Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Expectation Highlight Medley Videosu!

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515

arkadaslar sarkılar o kadar iyi ki cok hazırlıksız yakalandım bu albüme resmen hepsi muhtesem sarkılardan olusuyo(evet 20 saniyelik kesitlerden bu yorumu yapıyorum) ayrıca videodaki o hava asırı iyiydi iliskileri basta cok tatlı bir noktadayken sonrasında ayrılıyolar 😭 cok kıskandım ama cok da hosuma gitti keske kyungsoo romcom bir dramada oynasa dedirtti bana 😭 kadın oyuncu pachinko'da oynayan basrolmüs ben de nerden tanıdık geliyo diyodum cok güzel bir kadın 🤧 bu arada benim favorim simdiden belli o da lost 🤌🏻 tam bir saheser geliyo

inbound2741171504721571442.jpg inbound1984155089057473330.jpg inbound1579836191476811633.jpg

evet deseydi yasayacağımız iliski

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
knk ask mı yasıyosun ask acısı mı cekiyosun karar ver ona gore cıkarım yapacagız ya ahahahhs

bu arada I Do'ya ne oldu ya, o sarkı net kore listelerinde ilk 10'a girebilecek, tutabilecek bi sarkıydı. hicbir donusunde promosyon yok. cıkarıyor bitiyor (sme 362737. kez sovus) boyle boyle tum sarkıları gume gitti. that's okay nasıl patladı hala saskınım valla
i do cidden ilk 10da olması gereken bir sarkı ama ortada promo yok bir sey yok eminim coğu kisinin sarkının cıktığından bile haberi yoktur yani fjskcjskd sm bi exo sololarında promo eksikliği yasıyo heralde anlamadım gitti bu isi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
keşke yine ingilizce ya da ispanyolca versiyonları olsaydı.. korece balladlar (ya da bu tarza tam ne deniyorsa) tarzım değil 😭
ben de ingilizce versiyon beklemistim ama bu sefer koymamıs albüme 🥲 1-2 bside ballad türünde ama title (somebody) daha hareketli sanırım rnb o emin olamadım bence onu dinledikce seversin 🤧

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
@esℓem ve @Betcha da geldi 🥳🥳

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi exol kardeşlerim malum bizim sıpalar aktif gibi dedikodu yok mu acaba malum sosyal medya fakiriyim

Şimdi exol kardeşlerim malum bizim sıpalar aktif gibi dedikodu yok mu acaba malum sosyal medya fakiriyim
yok maalesef hepsi kabuğuna cekildi yine

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
burada mı yazsam bilemedim ama bilgi aktarımı time 📢📢 biz hep sehun niye artık dior etkinliklerine katılmıyo diyorduk ya, sehun'un diorla olan anlasması bitmis, sm hala yenilememis. dior'un en son elcilerini acıkladıgı zaman orada da sehun'un adı gecmedi. bundanmıs. sehun aynı zamanda louis vitton'un da elcisiydi ondan da ses seda yok. sm uyeleri marka etkinliklerine gondermedigi icin markalar da artık calısmak istemiyormus. chanyeol da prada elcisiydi kaybetti elciligini bu yuzden. irene de aynı sekildir muhtemelen. baekhyun da burberry kore elcisiydi o da gitti elimizden ahshahdh
o kadar sasırmadım ki bu duruma fkskxksld hem gelen teklifleri baska sanatcılarına yönlendiriyo hem de hali hazırda olan markalarla olan etkinliklere de yollamıyo resmen bile isteye kendi sanatcısını zor duruma sokuyo yetmiyomus gibi sacma sapan endozen markalarla isbirliği yapıyo abi sinirden telefonu fırlatıcam ya ckzkxjskck

