Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Favori Grubunuzun En Sevdiğiniz Comeback'i

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Sevdiğiniz grubun/grupların/solistlerin en sevdiğiniz comebackleri hangisiydi?

Benimkiler

Twice- fancy. Ben normalde twice dinlemiyordum, arkadaşım dinletmişti bu şarkıyı bana, sonra twice şarkıları dinlemeye başladım çok güzeldi.

Blackpink- 4d. Bu şarkı çıktığında bayramdı hatta sevmiştim. Hala en sevdiğim bp şarkısıdır.

Txt- Can't you see me?. Bu albümün bulunduğu eternally albümünün hepsini çok sevmiştim

Bts- Fake Love. Btsin bütün comebackleri benim için farklı bir yerde ama fake love bambaşka bir yerde. O zaman hissettiğim heyecan bambaşkaydı. Ne zaman fake love dinlesem çok iyi hissederim, belki de o zamanlar mutlu olduğumdandır.

Exo-overdose. Ben exoyu tanıdığımdan beri askerlik sürecindeler zaten. O yüzden eskilerden seçtim. Overdose (özellikle beyaz saçlı kai) çok iyi değil miydi ya.

Itzy-icy. Bence çok güzeldi, klibi de çok eğlenceli zaten. Bu albümün bside'ı cherry var dinlemediyseniz öneririm, çok seviyorum ben

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Burada yazdıklarımdan stan grubum olan tek BP ve 2PM ama ben çoğu sevdiğim veya dinlediğim grubu yazayım dedim
BLACKPINK:Lovesick Girls(Genel olarak The Album eranın tamamını çok seviyorum ama LSG hem MV hem şarkı olarak çok hoşuma gitmişti en sevdiğim BP şarkılarından biri hâlâ da💕)
BTS:Benimki de Fake Love.Şarkıya bayılıyorum ayrıca o eradaki Tae ve Jin de ayrıca müthiş😅
EXO:Taaaaabiii ki Monster😍
I'm creepin' in your heart babeeee🔥
Twice:Grubu çok takip etmiyorum ama I Can't Stop Me'yi çıktığı dönem baya dinlemiştim
Itzy:Mafia in the Morning(Wannabe şarkı olarak daha iyi ama bu comeback ayrıca hoşuma gitmişti)
SKZ:Thundereous⚡Hala deli gibi dinliyorum ve kareografisi ezberimde🙃
Aespa:Önceden olsa Girls derdim ama şu an kesssssinlikle Drama
2PM:İlki aşk şarkım My House ikincisi de A.D.T.O.Y😍
Mafia in the morning bir çok kişi sevmiyor ama ben de seviyorum baya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

blackpink, lovesick girls
hâlâ bunun gibi bir şarkıyla dönmelerini bekliyorum 🙁

aespa, drama
spicy'den sonra pek umutlu değildim bu cb'ten ama şarkı ilk çıktığı zaman güzelliğine şok oldum, hemen dilime dolandı. ayrıca kızlar en güzel performanslarını bu şarkıyla sergiledi kesinlikle.

loona, hi high
aslında bu grubun comeback şarkısı değil, debut şarkısı ama ilk şarkısı değil. kız gruplarında bu tarz cıvıl cıvıl konseptleri sevdiğim için eklemek istedim.

newjeans, ditto
bu şarkının bana hissettirdikleri çok farklı bilmiyorum 😭

bunların dışında twice fancy, red velvet bad boy, ive i am de en sevdiğim cb'lerden bazıları.
Aespa-dramayı seven o kadar çok kişi görüyorum ki bu aralar, hiç dinlememiştim gidip dinleyeceğim merak ettim :)

STRAY KIDS - THE SOUND
ÖLÜRÜM ÖLÜRÜM ALLAH'IM ÖLÜRÜM 😭😭😭
Senin stray kids aşkın başka bi seviye

