Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gereksiz Küçük Idollerin Varlığı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

cleda

Trainee
Tepki
8
babymonster üyeleri açıklandı biliyorsunuzdur. 2009'lu chiquita'yı gördüğüm anda şok oldum. idollerin bu kadar küçük olması bence çok kötü.
Season 5 No GIF by The Office

amaterasu

Trainee
Tepki
65
Çok gereksiz ve çok zararlı idollerin sağlığı için... ama eskiden de vardı bu.. Taemin 15 yaşında çıkış yapmıştı :(

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
Belki de 4.jene ön yargım bu yüzdendir hepsi aşırı küçük ne bilim bazılarının daha sesi bile oturmamış ki .
Normalde aespa fazla dinlemem ama her halde 4 .jende tek adam akıllı yaş sistemi olan tek grup
4th gende yas ortalamasi iyi olan gruplar var ya. gidle itzy ateez skz txt gibi daha erken cikis yapmis olanlarin yaslari gayet normal bence

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
Bu grupların hepsi 2020 den önce çıkış yaptı ama .2020 den sonra idollerin yaşları küçülmeye başladı birden
evet bu konuda katiliyorum. benim bildigim ciipher ve xdinary heroes da var 2020 sonrasi cikis yapip yaslari kucuk olmayan. xdh idol grubu degil gerci de 😭 ciipher da biraz nugu oldugu icin taninmiyo genelde. onlar disinda staycde de oyle cok kucuk biri yok hatirladigim kadariyla

mimmos

Trainee
Tepki
65
son zamanlarda çıkan bir grubu atacağım adı the wind diye bana kalırsa çocukların yaşını saklıyolar