Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Epstein Olayları

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Asla yapmaz dediğim insanları listede görmek...
hepsi yüzüne maske takmış pislikten başka bir şey değil.

Adadaki görüntülerde daha sonra orta çıkacak diyorlar.

Michael jackson görünce şok olmuştum ama daha sonra yanlışlık olup silinmiş ada ile bağlantısı asla olmamış
umarım bazı sevdiğim kişilerde böyle yanlış anlaşılma olmuştur.

ama liste gerçekten lady, beyonce, hawking, robert downey, raplh fiennes, naomi campbell, madonna gibi isimlerle kaynıyor

Naomi campbell karısıda gelmiş suçsuzum ben hiçbir şey bilmiyorum ayağına yatmış ama kendisi 21 defa adaya gitmiş...

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Asla yapmaz dediğim insanları listede görmek...
hepsi yüzüne maske takmış pislikten başka bir şey değil.

Adadaki görüntülerde daha sonra orta çıkacak diyorlar.

Michael jackson görünce şok olmuştum ama daha sonra yanlışlık olup silinmiş ada ile bağlantısı asla olmamış
umarım bazı sevdiğim kişilerde böyle yanlış anlaşılma olmuştur.

ama liste gerçekten lady, beyonce, hawking, robert downey, raplh fiennes, naomi campbell, madonna gibi isimlerle kaynıyor

Naomi campbell karısıda gelmiş suçsuzum ben hiçbir şey bilmiyorum ayağına yatmış ama kendisi 21 defa adaya gitmiş...
Mj konusunu ben de arastirdim bu olayla ilgilenen hakim duzeltme yapti onedioda var

İlayda

Trainee
Tepki
43
Instagram'da Hollywoodyuzleri sayfasına bakabilirsiniz orada daha detaylı bilgi var
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada kadının Naomi ile alakalı attığı Tweet'i gördüm (YT'de bir videoda gösterildi bahsettiğim Tweet.) ay çok korkunç.
YouTube videosunu atabilir misin merak ettiğim için soruyorum

İlayda

Trainee
Tepki
43
Çıkarları doğrultusunda bir araya gelen insanlar şimdi birbirini hedef gösteriyor. Bu olayın küresel çapta daha fazla yankı bulması gerek hele de sosyal medyanın bu denli etkili olduğu bi çağda gereken tepkinin gösterildiğini düşünmüyorum
Kesinlikle katılıyorum bence de daha fazla yayılması gerekiyor bu olayın

İlayda

Trainee
Tepki
43
Bilmiyorum fazla sessiz insanlar ki çoğunun da suçlu olduğunu düşünürsek niye ses çıkarsınlar ama insanların artık trajedilere bakış açısı gündelik olmaya başladı. Korkunç bişey insanlğını yetirmiş canavar sürüsü gibi bir sürü çocuğun günahına girmişler
Işte bir sürü çocuğun ahını aldılar ve bir sürü aileyi mahvettiler o çocukların günahı neydi ki hayatlarını mahvettiler ama inşallah bin beteri kendi başlarına gelir.

İlayda

Trainee
Tepki
43
Bilmiyorum fazla sessiz insanlar ki çoğunun da suçlu olduğunu düşünürsek niye ses çıkarsınlar ama insanların artık trajedilere bakış açısı gündelik olmaya başladı. Korkunç bişey insanlğını yetirmiş canavar sürüsü gibi bir sürü çocuğun günahına girmişler
Gerçekten artık her şey normallestiriyorlar ama bizim bunun tam tersini yapmamız lazım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Olay ne ilk defa görüyorum???
Epstein olayı yaz YouTube'a oradan dinleyebilirsin. Olayı orada açıkladilar

İlayda

Trainee
Tepki
43
Olaya senin veya benim meselem değil de çocuklarımızın meselesi desek insanlar ayağa kalkar zaten ama empati yoksunu çokça insan var başına gelmediği müddetçe anlamıyor
Bu insanlık meselesi herkesin başına gelebilir bu olay ve senin dediğin gibi herkes empati yapsa bu olay daha da büyür. Gerçekten çok haklısın insanların çoğu empati yoksunu olmuş.