Soup, 0325, Pacemaker, Slump dinlerken müzik videolulardan da I Am You, Chronosarus, Winter Falls, Easy, Scars, Lonely St dinliyorum. Ek olarak Han'ın Close, Wish You Back ve I Got It şarkıları ile 3 Racha'nın Runner's High, 42, Start Line, Matryoshka parçalarını da eskitiyorum.
Bunlara bakmalıyım, teşekkür ederim

tuzlufistik

Trainee
Tepki
1
Önerileri görünce kendimi çok yaşlı hissettim ama benim için;

f(x):
-Toy, Butterfly, Dracula, Ending Page, Mr. Boggie, Paper Heart

Taeyeon:
-Circus, Time Lapse, Fire, Love In Color, I Blame On You

IU:
-Bad Day, Glasses, Kness, Scary Fairy Tale, Zeze, Jam, Black Out, Troll, My Sea

Exo:
-Been Trough, Hurt, Oasis, Heart Attack, Playboy, Eldorado, Black Pearl, Forever

Loona:
-Heat, Stylish

SNSD:
-Trick, Soul

Beast:
-Black Paradise

Girls Day:
-Thirsty, Love Again

Miss A:
-Melting, Love Song

Taeyang:
-Love You To Death

AYRICA BSIDE DEĞİL AMA ÇOK ESKİ ZAMANLARA AİT OLDUĞU İÇİN BİLMEYEN ÇOK OLABİLİR SS501 LOVE YA EN İYİ KPOP ŞARKISIDIR ARKADAŞLAR. Dinleyip dinlettirelim.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Grubun bile önemsemediği body talk-red velvet diyorum.Cidden bir kere bile söylememişler şarkıyı.İlk dinlediğimden beri fav revel bside şarkım.
biraz eskilerden gideyim shinee-orgel ve hit me çok rahatlatıcı ninni gibi şarkılar çok severek dinlerim.Tuhaf ama yeni keşfettiğim eski bir hyuna şarkısı var miror diye çok sevdim şarkıyı.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
SHINee : Who Whaits For Love, Body Rhythm (queen), Symptoms, Show Me, Feel Good, Trigger, Obsession, The Reason
Blackpink : Crazy Over You, You Never Know, Love To Hate Me, The Happiest Girl, Forever Young, Dont Know What To Do
ATEEZ : Be With You, Take Me Home, Win
EXO :What U Do, El Dorado, White Noise, Baby You Are, The Eve, Baby Dont Cry, Promise, Black Pearl, They Never Know, Been Throught
Seventeen : Crush, March, Shadow, Anyone, Lie Again, Lucky, Run To You, To You, Rock, Fast Pace, Habit, Flower, Fearless, Shhh, IDUBILY, Circles
Woodz: Kiss Of Fire, Lift Up, Chaser, Lullaby, Lift Up, Noid, Hijack, Whinkin Bout You, Busted
TXT : Cant Leave We Just Leave The Monster Alive,
Twice : Shadow, Icon, Love Foolish
B.A.P : Think Hole
Red Velvet : In And Out, La Rouge, LP, Kingdom Come, Campfire
Taeyeon : Fire, Here I Am, Love You Like Crazy, Why, Wildfire, Better Babe, I'm The Greatest, Baram x3, My Tragedy, Wine, Secret
F(x) : Diamond, Nu Abo, Dracula, Vacance, Butterfly
Stray Kids : Phobia, Slump, 0325, Stop, Lonely St, Winter Falls, Maze Of Memories, Venom, Silent Cry
NCT 127 : Comeback, Blow My Mind, Bring The Noize, 0 Mile, The Rainy Night, Magic Carpit Ride, Time Laps, Tasty, Skyscraper, Mad City
NCT U : Round And Round, Oki, Faded In My Last Song, Yestoday
NCT Dream : 119, Saturday Drip, Trigger The Fever, Fire Alarm, Love Again, Up To You
Super M: No Manners, I Cant Stand Rain, Step Up
Bigbang : She Cant Get Enought, Foolish Love, Still Alive, If You, A Good Man, Top Of The World, Forever With You, Love Song (harika, mükemmel)
Winner : But, For, Love Is A Lie, First Love, Different, Raining, Smile Again, Special Night
2NE1 : First Snow (kız grup şarkılarında bir numaralarda yer alabilir), Missing You, It Hurts, Love Is Ouch, Stay Together, Hate You, Clap Your Hands
BTS : Rain, Let Me Know, Microkosmos, Hold Me Tight, Butterfly

EXO, 2NE1, Seventeen, Bigbang, Winner, NCT ve Shinee benim için no skip diskografi yapmışlar. Bütün parçaları harika.

Son düzenleme:

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,513
En çok bunları dinliyorumm