Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Exo Comeback?

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bugün Dermatory imza günü etkinliği vardı ve Kyungsoo dün üyelerle birlikte olduğunu bir seyler icin cekim yaptıklarını söyledi 🫢 ayrıca solosu icin de sıkı hazırlandığını ve yeni seyler göstereceğini söylemis 🥹

acaba diyorumm fan meeting icin pre-relase mi yayınlayacaklar¿ cünkü gecen seneki fan meetinde de önce let me in'i söylediler sonra teaserı falan gösterdiler birkac ay sonra da sarkı yayınlandı bu sefer de böyle olabilir gibi geliyo
ayrıca bazı kisiler lay'in de olabileceğini söylüyo cünkü su an kore'de kendisi ben zaten ümidi kesmistim ama böyle söyleyince olabilir gibi geliyo zaten grubun ana danscıları askerde su an onların eksiğini kapatabilir 🤔 siz ne düsünüyosunuz
inbound3648284787056780214.png

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Hmmm aslında Lay gelebilir yani beklerim açıkçası, şaşırmam. Veee D.O. ' nun solosunun kusursuz olacağından şüphemiz yok zaten.😏 Ayrıca ayyy 😭 umarım comeback haberidirr
ay zaten cb olur demislerdi yine yazın olur bencee simdiden icim kıpır kıpır 😭 ksoo da mayısta cb yapıyo oh miss güzel sarkılarla karnımızı doyurucaz sonunda

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kyungsoo diyorsa vardır bunun altında bişey. Ben lay olur diyorum ikidir gidip geliyor üyeler çok meşgul yeol dışında 🙄 spor salonundan aman adımını atmasın kurt kapar. Kyungsoo aşkımın soloso bu sefer baya iyi olucak bütün şarkılarına bayılıyorum zaten ama bunda ekstra brni Heycanladıran bişeyler var
bırak kas yapsın cocuk yaa iyice kocaman oldu zaten ama fazlasının zararı yok 😋
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Valla baya heyecanlı ve güzel bir zaman geliyor 🥹👌
evettt cok heyecanlıyımm
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ay hadi inşallah
gece gece de black pearl iyi gitti
xoxo albümünü bastan sona dinlemenin vakti geldi