Tepki
1,364
burada mı yazsam bilemedim ama bilgi aktarımı time 📢📢 biz hep sehun niye artık dior etkinliklerine katılmıyo diyorduk ya, sehun'un diorla olan anlasması bitmis, sm hala yenilememis. dior'un en son elcilerini acıkladıgı zaman orada da sehun'un adı gecmedi. bundanmıs. sehun aynı zamanda louis vitton'un da elcisiydi ondan da ses seda yok. sm uyeleri marka etkinliklerine gondermedigi icin markalar da artık calısmak istemiyormus. chanyeol da prada elcisiydi kaybetti elciligini bu yuzden. irene de aynı sekildir muhtemelen. baekhyun da burberry kore elcisiydi o da gitti elimizden ahshahdh
Üyeleri çatır çatır harcıyor ş.r.fsiz. Bu saatten sonra bu şirketten iyi bir şeyler bekleyen fanlar da idoller de tam bir .pt.l. Meğer Lay hem ne şanslı hem de ne kadar akıllıymış. Çekti çıkardı kendini. Koskoca grubun kariyerinden daha iyi bir solo kariyer yarattı kendine. Dünyanın en şanslı insanı kesinlikle.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
AYY o endonez markayı sacma bulan tek kisi ben degilmisim cok sukurrrr😭😭😭😭😭 buraya exo×scarlett diye baslık acıp biraz gomecektim sonra vazgectim fazla mı olur diye. koskoca exo'ya verilen markaya bak????? chanyeola da ayrı olarak dusuk bi yuz bakım(?) markası vermisler. suho bvlgari falan tanıtıyordu simdi boss verdiler(bu yine fena degil kucumsemeyeyim) yani exo'yla calısmak isteyen tek markanın bu kucuk markalar olduguna inanmıyorum. ben de sinirlendim simdi ya gece gece ahshhas

aynen oyle ya. ck, valentino, mac, versace mukemmel markalarla calısıyo. daha donatella yeni kendi sayfasında paylasmıs etiketlemis falan. akıllı cocuk
ay evet koskoca exoya verilen markalara bak saka gibi kesin imajlarını kötü etkilemek icin böyle yapıyo baska acıklama bulamıyorum cünkü cjslxjskx

Tepki
1,364
aynen oyle ya. ck, valentino, mac, versace mukemmel markalarla calısıyo. daha donatella yeni kendi sayfasında paylasmıs etiketlemis falan. akıllı cocuk
Filmler, diziler, albümler, variety şovlar, marka elçilikleri, reklamlar, konserler havada uçuşuyor. Tek bir dakika boş kalmıyor. Onun bir senelik programı, EXO'nun diğer üyelerinin bir senelik programından daha yoğun. Karşılığını da alıyor. Son filmi uçtu gitti. Hasılatı 500 milyon doları aştı. Diğerleri de SM'in yılda üç, beş kere verdiği etkinliğe boyun eğip tamam desin. İyice sinir ediyorlar beni.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
aynen oyle. dusuk bir profil vermeye ugrasıyor. np nerede scarlett nerede. nature republic'in bi resmiligi kurumsalıgı vardı, tanınıyordu. scarlett bi infu'nun cıkardıgı bi marka gibi
evett hicbir tanınırlığı falan yok resmen bombos bir marka üyelere yazık yemin ederim yılın sonunda sirketten ayrılma durumları olur gibi geliyo bana cbxin sözlesmesi bitiyo zaten umarım diğerleri de fesheder de kurtulurlar bu deccalin elinden kendi imajları daha da mahvoluyo böyle

Tepki
1,364
barbie'yi gecmis izlenmesi. ama cinli olması da sansıydı, gidecek bir yeri vardı. koreliler sm'den kolay kurtulamıyor
Çinli olması, Thaad krizinin patlaması (Gruptan ayrılmadan Çin'de kariyer yapmak için bahanesi oldu), şirketten kurtulmasında büyük etken biliyorum ama diğer üyeler sözleşme yenilemede bu kadar acemice davranmasalardı şirketten daha kolay kurtulabilirlerdi. İsim hakları ve para konuları için dava açsalar yeterdi o zaman. Ama şimdi sözleşme feshi için dava açmak zorundalar. Bu da çok kolay bir dava değil. Yada isim haklarından da vazgeçebilirlerdi. Bu şirket altında eski günlerine dönemeyeceklerine göre başka şirketlerde farklı bir adla hem grup hem de solo kariyer yaparlardı en azından. Bundan daha kötü olmaları pek mümkün değil nasılsa. Bu şirkette bundan sonra asla hayranların istediği o yükselişe sahip olamayacaklar. Görünen köy kılavuz istemez. O zaman daha rahat bir şirkette kafaları rahat olurdu en azından

