Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Yakışıklı Idolü Seçiyoruz

en yakışıklı idol

• Kullanılan toplam oy
    75
  • Anket kapatılmış .

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
mingyuuuu biraz ş-ş-şey seven kızların tercihi

e164fc1b41c22e51ea092daceb8f59168014e904.jpg

mile

Trainee
Tepki
30
Çok arada kaldım ama en son jaehyun a bastım gitti iwjdoend
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca benim BIG BIG boyum Rowon nerede 100 oyum olsa ona basarım keşke o da olsaydı forumda çok adını duymadım ama çok yakışıklı ve sekşi bir bey 🤤🤤
Tomorrow izlerken her bölüm maşallah dedim iwnxiwns

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Eunwoo bilimsel bi yakışıklı resmen bayılıyorum ben, suho da aynı şekilde. Suho bana çok beyefendi ve kibar da geliyor yakışıklı olmasının yanında , prens gibi birisi zaten. Ben böyle "prensimsi" yakışıklıları beğeniyorum ünlülerde. Gerçek hayatta soracak olursanız net mingyu gibi tipler derim, tüm crushlarım bi noktada onun enerjisine sahip kdvdosbdodbdodg

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Birden fazla seçenek deyince ben bir 6 tane falan işaretlemişim 😅 sonra olmadı tabi. 2 seçeneğe düşürmek zor oldu. 1. belli eunwoo. Ama 2.yi seçmek zordu. Normalde sehun seçerdim de onu çok seçen olur diye taeyong'u seçtim 😅 benim için sehun, suho, jaehyun, taeyong, kai hepsi 2. Sırada.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

r
Ayrıca benim BIG BIG boyum Rowon nerede 100 oyum olsa ona basarım keşke o da olsaydı forumda çok adını duymadım ama çok yakışıklı ve sekşi bir bey 🤤🤤
rowoonu sevmiyorum ben yaa ne zaman dizi izlesem bu gerizekalinin yuzune bakmaktan altyaziyi okuyamiyotum dikkatim dagiliyor xjjxnxkxj saka maka bi yana ben bazen rowoonun idol de oldugunu unutuyorum hic idolluk yaparken gormedim ondandir belki o yuzden listeye koymak aklima gelmedi