Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumun En Güzel Üyeleri

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
thanks thank you GIF by Jessica May

Asıl güzel olan sensinn🥰🥰🥰🥰🥰
Happy Laugh GIF by TRT

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Twtda *****, y0llu, damgası yedikten sonra bir boyatiyorsun saçları falan...
Yok artık insanlar kendi mutsuzluklarından neye çatacaklarını şaşırdı herhalde insan beğenmiyorsa bile susmayı bilmeli gereken yerde ki ben kendi adıma konuşacak olursam şu ana kadar kızıl olupta çirkin olanını görmedim ya güzeller ya sevimli (ciddiyim)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ay bi an bana zarif dedin diye korktum 😅 neyse ki güzel demişsin:love::love::love: bence sen daha güzel olabilirsn🤗🤗 (ama yine de jk bnm😒)
Şimdi ben bu yoruma kalp mi atayım pıçak mı ??
:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Tabiki de ben ahahaha ay ne kadar da kendini beğenmişim neyse ciddileşelim kimsenin yüzünü görmedim ama her kızın kendini sevmesini güzel bulmasını öneririm🥰 onun dışında kendilerini sevdiğim için mi bilmiyorum ama @aycik @kelebek @esℓem @Bloom🔥@@Beria @Hissiz Müziğim @bbequitedontcry ın çok güzel olduğunu düşünüyorum❤️

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ama sen böyle söylersen ben sana düşerim 😍 Çok teşekkür ederim. Ben de senin çok güzel olduğuna inanıyorum. Kalbinin güzelliği hayatına da sirayet etsin ve hep güzellikleri kendine çekesin inşallah 🤎
Bu ne güzel bı yorum böyle aşık oldum 😍😍
Aynı şeyleri bende senin için diliyorum 💛

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bunun bende farkındayım ama böyle bir fikir yapışmış insanlar gına geldim görmekten. Kırmızı ve tonlarından insan seveni görünce bir tuhaf oluyorum...
Benim en yakın arkadaşlarımdan biri kızıl ve çilli ama inan bana karakteri ile birlikte o kadar iyi ve sevimli biri ki eminim sende öylesindir başkalarının ne dediğini umursama desem bile etki etmeyecek büyük ihtimalle ama yine de bunu aşabilirsin umarım 💛

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Kızılları biraz cinselleştiriyorlar ya. O yüzden kötü bir üne sahipler.
Ayrıca bana da sevimliden ziyade, güçlü bir havaları varmış gibi geliyor. Ve kızıl olup da çirkin olanını görmedim.
@andromeda haklı kadın olupta cinselleştirilmemek imkansız maalesef