Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Sm Sanatcılarının 2024 Planları (Sadece Exo )+ Baekhyun'un Tweetleri

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
SM Artist Schedule 2024
*unconfirmed

EXO
-mini album
-baekhyun solo
-suho solo
-baekhyun concert
-suho concert

DEBUT
-chanyeol
-exo alt grup

inbound5493148964476214439.jpg inbound529617716505991540.jpg

baek solo gelicek bunu biliyoruz myeon da albüm hazırlıyorum demisti ama chanyeol solosu da gelsin artık adam askere gitmeden önce bunun planını yapmıstı kac yıl oldu hala ortada bir sey yok🥲

----------------------

baekhyun da bugün twitterda fanların yazdığı tweetlere cevap verdi ve onlardan birkacını atıcam buraya

exo'dan ayrılıyo musun diye soran bir fana "exo'dan ayrılmayacağım, exo birdir. we are one'a ara vermeyeceğim, endiselenmeyin hehe" seklinde cevap verdi

solosunun ne zaman geleceğini soran bir fana da gelecek yılın basında olduğunu söyledi

ve spoiler olarak ilk cıkısa dönüs dedi.. hala anlamaya calısıyorum fjskxjskdj

baek baya heyecanlı görünüyo ve ilk tweeti bazılarına iyi bir cevap olmustur diye düsünüyorum 🤭

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Sehun ile ilgili bir haber var mı? Chan'den sonra gidecekti değil mi askere?
Ayrıca seneye naevis de solo olarak geri dönüş yapacaktı. Heyecanla bekliyorum doğrusu

Screenshot_2023-10-08-10-20-59-277_com.twitter.android.jpg

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
EXO'dan ayrılıyor musun diye sormaya bile gerek yoktu.
kesinlikle ama kexole iyi bi cevap oldu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sehun ile ilgili bir haber var mı? Chan'den sonra gidecekti değil mi askere?
Ayrıca seneye naevis de solo olarak geri dönüş yapacaktı. Heyecanla bekliyorum doğrusu

Ekli dosyayı görüntüle 15790
maalesef sehunla ilgili bir sey yok zaten 2024'e kalmadan askere gider o 1.5 yıl yüzünü göremiycez 🥲 naevisin debut yapmasına hala anlam veremiyorum 😶

Bence Chanyeol gelmeli 2024 e kalmadan direkt bu sene içinde
Zaten yılın bitmesine 2 ay kaldı. Çok uzadı bu iş. Neden hala uzatiyorlar anlamıyorum
Baekhyun bugün sağdan soldan aşağıdan yukarıdan donatmış zaten.🤗Deli çocuk ben uyurken çenesi düşmüş yine😭
Exo dan yeni alt grup kim olur ya? Benim isteklerim var ama olmaz gibi geliyor bana o
ayy alt grup bence baeksoo olur ya bununla ilgili cok post cıktı hem ben onların olacağını düsünüyorum nedense

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Bence Chanyeol gelmeli 2024 e kalmadan direkt bu sene içinde
Zaten yılın bitmesine 2 ay kaldı. Çok uzadı bu iş. Neden hala uzatiyorlar anlamıyorum
Bu yıl daha gelmez çünkü şirkette yeterince kişi dönüş yapacak.
Aespa geri dönüş yapacak, red velvet yapacak ayrıca nct 127 daha yeni dönüş yaptı. Ayrıca iki ay çok dolu. Her şirketten idol yada grup geri dönüş yapıyor. Lesserafım, txt, stray kids, Ive gibi daha bir çok grup.
Ayrıca önceden de duyurmaları gerekirdi ki D.O. yeni dönüş yaptı. Aralıkta ise hiç yapamaz çünkü yılbaşı zamanı listelerde hep yılbaşı şarkıları oluyor. En iyi zaman askere gitmeden önce 2024de olur.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bu yıl daha gelmez çünkü şirkette yeterince kişi dönüş yapacak.
Aespa geri dönüş yapacak, red velvet yapacak ayrıca nct 127 daha yeni dönüş yaptı. Ayrıca iki ay çok dolu. Her şirketten idol yada grup geri dönüş yapıyor. Lesserafım, txt, stray kids, Ive gibi daha bir çok grup.
Ayrıca önceden de duyurmaları gerekirdi ki D.O. yeni dönüş yaptı. Aralıkta ise hiç yapamaz çünkü yılbaşı zamanı listelerde hep yılbaşı şarkıları oluyor. En iyi zaman askere gitmeden önce 2024de olur.
chanyeol askere gitti ki gecen sene döndü hatta

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ay bu arada exo mini albüm bana cok uzak geliyo ya en son 2014'de aldık gerisi hep full albümdü bu nasıl olur kestiremedim fjskcjslx gerci geleceğini falan da düsünmüyorum nedense ama eğer gelirse nasıl olur hicc tahmin yürütemiyorum

Tepki
110
Chanyeol çabucak solo cikarsa keşke çocuğun konser turunda ne soylicegini çok merak ediyorum

Sm ve klasik saçmalıkları bunda bana göre doğru olanlar suhonun albümü ve konseri baekin albümü ve konseri chanyeolun da aynı şekilde şu mini albüm gelir mi pek bilemedim ama son kez sehun gitmeden önce olabilir ve alt grup olursa chen xiumin ve baek uclusunden birinin olacağını sanmıyorum suho ve do olabilir

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
suho baekhyun solo net ya, solo tur da gelir gibi. yalnız baekhyun fena yalancı cıkarıldı solo donusundeki yorumlar nasıl olacak merak ediyorum. exo cb'ini de suho'dan biliyoruz🥳
ya aslında cok da yalancı cıkarılmadı bence sm bu sene albüm gelicek dedi baek de bu sene albüm yok dedi e doğru söylemis oldu adam 2024'de cıkarıcak her türlü haklı ya fkxkak

Tepki
1,364
SM Artist Schedule 2024
*unconfirmed

EXO
-mini album
-baekhyun solo
-suho solo
-baekhyun concert
-suho concert

DEBUT
-chanyeol
-exo alt grup

Ekli dosyayı görüntüle 15788 Ekli dosyayı görüntüle 15789

baek solo gelicek bunu biliyoruz myeon da albüm hazırlıyorum demisti ama chanyeol solosu da gelsin artık adam askere gitmeden önce bunun planını yapmıstı kac yıl oldu hala ortada bir sey yok🥲

----------------------

baekhyun da bugün twitterda fanların yazdığı tweetlere cevap verdi ve onlardan birkacını atıcam buraya

exo'dan ayrılıyo musun diye soran bir fana "exo'dan ayrılmayacağım, exo birdir. we are one'a ara vermeyeceğim, endiselenmeyin hehe" seklinde cevap verdi

solosunun ne zaman geleceğini soran bir fana da gelecek yılın basında olduğunu söyledi

ve spoiler olarak ilk cıkısa dönüs dedi.. hala anlamaya calısıyorum fjskxjskdj

baek baya heyecanlı görünüyo ve ilk tweeti bazılarına iyi bir cevap olmustur diye düsünüyorum 🤭
Artık şirket tarafından günü saati verilerek onaylanmayan bilgilere inanıp üzülmek istemiyorum. Üyeler bir şeyler açıklıyor ama acaba şirket onlara ne kadar danışıp bir şeyler yapıyor. Göz göre göre grubu sallamıyor, üyeler ve şirket arası her sorunda şirket bir şekilde Koreli EXOL'leri yanına çekmeyi başarıyor. Bu da çocukların elini ayağını bağlıyor bir yerde. Umarım yanılırım da şu planların hepsi ve daha fazlası gerçekleşir. Baekhyun şirketten gitse bile EXO ile yine bir şeyler yapmak ister ama SM ne kadarına müsaade eder belirsiz. Biraz tatsız ayrılırlarsa işi çok zor olur. Chanyeol ve Sehun desen SM'in birkaç senedir bu üyelerden haberi yok gibi. Neden bu grupla ilgili her şey bu kadar karmaşık ki? Alt tarafı bir müzik dinleyeceğiz, çektiğimiz çileye bak. Neyse umarım her şey EXO için daha iyi olur. Grup olarak yaydıkları enerji çok eşsiz çünkü ❤️❤️.

Tepki
1,364
uyeler ne yapıyorsa cok haklılar bence. suho yine etkilesim veriyor. baska hangi grubun cinli uyesi boyle yapmıs. benim bildigim svt var 2015 cıkıslı. cinli uyeleri var hic bu zamana kadar gidip de gelmemezlik yapmıslar mı, gidiyorlar grup faaliyetlerinde hemen geri geliyorlar. lay gecsin bu cin-kore arası kotu bahanesini artık. tek ona kotu herhalde. uzun lafın kısası lay cin'deki solo kariyerini bırakmak istemiyo insaa edene kadar baya ugrastı ahdhah ki hedefi de buydu. korelilerin tabiriyle evcil guvercin. (evcil guvercinin guvercinden farkı arada bi cıktıgı yeri hatırlaması ashahsjj) yeni yıl hedefine cin muzigini dunyaya yaymak istiyorum diyen birinin artık kore muzigi icin promo yapmasını beklemeyin romantik exoller. layi savunmak icin harcayacagınız zamanı diger uyelere harcasanız en azından bosa gitmez :d
Lay mi kaldı zaten ya? Adam Çin'de EXO'nun kariyerinden daha sağlam bir kariyer kurdu. Çıkardığı albümler deli gibi satıyor, filmler Hollywood filmleriyle yarışıyor. Gelir mi daha Kore'ye? Her zamanki gibi aynı şeyi soracağım Lay'e sadık diyenler acaba Luhan ayrıldığında SM Lay'e Çin'de stüdyo açmasaydı sonra da Thaad sorunu çıkmasaydı Lay'in grupla kalacağını mı düşünüyorlar? Bunlar yaşanmasaydı Lay de diğerleri gibi grubu bırakırdı ama gerek kalmadı çünkü hala gruptayken (!) Çin'de kendine yıkılmaz bir solo kariyer inşa etmenin yolunu buldu. En sinir olduğum kitle ise Lay yılda bir kez üyelerden bahsetse, üyeler neden Lay'den bahsetmiyor diye üyeleri linçleyen fancıklar. Belki üyelerle hala iletişimi vardır ama bence ne Lay ne de üyeler onu EXO üyesi olarak görüyor. Lay'e hain demem ama sadık da demem ben açıkçası. Ona sadık demek diğer üyelere hakaret etmek bana göre. Bu arada Lay kendi için en doğru olanı yaptı. Bu yüzden ona asla kızmıyorum. EXO ile kalsa bu kariyeri rüyasında bile göremezdi. Çinli diye de her zaman göz ardı edilecek olan üye o olurdu.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
lay daha yeni konserde kendini tanıtırken ex-- diyecek gibi olmus sonra duzeltmis bizim romantik exoller de sen her zaman exosun🥹 diye paylasıyo ahdhaja adam kendi lighstickiyle kendi solo sarkılarıyla kendi solo konserlerini yaparken. grupta olmadıgı sure oldugu sureyi gecmis. abimiz madem unutamıyo atlayıp gelsin. uyelere vefasına asla bi sey demiyorum asker ugurlamaya da gelmis biri ama sadece bu kadar. ben gruptaki varlıgını unuttum sahsen
ay aslında orda da ex değil x diyo kendi solo fandomının adı xback ya kısaltıp x demis ama herkes ex dedi diye ağlıyodu fjdkxjskfj

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
orası da dogru da bu sozlesme ocakta bitecek tam olarak ne zaman donus yaptırıp solo konser verecek sm. simdi sozlesme bitince baekhyun'a, sen hani gidiyordun sm'den, o kadar sey soyledin ama sm sana solo da verdi tur da verdi diyecekler🥲
ay her sey o kadar karısık ki baek her seyi en basından anlatmıstı ne güzel p/ust sm yüzünden cektiği cilelere bak

ay ciddi misin😱 ben de bu romantikler arkaya promise koyup efekt ekleyip paylasınca bi sey sanmıstım ya off ahdhahdjajd bi de kendi fandomının isaretini yaptıgı zaman L isareti yaptı demislerdi uff 🤦‍♀️
ya o kadar gülüyorum ki ben onlara adam kendi isaretini yapıyo bunlar yine exol isareti yaptı sanıp deliriyo abiiiii kafayı yicem cjslcjdk bunları diyenlerin coğu ot9 stanliyo ama adamın solo islerinden haberleri yok en basiti bu isaret ya sonra laf atınca suclu biz oluyoruz

Ü

Üye silindi 187

SM grubu fanı olmak tam bir paradoks yahu en kaliteli albümleri sm yaptırıyor en iyi konseptler ve en yetenekli idoller de sm de ama şirket gruplarını desteklemek de çok kötü.Chanyeol solo yapıcak mı elimizde kesin bir bilgi bile yok bekle bekle dur yıllardır.Şimdi 2024 için çizelge yayınlanmış ama her yıl nasıl oluyorsa pek çok sm idolünün albümü erteleniyor veya hepsini 1 aya sıkıştırıyor.Sehun askere gidecek adamdan ses seda yok? Aespaya bir full albüm bile veremiyor.Çok gerekliymiş gibi naevis solo çıkartıcakmış kim yapay zekaya fanlık yapar? Lay konusuna gelince bence lay zaten korede fazla kalamazdı aileden çin siyasetiyle bağlantıları varmış mutlaka sorunlar çıkacaktı exoya dönmemesi daha iyi.Hem ÇKP destekleyip hem korede promo yapmak olur mu hiç?