Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru En Yaşlı Özelliğiniz Ne?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Ben tanıdık birini görünce gidip konuşuyorum hatta samimi değilsem bile aa naber merhaba nasılsın diyorum hele ki sevdiğim biriyse, Aaa bitanem/bebeğim... nasılsın? (selamlaşma) *sarılma* vaktin varsa gel birlikte vakit geçirelim falan diyorum🌸

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Kendimden küçük insanları "biz böyle değildik " Seklinde eleştiriyorum 😭😭

Bir de şey. Canım sıkılınca bir yerim ağrıyor. 2 yaşındaki yeğenim benim yüzümden her yerde "sırtım ağrıyor, belim ağrıyor aman midem çok kötü" Diye geziyor sjsjsjs

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Az biraz ayakta iş yapınca belim, sırtım ağrıyor.
Şimdiki ergenleri görünce "biz de ergen olduk da biz böyle değildik" diyorum.
Ara ara da "bu gençlik nereye gidiyor" diye söyleniyorum 😂
Çorapsız durmam. Ve hatta kışın havlu çorap ya da çetik giyerim. Ve evdeyken bacaklarımın üzerinde bir battaniye olur hep. 😁
Çok gürültülü bir ortamda bulunmak istemiyorum. kafam kaldırmıyor.
Sabah yataktan kalktığım gibi üzerime yelek giyerim. 😁
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Örgü örüyorum özellikle hamile biri varsa hamileyken başlıyorum doğuma yetişsin diye 😅
Örgü örmek yaşlı işi mi ya. 😅 Ben de örüyorum. Hatta aynıyız bu konuda. Doğum yapacak arkadaşlarıma hırka yelek örmekten kendi yeğenlerime örgü öremiyorum. 😅

layley

Trainee
Tepki
441
Baba? Dldldldkd
Örgü örüyorum özellikle hamile biri varsa hamileyken başlıyorum doğuma yetişsin diye 😅
Kulunç olunca sırtıma bastırıyorum ablam çok güzel basıp kırıyor 🤣
Bu örgü işi bir yerden sonra bağımlılık yapıyor. Küçük kuzenlerime hırkalar ördüğüm yetmemiş gibi iki kedime de örgü örmüştüm. Tabi onlara giydireceğim diye ortalık meydan muharebesine dönmüştü, birbirimize girmiştik ama sorun değil kwkckwkksk