Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kyungsoo'nun "Expectation" Albümünün Highlight Medley Fotoğrafları Yayınlandı

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ay bu aradaa ksoo dün bubbleda lauv'ın elemental ost'unu söyledi lauv bunu twitterda beğendi sonra kyungsoo'yu instada takip etti ve exonun hesabını etiketleyerek tweet attı 😭😭😭 sirketimiz sm olunca hic umutlanamıyorum ama bir ihtimal isbirliği gelir mi lauv yeni albümü icin hazırlanıyomus cünkü ayy cok istiyorum bunu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Siparişi nereden veriyoruz
hemen go acıyorum bunun icin

Ü

Üye silindi 187

Chen'in ani sürprizinden sonra çektiği mvleri hatırladım adam mesajı vermiş aslında.Özellikle d.o'nun exoller olarak askerlik dönüşü daha bir mutlu ve sağlıklı olduğunu fark ettik erkekler mutlu ilişkilerde böyle ani değişimler yaşıyor d.o'nun albüm öncesi yayınladığı şarkı da bildiğin evlenme teklifi şarkısı.Bence adam bize işaret veriyor her an bir sürpriz alabiliriz.Uzun zamandır tahmin hesaplarında exodan başka bir üyenin evleneceği söyleniyordu.kai ve sehun askerden döndükten sonra ben bir düğün bekliyorum.

Negativist

Trainee
Tepki
86
Fotoğrafları çok çok beğendim. Ön sürüm şarkısını da çok sevmiştim ve klipten baya anlam çıkaranlar vardı. Söz konusu Ksoo olunca ben de ihtimal vermiyor değilim acaba solo sonrası mutlu haberler mi vericek?
Bu çekimler de ilk solosunun devamı gibi, oradaki hikayenin devamı olarak kızı tekrar görebiliriz.
Kız çok az görünüyor ama ben niye Seulgi'ye benzettim hiç bilmiyorum 😄

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Chen'in ani sürprizinden sonra çektiği mvleri hatırladım adam mesajı vermiş aslında.Özellikle d.o'nun exoller olarak askerlik dönüşü daha bir mutlu ve sağlıklı olduğunu fark ettik erkekler mutlu ilişkilerde böyle ani değişimler yaşıyor d.o'nun albüm öncesi yayınladığı şarkı da bildiğin evlenme teklifi şarkısı.Bence adam bize işaret veriyor her an bir sürpriz alabiliriz.Uzun zamandır tahmin hesaplarında exodan başka bir üyenin evleneceği söyleniyordu.kai ve sehun askerden döndükten sonra ben bir düğün bekliyorum.
ben de bir mesaj vermeye calıstığını düsünüyodum ama i do klibindeki hikaye aslında animasyonu cizen kadının hikayesini anlatıyomus o yüzden bu düsüncemi rafa kaldırdım yine de her sey olabilir gibi ama bu sıralar iliski haberi gelmez diye düsünüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Fotoğrafları çok çok beğendim. Ön sürüm şarkısını da çok sevmiştim ve klipten baya anlam çıkaranlar vardı. Söz konusu Ksoo olunca ben de ihtimal vermiyor değilim acaba solo sonrası mutlu haberler mi vericek?
Bu çekimler de ilk solosunun devamı gibi, oradaki hikayenin devamı olarak kızı tekrar görebiliriz.
Kız çok az görünüyor ama ben niye Seulgi'ye benzettim hiç bilmiyorum 😄
ilk solosunun devamı ama bu sefer ayrılık var gibi hocam o yüzden ne düsüneceğimi sasırdım xjskxjskd bu sıralar bir haber gelmez bence ama ksoo bu ters köse de yapabilir hicc tahmin yürütemiyorum su an

Tepki
1,364
Ya şu an bu haberle alakasız ama Sehun neden Çin'deki etkinliğe katılmadı sizce? Tahmini olan var mı? Ben askerliğe yormuştum bunu ama askerlik haberi hala gelmedi. Üstüne bir etkinlik haberi geldi. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım açıkçası.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ya şu an bu haberle alakasız ama Sehun neden Çin'deki etkinliğe katılmadı sizce? Tahmini olan var mı? Ben askerliğe yormuştum bunu ama askerlik haberi hala gelmedi. Üstüne bir etkinlik haberi geldi. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım açıkçası.
aklıma hicbir sebep gelmiyo su an cidden neden katılmadı? herhangi bir sorun da yoktu bildiğim kadarıyla programı da bostu yani cok sacma bir sey yasandı o gün

Negativist

Trainee
Tepki
86
ilk solosunun devamı ama bu sefer ayrılık var gibi hocam o yüzden ne düsüneceğimi sasırdım xjskxjskd bu sıralar bir haber gelmez bence ama ksoo bu ters köse de yapabilir hicc tahmin yürütemiyorum su an
Ben de pek tahmin yürütemiyorum aslında eskiden bu konularda iyiydim teori vs ama paslanmışım 😄
İdollerin atacağı adımları hele hiiç tahmin edemiyorum artık. Bu sene ortalık karışık olduğu için şu aralar bence de gelmez ama 2024'le birlikte birçok farklılık olucakmış gibi geliyor nedense.. hayırlısı olsun bakalım.