Tepki
1,364
cok durust olayım bundan sonra cok buyuk bir yukselis asla gostereceklerini dusunmuyorum. bana exo coktan "bizden gecti" havasına girmis gibi geliyor. o istek, birazcık hırs olmalı. ama onlarda artık goremiyorum(baekhyun haric) insan bir araya gelir yayın acar bir sey yapar, fanlarının suan bu kadar dagılmasının sebebi de kendileri yani. baekhyun'un bubble'a attıgını gordunuz mu, sehun'la aynı restoranda karsılastık cok sasırdım gibi bi sey yazıp foto atmıs ahshhajs. yani biz birlikte bir seyler isterken gelen guncellemeye bak yav ahdhahd exo exo ile karsılastıgı icin sasırıyo. illa sirketin ayarlaması gerekmiyor onceden nasıl yayın acıyorlarsa simdi de acabilirler. sirketin yasak diyecek hali yok. yani bilmiyorum ama bu "benden gecti" "artık eglenmeye bakalım" benim hic hosuma gitmedi. exo gibi daha cok sey basarabilecek bir grup icin erkendi bence.
Söylediklerine ne kadar hak versem az olur. Şirket program, promo vermese bile yayın açmalarına çok karışamazdı. Açtıkları yayın ve birbirleriyle ve fanlarla girdikleri etkileşimlerle fanları gayet de canlı tutabilirlerdi. Ama onlar bu duruma ayak uydurmayı seçti ve bunun sonuçlarına katlanmak zorundalar. Baekhyun tek başına ancak kendini kurtarabilir. O da kurtarabilirse tabi. Grupta birlik olmayınca hain olarak anılacak. Bu işi birlikte yapmadıkları müddetçe ayrılan kişi de kalan kişi de hiçbir şey elde edemeyecek.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
bu konuyu acmısken okudugum bi seyi daha soyleyeyim shahhdha su unlulerin evlerini tanıtan koreli hesaplar var ya, onlardan birinin videosu ana sayfada onume dustu. sonra ben de kanalına bakarken baktım baekhyun'un yeni evi diye video atmıs. boyle sokakları falan geziyor evin etrafını falan gosteriyor fiyatından bahsediyor. neyse bakayım dedim adam resmen kore'de bu konu hakkında etrafta dolanan, fanların falan konustugu soylentileri anlattı videoda ahshahhs belki izleyen vardır. simdi onları yazayım dur. ksoo'nun medley haberini neye cevirdim ya.. ahajdha
simdi baslıyorum

bu villa ilk basta bir kadına ait. bu kadın bircok aktor ve sarkıcıyla tanısıyormus. cok zenginmis ve bu aktorlere sarkıcılara yatırım yapıyormus. su mc mong var ya, bu kadın ona da sirketini acarken yatırım yapmıs 🫡 yani baekhyun mc mong baglantısı burada da var. baekhyun'u da bu kadınla tanıstıran mc mong muhtemelen. baekhyun'un isletme fonuna 8 milyon abd doları destek vermesi karsılıgında bu evi alması sartını kosmus. bu kadın da burada yasıyormus sanırım(?) neyse baekhyun da bu sartı kabul etmis almıs evi. burayı hem ofis hem ev olarak kullanacakmıs. benim anlamadıgım nokta evin fiyatı 15 milyon won. 8 milyon fon alacak olsa da yaklasık 7 milyon won zararda? cok yuksek ihtimalle sirket de kuracagı icin daha genis bi yere tasınmak zaten istiyordu, bu yuzden de kabul etmis olabilir. hem ev hem ofis olarak kullanabilecegi kadar buyuk. hem fonu olacak hem de arkasında guclu biri olmus olacak. kadının sohreti varmıs yani. su baskan bilmem ne diye bahsettikleri bu kadın muhtemelen. sirket kuracagını belirleyip tasınması hazirandaymıs. cb de temmuzdaydı.

