Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kyungsoo'nun "Expectation" Albümünün Ön Yayın Sarkısı "I Do" Yayınlandı !!!

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bu tarz şarkıların kölesi yapacak beni bu adam başka yolu kalmadı. Bir de çizimler bana şu kitabı anımsattı çok tatlı 🥰 Puuung
puuung-love-is-1.jpg
ay bu cizimler de cok tatlıı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim çocuğum her işi mükkemel yapar
cocuğumuz*

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
yaa sojin mi ya o kadar uzun suredir cıkıyo olabilirler mi
sojin değildir ya ckskxksl ay bilmiyorum ama cok uzak geliyo bu ihtimal belki son yapımlarında partner olduğu oyunculardan biridir

ben de yaaa, sehun'da da var bi seyler cok net. sadece bunun icin kore'de yasamak isterdim yoksa cekilecek yer degil de ahahsha

baska bi seyler duyan varsa soylesin ya konusalım, bilgi paylasımı ahshah
inbound6868045058768305261.jpg

bu arada benzerlik var he fkdkckskcjsk olsa güzel olur ama bu da cok ucuk bi ihtimal

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
yok yaa rose degildir
bence de oyuncu gibi geliyo bana
cizimin sacı sojininkine daha cok benziyo ahshahd

lee se hee, nam ji hyun var
lee sehee cok güzel ya benim ksooyla en cok yakıstırdığım tek partneri o cjskxjslx 2 yas da büyükmüs ksoo da galiba noona seviyo olur bence 🤌🏻

Tepki
1,364

mv cok tatlı that's okay'deki o depresif moddan cıkıp hayatına aldığı bir kadınla olan anılarını anlatıyo 😭
sarkı asırı soft asırı güzel kyungsoo yine en safe sarkıyı cıkarmıs bayıldımmmm
Yine sakin ve insanın içini neşeyle dolduran ve oldukça romantik bir şarkıyla geldi bal seslim. That's Okay şarkısını ve klibini seven biri olarak bu klip ve şarkıyla hikayenin tamamlanmış olmasına bayıldım. Klip, şarkı, Kyungsoo'nun sesi her şey çok sakin ve çok güzel. Diğer şarkıları dört gözle bekliyorum.