Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fifty Fifty, "Cupid" Şarkısıyla Birleşik Krallık Single Listesinde K-Pop Kız Grubu Olarak Kendi Rekorunu Kırdı

Hinata

Trainee
Tepki
37
20230512170711_FIFTY-FIFTY.jpg

FIFTY FIFTY, İngiltere Resmi Single Listesi'nde yeni bir zirveye ulaşarak kendi rekorunu kırdı!

Geçen hafta, FIFTY FIFTY'nin viralleşen hiti "Cupid", İngiltere Resmi Single Listesi'nde ilk 10'a giren ilk K-pop kız grubu şarkısı olarak No. 9'a ulaştı.

12-18 Mayıs haftasının İngiltere Resmi Single Listesi'nde, "Cupid" yedinci ardışık zirvesini kaydetti ve bir basamak yükselerek No. 8 oldu.

FIFTY-FIFTY-1-1.jpg

Mart ayında FIFTY FIFTY, "Cupid" İngiltere Resmi Single Listesi'nde 96 numaradan giriş yaparak, İngiltere'nin Resmi Listeleri'nde en hızlı K-pop kız grubu oldu.

FIFTY FIFTY'yi tebrik ederiz!

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
20230512170711_FIFTY-FIFTY.jpg

FIFTY FIFTY, İngiltere Resmi Single Listesi'nde yeni bir zirveye ulaşarak kendi rekorunu kırdı!

Geçen hafta, FIFTY FIFTY'nin viralleşen hiti "Cupid", İngiltere Resmi Single Listesi'nde ilk 10'a giren ilk K-pop kız grubu şarkısı olarak No. 9'a ulaştı.

12-18 Mayıs haftasının İngiltere Resmi Single Listesi'nde, "Cupid" yedinci ardışık zirvesini kaydetti ve bir basamak yükselerek No. 8 oldu.

FIFTY-FIFTY-1-1.jpg

Mart ayında FIFTY FIFTY, "Cupid" İngiltere Resmi Single Listesi'nde 96 numaradan giriş yaparak, İngiltere'nin Resmi Listeleri'nde en hızlı K-pop kız grubu oldu.

FIFTY FIFTY'yi tebrik ederiz!
Organik dinleyiciye sahip birkaç gruptan biri...

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
arkadaslar bu arada sirket sarkinin calinti olmadigini acikladi. muzik bilgisi olanlar da bu calinti konusunu acikliga kavusturmustu ama su an unuttum.

tebrikler kizlarrrr, basarilarinizin devamini dilerim. ben cok sevdim sarkiyi
Cupid güzel bir şarkı benimde sürekli dilimde ve başarıları gerçekten taktir edilesi fakat benzerlik sadece bir iki nota ile değil ki ben Türk versiyonunun girişinde cupidi söylemeye başlamıştım aynısı resmen. İster yapımcı isterse onun aldığı yapımcı olsun orijinali belli zaten etiğe uygun bir şekilde özür, pay, credit herhangi bir şekilde anlaşarak hakkı verilmeliydi bence.