simdi yine adamın dedigi diger onemli bi ayrıntı hatta en onemlisi,
smle sozlesmesi sonbaharda bitiyormus. ve chenle xiumin'in de bu sirkete katılacagı soyleniyormus.

bana mantıklı geldi bakalım yakın zamanda dogru muymus yanlıs mıymıs gorecegiz
ay o video hep karsıma cıkıyodu ama hic izlememistim özet gecmen iyi oldu djskxjskd jdae ve minsonun baska seceneği yok bence oraya gecmeleri en mantıklısı

ay o video hep karsıma cıkıyodu ama hic izlememistim özet gecmen iyi oldu djskxjskd jdae ve minsonun baska seceneği yok bence oraya gecmeleri en mantıklısı
bu arada jongdae konserde cbx icin beklemede kalın falan demis büyük ihtimalle ayrıldıktan sonra bi cb yapmayı planlıyolar

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ohaaaa ben bunu simdi duydum:eek:. o zaman adamın soyledikleri nettt dogru. havaalanında cbx ayrı yuruyo diye koreliler olay cıkarmıstı yaa demek o da bundanmıs, ayrılacaklarını bildikleri icin iyice huylanıp bu ucunu yan yana gorduler mi olay cıkardılar. vayyy bee. ya biriniz koreli cingu edinebilir mi artık🤣. su youtuber olmasa resmen donen olaylardan haberimiz olmayacak. grupla fanlıkla alakası olmayan sadece ev gezen adam bizden daha cok sey biliyo resmen ahashjdkjs
ay korece bilsem 1 dk durmam direkt kore forumlarında hesap acarım ya neler dönüyodur orda kim bilir her seye fazlasıyla hakimler biz de pann haberlerinden bisiler öğrenmeye calısıyoruz anca fjslxjskd

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Derdi ne bu şirketin bi anlasam ne gitmelerine izin veriyo nede düzgün davranıyor
kendi kendine ego savasına girdi bence cjskxjslxj bi röportajlarında da biz exonun sirketi değiliz biz sm'iz diye acıklama yapmıslardı zaten baya bir gt yanıklığı olusmus fjskxkskd

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ciddenn ben de ahahsas weibo'da da baya bi sey donuyo ama cince daha zor ashakshad

yaa bi de bu konuyu, exo konularını okuyan ziyaretciler, siz de gelseniz foruma🥲 hep biz konusuyoruz ya. ben bile sıkıldım kendimden, umarım benden sıkılan yoktur 😭 ashasjdsa siz de gelseniz birrrsuru kisi olacagız ne guzel olur on numara muhabbet doner burada. belki baska seyler bilenler duyanlar vardır. kesin vardır he aranızda ahashs sitede konusulabilse ben de hic acmazdım hesap ama olmuyor orada ya. gelin konusalım burada yeter bu kadar ziyaretcilik😭 bu bir exol cagrısıdır lutfen dikkate alın. sıkılırsanız ugrasmak istemezseniz de kapatıyorlar zaten sonra

Ekli dosyayı görüntüle 12076
evet yaa okuyonuz bari siz de yorum yapın hep biz konusuyoruz burda fjskxjskd

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
valla bu gidisle sitede herhangi bi exo haberi acıp orada konustugumuz ama burada olmayanları tek tek yazıp acık cagrı yapacagım ha
süper bi fikir cjskcjskx sitedeki exollerin yarısı burda yok acilen buraya tasınmaları gerekiyo birkac tanesi tüm olaylara hakim ve weiboda falan takılıyo galiba müthis dedikodu yapılır onlarla fjzkxjskx adminler nolur acilinden exo haberi cevirin foruma eleman alıcaz