Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fav Gruplarınız

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Hadi ult gruplarımızın sevdigimiz yonlerini ve sevmedigimiz eksik buldugumuz yonlerini yazalım. Ben ive hakkinda yazacagim

Ive'ın en cekici seyi konseptleri elegant konsept şöyle victoria dönemli balolu mv cok iyi olurdu. Wonyoung asiri iyi bir merkez kız her seyini halkın istedigi kız olmaya adamis bu acidan mentali cok guclu takdir ediyorum. Yujinin de aurası ve sahnesini seviyorum yine liz sahnede hem ses olarak hem aura olarak cok iyi bence bias sececek olsam onu secerdim. Canlı soylemekten korkmuyorlar şarkıları guzel akıcı. Once wonyoung ile grubu tanıttılar bence dogru olandı. Sadece wonyoungın farkli giyindigi olayı falan bilerek yaptiklarini dusunuyorum ilgi ceksin diye

Kötü yonleri ise dansları ve sahne hakimiyetleri. Danslari elegant olsa bile hareketleri tam ya da aynı yapabilirler genel olarak senkronize degiller koreografi izliyormussunuz gibi hissettirmiyor performans izlerken odagimi bozuyor. Leeseonun bakislarindan gerginligi belli oluyor bir de wonyoung bazen bayık bakisini abartiyor bir sahne koclari olsa cok cok iyilesirler bir de leeseoyu linclediler diye daha cok cekiniyor gibi ben gereksiz buluyorum kız daha kucuk ve gelisir ama dansı felaket kotu bence ozellikle kitschte sarkinin hizlandigi yerde o merkezdeyken yaptigi hareket😭 ama bu kiz kesin cok gelisip populer uyelerden biri olacak

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Benim için bu grup BTS,iyi yönlerini gerçketen yazmaya başlarsam bitiremem ama olumsuz yönü olarak özellikle son yıllarda şarkıların çok değişmesi olabilir. Spring day,4 o'clock,fire,not today,mic drop,run... vb. şarkılar bana hep 'esas' Bts şarkılarıymış gibi geliyor. Son yıllarda çıkardıkları birçok şarkı ise sadece listelere girmek,grammy almak için yapılmış 'hedef'şarkısı gibi.
Dynamiteı ben bayagi begenmistim ya

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
106
💜BTS 💜
Park Jimin Idol GIF by BTS

• Alev
Reactions: ask

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
806
İngilizce albüm çıkartsanız nolurdu 😭😭 koredeki birçok sanatçının ingilizce albümü var. Sizinde olsaydı bir tane :(( Gerçi 3 tane ingilizce şarkıları var diye kpopies tarafından deli gibi linç yiyorlar (sanki ilk defa bir kpop sanatçısı ingilizce şarkı çıkarmış gibi) albümle gelseler kpopies kalpten gider galibakxkelrlflfl
Ay yok 3. Tane şarkı yetiyor diğerlerinin laf yapmasına bir de albüm falan çıkartmasınlar. Artık şarkı tarihlerine bile laf söyleyecek kadar şuursuzlaştılar. Seven niye ayın yedisinde çıkmamış taylardan korkmuş jk(!) Emir denen toksik blink gerçekten Farklı bir dünyada yaşıyor

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Gruplar üzerinden değil de sevdiğim bazı idoller hakkında hepsini çok iyi tanıdığımı iddia etmemekle birlikte eleştireceğim öhü öhü
-Öncelikle RM'in ses renginin hastayım. Parçalarda onun partlarının olması BTS şarkılarını dinlememin yegane sebebi. Solo albümleri ise BTS'tekinden çok farklı. Şarkının enerjisiyle barışamıyorum. Doğru dürüst hiçbir solosunu dinleyemiyorum.

-Chungha'ya daha Produce'ta ilk göründüğü anda aşık oldum. Her şeyi kaldıracak karizması var ama şarkıları, konseptleri birbirinin aynısı. Zaten solo yakaladığı hype'ı da kaybetti şu an şirket yüzündendi sanırım. Çok üzülüyorum kendini harcatmasına.

-Sunmi (Chungha'dan bahsedince aklıma geldi) şarkılarını konseptlerini çok beğeniyorum, türünün yegane örneği gibi ama kişiliği büyük bir soru işareti. Bunu düşünmemin sebebi de katıldığı programlar. Her katıldığı programı cringe olacağım diye diken üstünde izliyorum çünkü ortamın havası garipleşiyor. Doğal gelmiyor. Showterview'u keşke Jessi sunmaya devam etseydi...

-Hwasa'nın sesi, sahne hakimiyeti, dansı, tarzı her şeyi mükemmel ama şarkıları o kadar da ahım şahım değil. Bence hit olmasının sebebi de şarkıyı Hwasa'nın söylemesi. Başka türlü hiç hit olabilecek şarkılar olduklarını sanmıyorum.

-Yuqi'yi çok tanımamakla beraber enerjisine, sesine ve şarkılarına hayranım. Bonnie & Clyde'ı çok severek dinliyorum ama tek başına sahnede parlayamıyor. Öylesine sahnede şarkı söyleyen bir genç kız gibi, o star ışığı vibe'ını alamıyorum bir türlü.

Yoruldum burada keseyim bari. Bu arada erkek idolleri sıkı fıkı takip etmediğim için yazmadım. Yoksa kadın idollerle bir derdim yok zaten hepsini seviyorum hfasdfdsf
Yuqinin fotograflarinda bile star ışığını göremiyorum