Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo 2024 Season's Greetings

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Baekhyun bebek gibi olmuş, debut dönemine dönmüş.
evett debut erası gözümün önüne geldi direkt hic yaslanmıyo ya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Baekhyun bebek gibi olmuş, debut dönemine dönmüş.
evett debut erası gözümün önüne geldi direkt hic yaslanmıyo ya

Kim inanırki Chen iki çocuk babası olduğuna 😅
Ben çok beğendim Kai yerine ayıcık detayı ayrı duygulandırdı beni🥹
dimii jdae asırı tatlı olmus hem sınıfın haylaz cocuğuna benziyo djskxjd

Tepki
110
Hepsi aşırı iyi bakmaktan yoruldum baekin verdigi spoilerdan beridir bekliyordum keşke kai de olsaydı...😮💨 smin bu kadar bekletmesi hakkında konuşmak istemiyorum aslında ben bu konuyu acicaktim sabah ama şu siteye fotoğraf koymayı bi türlü öğrenemedim yejekekek senin yapman daha iyi olmuş 😆

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Ühü tam şu üye çok güzel olmuş diye karar vericem karşıma başka üyenin çok güzel bir fotoğrafı çıkıyoo

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Hepsi aşırı iyi bakmaktan yoruldum baekin verdigi spoilerdan beridir bekliyordum keşke kai de olsaydı...😮💨 smin bu kadar bekletmesi hakkında konuşmak istemiyorum aslında ben bu konuyu acicaktim sabah ama şu siteye fotoğraf koymayı bi türlü öğrenemedim yejekekek senin yapman daha iyi olmuş 😆
ay fanlar tepki vermese sm bunu da hic yapmazdı resmen zorla aldık bunu da cjskckskfkd

Resmen growl dönemlerine dönmüşler.SM'in SG'e grup albümlerinden daha kaliteli çekimler yapması da ayrı tuhaflık nctnin sgleri de albümlerinden hep daha iyiydi.
sm isine gelince her seyi kusursuz yapıyo isine gelmediğini de böyle sallamasyon yapıp bitiriyo lol sözde sanatcılarla daha iyi ilgilenmek icin merkezleri değistirdi ama hepsi aynı b..un laciverti ortada değisen bir sey görmedik neyyyyseeee cok sövmicem cekimler acayip modumu yüksellti

Tepki
1,364
Siteye yazdığım yorumu kopyalayıp yapıştırayım bari 😬🤣
Hepsi çok güzel yaş aldı. 30lu yaşlar çok genç yaşlar tabiki. Zaten yaşlanmaları beklenemezdi. Ama 20li yaşlarından daha iyi geliyorlar gözüme. Hepsinin daha olgun bir havası var ve bu hava onları eşsiz kılıyor. Hepsi çok yakışıklı bir o kadar da havalı. Bu fotoğraflarda ayrıca çok da sevimli görünüyorlar. Bu arada çil çok yakışmış hepsine. Bayıldım ❤️❤️

Netizenlere şaşırdım tabi. Bir tane kötü yorum yok, Chanyeol övülüyor hatta. Zaten her zaman söylerim, söz konusu vokal ve visualse Koreliler EXO hakkında sadece övgü yorumu yapar.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Siteye yazdığım yorumu kopyalayıp yapıştırayım bari 😬🤣
Hepsi çok güzel yaş aldı. 30lu yaşlar çok genç yaşlar tabiki. Zaten yaşlanmaları beklenemezdi. Ama 20li yaşlarından daha iyi geliyorlar gözüme. Hepsinin daha olgun bir havası var ve bu hava onları eşsiz kılıyor. Hepsi çok yakışıklı bir o kadar da havalı. Bu fotoğraflarda ayrıca çok da sevimli görünüyorlar. Bu arada çil çok yakışmış hepsine. Bayıldım ❤️❤️

Netizenlere şaşırdım tabi. Bir tane kötü yorum yok, Chanyeol övülüyor hatta. Zaten her zaman söylerim, söz konusu vokal ve visualse Koreliler EXO hakkında sadece övgü yorumu yapar.
söz konusu vokal ve visualse Koreliler EXO hakkında sadece övgü yorumu yapar.

Daha doğru bir cümle olamaz