Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Görünüşü Veya Da Tarzı Yüzünden Önyargılı Davranıldığını Düşündüğünüz Bir Idol Var Mı?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
1694875417608.png

Mesela Suga hala nasıl bu kişilerden biri Suga oluyor cidden anlamıyorum. Sugayı sevmezken bile bana soğuk ve sert gelmezdi çoğu kişi onun öfkeli ve soğuk olduğunu düşünüyor ama konuşması bile sakin sakin adamın yani kesinlikle ön yargı olduğu aşikar tarzından dolayı ve genelde aşırı tepki vermediğinden dolayı ve görünüşünden dolayı soğuk sert ve sinirli zannediliyor ama tam tersi ancak şu var gerçekten doğuştan cool biri ayrıca bana kalırsa biraz da pasif agresif, bunu kanıtlayamam ama açıkçası böyle olduğunu düşünüyorum gerçekten çok severim kendisini sizin de var mı böyle düşündüğünüz birileri

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ekli dosyayı görüntüle 12273 Mesela Suga hala nasıl bu kişilerden biri Suga oluyor cidden anlamıyorum. Sugayı sevmezken bile bana soğuk ve sert gelmezdi çoğu kişi onun öfkeli olduğunu düşünüyor ama konuşması bile sakin sakin adamın yani kesinlikle ön yargı olduğu aşikar tarzından dolayı ve genelde aşırı tepki vermediğinden dolayı ve görünüşünden dolayı soğuk sert ve sinirli zannediliyor ama tam tersi ancak şu var gerçekten doğuştan cool biri ayrıca bana kalırsa biraz da pasif agresif, bunu kanıtlayamam ama açıkçası böyle olduğunu düşünüyorum gerçekten çok severim kendisini sizin de var mı böyle düşündüğünüz birileri
Wonyoung ama ilk defa gordugumde hani asiri da iyi olmayan bir fotografini gormustum altinda da "Kpopın gelecegi, Kpopın visuali" diye yorumlar gorunce korealıların zevki cok garip diye dusunmustum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Fandoma ilk girdiğimde irene soğuk gelmişti bana sonradan ısındım kendisine
grubu takip etmiyorum ama nedense bana en sıcak gelen o değişik bir şekilde içim ısınıyor ona grupta eskiden çok sevdiğim bir üye vardı nedensizce birden soğudum ama ondan soğumadım, gülüşünü de en sevdiğim idollerden birisi

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Yeri çok linçleniyor saçma bir şekilde
gerçekten çok gereksiz linç yiyor o kız hem boşu boşuna hem de aşırı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ni-ki ve Sunghoon
kendilerini tanımıyorum ama Ni-ki bir kaç defa gördüm tatlı gibi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Wonyoung ama ilk defa gordugumde hani asiri da iyi olmayan bir fotografini gormustum altinda da "Kpopın gelecegi, Kpopın visuali" diye yorumlar gorunce korealıların zevki cok garip diye dusunmustum
Kesinlikle Wony en ön yargılı olunan idollerden kendisine ısınamam ama dedikleri gibi şımarık olduğunu asla düşünmüyorum

Son düzenleme: