Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Kyungsoo'nun Expectation Albümü Yayınlandı + Somebody Mv

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515

title'a ve mv'ye bayıldımm asırı tatlı olmus 😭 albüm tam bir basyapıt bu arada aslaa favorime karar veremedim ama lost cok sasırttı beni asla böyle beklemiyodum cok cok güzeldi akustik versiyonu baya iyiydi bu albüm beni cok tatmin etti umarım cok basarılı olur 💗🥹
siz albüm hakkında ne düsünüyosunuz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arada wonder'a da mv cekmis ama yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kalmıs 🥹 keske onu da yayınlasa asırı tatlı soft bir sarkı cünkü

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Şarkıya bayıldım. Kyungsoo'nun sesi her seferinde beni mest etmeyi başarıyor 🥰🥰. MV çok tatlı. Kız da çok sevimli. Kyungsoo zaten çok yakışıklı ve oyunculuğu çok tatlı. Şarkıyla ilgili her şeye aşık oldum resmen. Ana şarkıdan bıkıp bsidelara bakamadım henüz 😬🤣
ben mv'yi izledikten sonra kosa kosa bsideları dinlemeye gittim gercekten hepsi cok iyi ya özellikle lost 🤌🏻 akustik versiyonuna basta burun kıvırmıstım ama o da acayip iyi gercekten bu albüm tam bir saheser 🔥

Tepki
1,364
ben mv'yi izledikten sonra kosa kosa bsideları dinlemeye gittim gercekten hepsi cok iyi ya özellikle lost 🤌🏻 akustik versiyonuna basta burun kıvırmıstım ama o da acayip iyi gercekten bu albüm tam bir saheser 🔥
Albümü şimdi dinledim. Gerçekten tam bir şaheser olmuş. İlk albümünü çok seviyordum zaten ama bu albümü daha çok sevdim sanırım. Lost şarkısının iki versiyonunu da aşık oldum. Bence EXO'nun EXIST albümündeki ve Kyungsoo'nun ilk albümündeki tüm şarkılardan daha iyiydi. The View ve Ordinary Days'de çok iyi. Somebody'i beğensem de acaba title Lost mu olsaydı dedim. Gerçi hangi şarkı title hangi şarkı bside için daha uygun pek anlamam. Ama Lost harcanmamalı.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Albümü şimdi dinledim. Gerçekten tam bir şaheser olmuş. İlk albümünü çok seviyordum zaten ama bu albümü daha çok sevdim sanırım. Lost şarkısının iki versiyonunu da aşık oldum. Bence EXO'nun EXIST albümündeki ve Kyungsoo'nun ilk albümündeki tüm şarkılardan daha iyiydi. The View ve Ordinary Days'de çok iyi. Somebody'i beğensem de acaba title Lost mu olsaydı dedim. Gerçi hangi şarkı title hangi şarkı bside için daha uygun pek anlamam. Ama Lost harcanmamalı.
gercekten exist'den daha iyi bir albüm olmus hatta bu yıl cıkan en iyi albüm desek yalan olmaz tüm sarkılar cok cok iyi ama empathy'den daha mı iyi hala karar veremedim 🥹 exo soloları arasında ilk sırada kai ikinci sırada empathy vardı benim icin ama expectation baya bir zorluyo fjskxjskd lost kesinlikle harcanmamalı ya keske müzik showlarında bunu sergileme sansı olsa muhtesem bir sarkı 🥹

Tepki
1,364
gercekten exist'den daha iyi bir albüm olmus hatta bu yıl cıkan en iyi albüm desek yalan olmaz tüm sarkılar cok cok iyi ama empathy'den daha mı iyi hala karar veremedim 🥹 exo soloları arasında ilk sırada kai ikinci sırada empathy vardı benim icin ama expectation baya bir zorluyo fjskxjskd lost kesinlikle harcanmamalı ya keske müzik showlarında bunu sergileme sansı olsa muhtesem bir sarkı 🥹
Kai'nin ilk albümü ve Expectation albümü şu anlık EXO sololarında favorilerim oldular. Empathy albümü benim için çok özel ama bu albüm daha iyi olmuş bence. Yada anın büyüsüyle öyle geliyor şimdilik. Şu an pek objektif olamıyorum 😂 Kesinlikle Lost için biraz tanıtım yapmalı. Şarkı çok çok iyi.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kai'nin ilk albümü ve Expectation albümü şu anlık EXO sololarında favorilerim oldular. Empathy albümü benim için çok özel ama bu albüm daha iyi olmuş bence. Yada anın büyüsüyle öyle geliyor şimdilik. Şu an pek objektif olamıyorum 😂 Kesinlikle Lost için biraz tanıtım yapmalı. Şarkı çok çok iyi.
ay bilemedim buna karar vermem icin aradan günler gecmesi gerekiyo gibi fjslxjsld bu arada it's live ve lee mujin servise katılıcakmıs cok mutlu oldum umarım daha fazla programa katılır 😭

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Şarkı çok güzel Mv de çok güzel ve tatlı olmuş. Albümü dinlemeye ışınlanıyorum.

