Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Favori Aburcuburun Ne?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Benim jelibon özellikle haribo kolalı ve şeftali halkasına bayılıyorum ekşi tat veren jelibonları da çok severim içi çikolata dolgulu mashmellowlar da benim çok hgoşuma gidiyor bir de herkes sevmez ama ben böğürtlenli,ahududulu,çilekli çikolataları da çok seviyorum son olarak yumuşak çikolataları ve dankek üzümlü kekini de çok seviyorum

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Her türlü abur cuburu severim. Bir tek lastik şekerlere çok düşkün değilim ama bulunca onu da yerim. Olmayınca aramam 😅
Ama sevdiğim 2 tane çikolata vardı ve artık üretimi yok maalesef 🥺 zaten neyi sevsem üretimden kalkıyor. Biri octavia'nın uzun tekli çikolatası vardı. Bu: images.jpeg ben lisedeyken canım çikolata çekince hep bunu alırdım. Her yerde satılmıyordu ama okulumuzun kantininde vardı. Sonra üretimden kalktı maalesef. Fotoğrafı bile hemen çıkmadı zaten. şimdi görünce canım çekti 🥺
2. Si de torku premio'nun portakallı çikolatalısı. torku-premio-cikolata-kaplamali-portakalli-39-gr.png Bir pakette yanyana 3 tane pisküvi olurdu. Üniversitede bir arkadaşım sayesinde keşfetmiştim ve bayılmıştım. Her markette yoktu. Sadece bir iki markette oluyordu gittikçe alırdım. Yaşadığım şehirde de yok hiçbir yerde. Mezun olduktan sonra marketlerde torku standlarına hep bakarım ama yok. Arkadaşıma sordum o da bulamıyormuş artık. O da üretimden kalktı maalesef.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
sevmedigim icin linc edildigim ürünler:
pringles....... zorlama abi zorlama
bira......... bir kere cipsle beraber yeme gibi bi yanlış yaptım öggggkgk burgerle beraber de deneyeyim dedim o da ögggk tek basina icmeye calistigimda da berbatti(arkadas ortami yüzünden) bira bu dünyadaki en overrated sey

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
sevmedigim icin linc edildigim ürünler:
pringles....... zorlama abi zorlama
bira......... bir kere cipsle beraber yeme gibi bi yanlış yaptım öggggkgk burgerle beraber de deneyeyim dedim o da ögggk tek basina icmeye calistigimda da berbatti(arkadas ortami yüzünden) bira bu dünyadaki en overrated sey
O sırada benim birayı su gibi içmem gerçi alkole ara verdim ( kötü anım oldu )

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Benim jelibon özellikle haribo kolalı ve şeftali halkasına bayılıyorum ekşi tat veren jelibonları da çok severim içi çikolata dolgulu mashmellowlar da benim çok hgoşuma gidiyor bir de herkes sevmez ama ben böğürtlenli,ahududulu,çilekli çikolataları da çok seviyorum son olarak yumuşak çikolataları ve dankek üzümlü kekini de çok seviyorum
Yoğun çikolatalı tatlılar (tercihen portakal ve frambuaz gibi) ve acılı tuzlular. Bu ikisi olan bir şeyler karşıma gelirse hiç affetmem 😂😂
Ortaya karışık yerim her şeyi yerim yemek,abur cubur, tatlı yerim, yerim, yerim de yerimmm (kilo almıyorum 😁) o yüzden hepsi, her şey ,ortaya karışık diyorum.😭
☹☹☹☹ su içince kilo alan ben

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Noodle tam olarak bir abur cubur sayılır mı bilmiyorum ama aşırı seviyorum her gün yiyebilirim. Özellikle de sebzeli olanını çok seviyorum. Sürekli yemek istiyorum.
Abur cubur sayılmaz ama atıştırmalık sayılabilir ya da fast food çünkü sağlıklı bir yiyecek değil ve bana kalırsa tavuklusu daha güzel zevk meselesi tabi

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Her türlü abur cuburu severim. Bir tek lastik şekerlere çok düşkün değilim ama bulunca onu da yerim. Olmayınca aramam 😅
Ama sevdiğim 2 tane çikolata vardı ve artık üretimi yok maalesef 🥺 zaten neyi sevsem üretimden kalkıyor. Biri octavia'nın uzun tekli çikolatası vardı. Bu: Ekli dosyayı görüntüle 20981 ben lisedeyken canım çikolata çekince hep bunu alırdım. Her yerde satılmıyordu ama okulumuzun kantininde vardı. Sonra üretimden kalktı maalesef. Fotoğrafı bile hemen çıkmadı zaten. şimdi görünce canım çekti 🥺
2. Si de torku premio'nun portakallı çikolatalısı. Ekli dosyayı görüntüle 20982 Bir pakette yanyana 3 tane pisküvi olurdu. Üniversitede bir arkadaşım sayesinde keşfetmiştim ve bayılmıştım. Her markette yoktu. Sadece bir iki markette oluyordu gittikçe alırdım. Yaşadığım şehirde de yok hiçbir yerde. Mezun olduktan sonra marketlerde torku standlarına hep bakarım ama yok. Arkadaşıma sordum o da bulamıyormuş artık. O da üretimden kalktı maalesef.
Üretimden kalkan tadı güzel o kadar çok abur cubur var ki... Neden kaldırılır hiç anlayamam :⁠'⁠(