Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fanların Queer Muamelesi Yaptığı Fakat Sizce Yüksek Ihtimalle Hetero Olan Idoller Kimler?

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
Elbette insanların yönelimi hakkında yorum yapmak doğru değil. Ama bazen yok artık bu fanlar ne yaşıyor dediğim zamanlar o kadar çok ki sizinde var mı merak ettim. Gerçek hayat ve ilişki dinamiklerinden uzak öyle bir fantezileri var bazılarının hiç anlamıyorum.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Elbette insanların yönelimi hakkında yorum yapmak doğru değil. Ama bazen yok artık bu fanlar ne yaşıyor dediğim zamanlar o kadar çok ki sizinde var mı merak ettim. Gerçek hayat ve ilişki dinamiklerinden uzak öyle bir fantezileri var bazılarının hiç anlamıyorum.
Tüm txt, jk ve jimin harici tüm bts, lisa harici tüm bp (Rosé'den emin olamıyorum) tüm red velvet. Felix hariç tüm skz

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Jimin ve Jungkookun çıktığına yürekten inanıp bir de nasıl anlıyorlarsa "jikook ayrılmış ühü" diye günlerce Twitter'da ağlayan tayfa..... Hadi çıktığına bir şekilde kendinizi ikna ediyonuz da ayrılmak nasi oluyo vahiy mi iniyo arkadasim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jimin ve Jungkookun çıktığına yürekten inanıp bir de nasıl anlıyorlarsa "jikook ayrılmış ühü" diye günlerce Twitter'da ağlayan tayfa..... Hadi çıktığına bir şekilde kendinizi ikna ediyonuz da ayrılmak nasi oluyo vahiy mi iniyo arkadasim
Bu arada Jiminin özel hayatını çok merak ediyorum ya bir ara Seulgiyle dedikodusu vardı uzun süre. Sonra ioi'deki bir kızı beğendiğini söylemişti törenlerde de ilgi gösteriyordu ilgi derken onun hareketlerine çok gülüyordu falan. Acaba şuan napiyo

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Bence de çoğu hetero.Şaşırtıcı haberler görebiliriz de ilerde belli olmaz
Mesela Amber'ın hetero olmadığını düşünüyordu çoğu kişi ama geçen bir röportajı vardı eskiden sevgili olduğu erkeklerden bahsetmişti

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Tüm txt, jk ve jimin harici tüm bts, lisa harici tüm bp (Rosé'den emin olamıyorum) tüm red velvet. Felix hariç tüm skz
Jk çok hetero geliyor bana o gruptan olsa olsa yoongi veya Jimin olur bence
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence de çoğu hetero.Şaşırtıcı haberler görebiliriz de ilerde belli olmaz
Mesela Amber'ın hetero olmadığını düşünüyordu çoğu kişi ama geçen bir röportajı vardı eskiden sevgili olduğu erkeklerden bahsetmişti
Amber sadece tomboy bence.

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Tae,Jk,jimin straykids de ünlü bir ship vardı hatırlayamadım ateez üyeleri dreamcather üyeleri loona üyeleri

Ü

Üye silindi 192

Bts J-hope

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Stray Kids. Felix'ten biseksüel havası alıyorum bazen 🤔 ama Hyunlix shipperlar çok abartıyor bu shipleme işini. Bir de Minsung shipperlar.

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
tinkin'barb

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
Stray Kids. Felix'ten biseksüel havası alıyorum bazen 🤔 ama Hyunlix shipperlar çok abartıyor bu shipleme işini. Bir de Minsung shipperlar.
Birazda bu postu, igdeki son hyunsung fotosu altına lk kızmasın Han diyen fanlardan ilhamla açtım. Sevimli veya komik olduklarını falan sanıyorlar ama baya iticiler yemin ederim.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Twice chaeyounga cok yaparlardi sonra da zaten sevgilisi cikti

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
En bu kesin böyle dediğiniz olmayabilir en bu asla öyle değil dediğiniz olabilir. Bence bu tarz şeyler açıklansa şaşıracağınız bir sürü kişi olur. Benim aslında normalde asla aklımda olmayan bir çiftten artık neredeyse emin gibiyim. Normalde güler geçerdim bunlara. Hoş ben Taehyung Jennie shipleyenlere de gülüyordum. Kpop aleminde hiç bir şey göründüğü gibi değil. Yeriniz de olsam asla emin olmazdım.

Konu Sahibi
tinkin'barb

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
En bu kesin böyle dediğiniz olmayabilir en bu asla öyle değil dediğiniz olabilir. Bence bu tarz şeyler açıklansa şaşıracağınız bir sürü kişi olur. Benim aslında normalde asla aklımda olmayan bir çiftten artık neredeyse emin gibiyim. Normalde güler geçerdim bunlara. Hoş ben Taehyung Jennie shipleyenlere de gülüyordum. Kpop aleminde hiç bir şey göründüğü gibi değil. Yeriniz de olsam asla emin olmazdım.
Hangi çift