exo-k exo GIF

Tepki
1,364
ay bilemedim buna karar vermem icin aradan günler gecmesi gerekiyo gibi fjslxjsld bu arada it's live ve lee mujin servise katılıcakmıs cok mutlu oldum umarım daha fazla programa katılır 😭
Gördüm bunu. Birkaç programa daha katılacakmış. Umarım müzik şovlarına da katılır. Müzik şovlar da promo açısından çok etkili. Maalesef bugün geri sayım yayınını kaçırdım. Hem de izlemek için zamanım vardı ama unutmuşum 😭. Umarım çeviren bir sayfa olur. Melon Top 100'e ilk saatten girdi. Bugs ve Genie'de de listeye girdi. Umarım daha üst sıralara tırmanır. Şimdilik albüm 28 ülkenin iTunes listesinde 1 numara. Somebody de 12 ülkenin iTunes listesinde 1 numara. Albüm satışları önceki albüme kıyasla iyi mi bilmiyorum ama Hanteo'da 40bini aşmış. Liste başarıları önemli değil ama artık bu kadar güzel şarkılarla ve bu yeteneklerle daha fazla göz ardı edilmelerini istemiyorum.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Gördüm bunu. Birkaç programa daha katılacakmış. Umarım müzik şovlarına da katılır. Müzik şovlar da promo açısından çok etkili. Maalesef bugün geri sayım yayınını kaçırdım. Hem de izlemek için zamanım vardı ama unutmuşum 😭. Umarım çeviren bir sayfa olur. Melon Top 100'e ilk saatten girdi. Bugs ve Genie'de de listeye girdi. Umarım daha üst sıralara tırmanır. Şimdilik albüm 28 ülkenin iTunes listesinde 1 numara. Somebody de 12 ülkenin iTunes listesinde 1 numara. Albüm satışları önceki albüme kıyasla iyi mi bilmiyorum ama Hanteo'da 40bini aşmış. Liste başarıları önemli değil ama artık bu kadar güzel şarkılarla ve bu yeteneklerle daha fazla göz ardı edilmelerini istemiyorum.
ilk albümü daha cok satmıstı ya ktown4u da sadece +160k civarı bir siparis vardı ilk gününde de 197k ilk haftasında +300k satmıstı bu albüm daha az satıcak büyük ihtimalle ama bakalımm 🤧

ilk albümü daha cok satmıstı ya ktown4u da sadece +160k civarı bir siparis vardı ilk gününde de 197k ilk haftasında +300k satmıstı bu albüm daha az satıcak büyük ihtimalle ama bakalımm 🤧
chartlarda iyi gidiyo simdilik an itibariyle liste sıralamaları böyle
D.O. 'Somebody' — 21:00 KST (CHARTS UPDATE)

#3 Bugs (+14) *NEW PEAK* 🔥
#46 Genie (+7) *NEW PEAK* 🔥
#88 MelOn TOP100 (+8) *NEW PEAK* 🔥

hai

Trainee
Tepki
43
sabahtan beri albüm bsidelarını sıralamaya çalışıyorum kendi kafamda hala favori seçemedim HEPSİ ÇOK İYİ VE TAM OLARAK BU MEVSİMİN ALBÜMÜ!! çocuklar akşam üzeri hafif esintili bir havada takın kulaklıkları baştan sona albümü dinlerken yürüyüş yapın tam bir zihin boşaltma seansı.. ve mv 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 innanılmazzz tatlıydı😭😭😭😭😭😭😭😭

ilk albümler her zaman daha fazla satıyor zaten ya solo fanbaseler yıllarca o ilk albüm için ayrıca bütçe ayırmış oluyorlar çünkü. ikinci albümü fiziksel olarak, biraz daha kemik kitle fanlar alıyor

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
sabahtan beri albüm bsidelarını sıralamaya çalışıyorum kendi kafamda hala favori seçemedim HEPSİ ÇOK İYİ VE TAM OLARAK BU MEVSİMİN ALBÜMÜ!! çocuklar akşam üzeri hafif esintili bir havada takın kulaklıkları baştan sona albümü dinlerken yürüyüş yapın tam bir zihin boşaltma seansı.. ve mv 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 innanılmazzz tatlıydı😭😭😭😭😭😭😭😭
evet evet EVETT tam sonbaharlık bir albüm 🥹

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
uzun bi sure sonra ilk defa bir albumun tumm sarkılarını ilk dinleyiste begendim. efsane bir album olmus🤩 umarım harcanmaz da odul alır ya, I Do'ya da cok yazık oldu zaten. sm sagolsun bi iki yere gonderecekmis sonunda🙄 muzik showlarına da cıkmalı ya. ve sm wonderın mvsini salmazsa kapısına dayanırım BAYILDIM. yine lost'un iki versiyonu da COK İYİ 💗 cidden ksoo o ses ne oyle ya, hep soyle hic susma sen🔥
bu hafta müzik showu var mı ya cıksaydı önceden haberimiz olurdu gerci ama bir umut bekliyorum 😭 bu cb 2 3 ödül alır diye tahmin ediyorum ins koreliler baya sevdi gibi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,895
Albümü şuan dinliyorum. Klibi bir kere izledim ve klibin güzelliğinden şarkıya odaklanamamıştım şimdi dinledim şarkıyı 😁 Böyle hikayeli klipleri seviyorum. O yüzden klibi çok sevdim.
Albüm yine harika. Tam böyle yolculukta, yürüyüş yaparken dinlemelik bir albüm olmuş yine (Önceki albümü de öyleydi). Bütün şarkıları sevdim. Konu d.o. olunca benim sevmemem çok mümkün değil. 😍
İlk dinlemede favori şarkılarım i do ile wonder gibi ama lost ve somebody de favorim. Karar vermek zor. Dinledikçe favorim değişir muhtemelen.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ben bayıldım şarkıya da albüme de ama en bi favorim lost oldu 😍Bu şarkı çok başka mevzu dönüp dönüp ona geldim
lost bu yıl cıkan en iyi bside baska sirket olsa her bside icin ayrı ayrı promo yapar da bizimki böyle güzelim parcaları harcamaya bayılıyo