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
894
Bts-on
Bp-Kill this love
Red velvet-Psycho
Twice-I cant stop me
İtzy-Loco
Txt-Can’t you see me
Enhypen-Drunk dazed
Ive-Love dive
Le sserafim-Antifragile
Kard-Red moon
Kiss of life-Bad news(tek comebackleri var 😄)

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
BTS Fake Love ve On 😍
Fake love herkesin favorisi sanırım. E hakediyor kraliçe

Bts - bst
Teaserın geldiği günü dün gibi hatırlıyorum. Aşırııı heyecanlıydık ve üyelerin saç rengi, gelen fotoğraflar, gelen kısa üye teaserları ile mükemmel bir zamandı. O zamana geri dönmeyi isterim 😭
ayrıca albümde yer alan politikacıları eleştiren şarkıyı sergilemeleri >>>>
Politikacıları eleştirdikleri şarkı hangisiydi? Hatırlayamadım

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
aespa- savage ( bi ara savage albüm incelemesi yapmak istiyorum🤭)
enhypen- drunk-dazed// / tamed- dashed
blackpink- playing with fire 🔥🔥🔥🔥
twice- knock knock🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🩷🩷🩷🩷
red velvet- red flavor🥰🥰🥰
ive- love dive💙
itzy-not shy
exo- lotto
bts- blood sweat and tears/ fake love( fake love türk radyolarında falan çalıyordu o zaman için çok büyük olaydı bashbask)
nct- touch😋
riize- talk saxy
txt- 0X1 lovesong (albümü bence kpoptaki en iyi albümlerden biri😏)

Son düzenleme:

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
exo
- call me baby > patchodeları izleyip gerilmek aynı zamanda o teorileri okuyup bir seyleri cözmeye calısmak asırı eğlenceliydi en cok zevk aldığım cb erası buydu sanırım
- power > exo planetten gelen mesajlar, gecenin 4'ünde yayınlanan couple üyeli teaserlar falan cok iyiydi hatta ilk sekainin teaser fotosu gelmisti ama önceden haber verilmediği icin kimsenin haberi yoktu bundan hepimiz sok olmustuk o zamanki ortam da efsaneydi

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,874
exo-lucy one/ monster
Call me baby/ love me right da çok iyiydi ya.
shinee- dream girl ve sherlock. (Bir tane seçmek zor)
nct 127- şarkı olarak limitless. Comeback dönemi olarak kick it. ( En güzel promosyon süreci bence kick it zamanıydı. Ve en iyi albümleri de neozone bence)
Nct dream- my first and last
Nct- 2020 albümü. From home/make a wish/90's love/ work it
Super junior- sexy free single (başlık şarkısını sevmesem de suju'nun en yakından takip ettiğim geri dönüşüydü. O yüzden yeri ayrı) ama en sevdiğim geri dönüşleri this is love/ mamacita

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Bts - i need u 💜
Blackpink - 4d
Twice - Likey
Red velvet - Red flavor
Exo - Love Shot ❤
Somi - What you waiting for
Hyuna - Red
Txt - Lo$er Lo♡er
Newjeans - Ditto
Lesserafim - antifragile
Itzy- Mafia in the morning
Nmixx - Dice 🎲
Miss a - Only you
2ne1 - come back home
Aespa - Savage
Taeyeon her donusu efsane Iu da ayni sekilde
G- idle Tomboy
I've - Love dive

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Am i wrong şarkısı. Türkçe açıklamasını bulamadım 😭 ama genel olarak koredeki olaylara atıflarda bulundular. Alta türkçesini ekledim ✨️
Ekli dosyayı görüntüle 22033 Ekli dosyayı görüntüle 22034
Şarkıyı biliyorum, hatta çok severim de ama politikacılarla ilgili olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler 💜

Ive - I Am
Aespa - Spicy (sadece şarkı da değil era olarak favımdır)
Enhypen - Bite me

Onlar dışında Gidle - Uh oh, LS - Antifragile, Stray kids - Easy, Red Velvet - Psycho, Dreamcatcher - Scream
Uh-Oh çok güzel 😍