Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fifty Fifty'nin İptal Edilen Tüm Kontentleri

Ü

Üye silindi 192

1. Hollywood filmi Barbie OST müzik videosuna katılımları iptal edildi

2. Büyük bir futbolcuyla (Son Heung-min) iptal edilen reklam

3. Küresel bir elektronik şirketi için reklam (Samsung)

4. Ünlü bir eğlence programına çıkma (Yoo Quiz)

5. Los Angeles'ta düzenlenen KCON 2023'teki performanslari iptal edildi

Altın yumurtlamadan hemen önce kurt diye ağlayan kaz ㅋㅋㅋ

1. Wow... Cidden, CEO ne yapacak?

2. CEO-nim, fighting!

3. Cidden, huh... Radyo programlarındaki rahat tavırlarının sebebi CEO'larının geniş ve cömert kucaklamalarından mı kaynaklandığını merak ediyorum...

4. Tamamen yabancı biri olarak ben bile çok üzgünüm, sadece CEO'yu hayal edin..

5. Hayatlarının geri kalanını pişmanlık içinde yaşayacaklar ㅋㅋ

6. Çaylakların hepsi, gerçekten katılmadan önce KCON'a giden yolu inşa etmek zorundalar ve onların bunların hepsini atlıyorlar... Çıkış yaptıkları anda 1 numara olan bir grup değillerdi, bu yüzden o kadar da iyi durumda değiller ㅜㅜ KCON... ve üstüne LA... bu bir oyuncunun hayali değil mi?

7. Duruşma yarın başlamıyor mu? Umarım kaybederler

8. Sadece aptalca, aptallar

9. Üyeler bunu kendileri yaptılar.

10. Gördüğüm en aptallar arasında bile, hiç böyle aptallar görmemiştim. CEO-nim, fighting!

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,482
Yani şimdi provokatif bi yorum olsun istemiyorum ama büyük şirketlerden çıkan çaylaklar gıkını çıkarmadan çalışıp çabalıyor. Wony-Yujin bile bizim hali hazırda mis gibi fandomumuz var demeyip yeni grubu için canını dişine takıyor. Bi grupta olup aynı zamanda farklı alt birimlerde ya da solo, aktör/aktris olarak delice çalışan idoller var. Bu kızlar adları sanları duyulmadan neye güvendiler de daha emeklemeden koşmaya çalışıp rest çekiyorlar hiç anlamadım

mirai

Trainee
Tepki
334
Neden iptal oldu? Üyelere üzüldüm :/
Üyelere üzülmene gerek yok çünkü kendileri kaşındı biraz popülerite görünce hemen başka şirkete geçmeye çalıştılar dava falan açtılar.Eski Ceoları bunlar için o kadar para harcamış şarkı hit olsun diye (istedikleri her eğitimi vermiş, yurtları lüks içinde)bunlarda anında satmışlar adamı aç gözlüğün sonu bu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

1. Hollywood filmi Barbie OST müzik videosuna katılımları iptal edildi

2. Büyük bir futbolcuyla (Son Heung-min) iptal edilen reklam

3. Küresel bir elektronik şirketi için reklam (Samsung)

4. Ünlü bir eğlence programına çıkma (Yoo Quiz)

5. Los Angeles'ta düzenlenen KCON 2023'teki performanslari iptal edildi

Altın yumurtlamadan hemen önce kurt diye ağlayan kaz ㅋㅋㅋ

1. Wow... Cidden, CEO ne yapacak?

2. CEO-nim, fighting!

3. Cidden, huh... Radyo programlarındaki rahat tavırlarının sebebi CEO'larının geniş ve cömert kucaklamalarından mı kaynaklandığını merak ediyorum...

4. Tamamen yabancı biri olarak ben bile çok üzgünüm, sadece CEO'yu hayal edin..

5. Hayatlarının geri kalanını pişmanlık içinde yaşayacaklar ㅋㅋ

6. Çaylakların hepsi, gerçekten katılmadan önce KCON'a giden yolu inşa etmek zorundalar ve onların bunların hepsini atlıyorlar... Çıkış yaptıkları anda 1 numara olan bir grup değillerdi, bu yüzden o kadar da iyi durumda değiller ㅜㅜ KCON... ve üstüne LA... bu bir oyuncunun hayali değil mi?

7. Duruşma yarın başlamıyor mu? Umarım kaybederler

8. Sadece aptalca, aptallar

9. Üyeler bunu kendileri yaptılar.

10. Gördüğüm en aptallar arasında bile, hiç böyle aptallar görmemiştim. CEO-nim, fighting!
Son ile reklam filmi Kore, Barbie global popülerlik sağliyacakti ama ün para bazı insanları kendinden geçiriyor işte

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104

sanırım ilk defa hak veriyorum