Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumun En Güzel Üyeleri

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
@PonyWinx09 öncelikle teşekkür ederim 💖
Etiketleme ile uğraşmayacağım eminim ki hepiniz çok güzelsiniz. Herkesin kendisine has bir güzelliği var ve kendinizi olduğunuz gibi sevin, değişmek istiyorsanız bile siz istediğiniz için değişin, başkalarının ne dediğini umrunuzda olmasın. Bu devirde ağzı olan konuştuğu için kimseyi memnun etmek için uğraşmayın. Herkes olduğu gibi güzeldir♥️

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
@PonyWinx09 öncelikle teşekkür ederim 💖
Etiketleme ile uğraşmayacağım eminim ki hepiniz çok güzelsiniz. Herkesin kendisine has bir güzelliği var ve kendinizi olduğunuz gibi sevin, değişmek istiyorsanız bile siz istediğiniz için değişin, başkalarının ne dediğini umrunuzda olmasın. Bu devirde ağzı olan konuştuğu için kimseyi memnun etmek için uğraşmayın. Herkes olduğu gibi güzeldir♥️
rica ederim bitanesi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

o senin tatlılığınn
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bence senin tatlis mi tatlis bir suratin vardir netttt
yaa yerim seni yerimm aslında tatlış mı yüzüm bilmiyorum dolgun yanaklarım ve hafif çıkık elmacık kemiklerim iri çekik gözlerim var ama azıcık sert görünebiliyorum istemsizce (ifadesiz dümdüz durduğumda aslında) belki de göz kapaklarımın düşük olması yüzündendir onun dışında bana tatlış dediğin için çok teşekkür ederim, çoğu kişinin aksine bana çok tatlı kız denmesi hoşuma gidiyor 🥰 💛

Son düzenleme: