Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gruplarin Gorunmez Uyeleri

mimmos

Trainee
Tepki
88
yapma yaw bilmiyodum bxnxnxn ben daha cok international takildigim icin korelileri pek bilmiyorum
haerin koredeki en popüler üye ya adına sürekli başlık açılıyo theqoo,pann,insitzde falan wony kadar konuşulmasa da yüzünü gözlerini çok övüyolar, şu an hyein gibi danielle ne kadar sevilmiyo vs dense de korede biliniyo global olarak popüleritesi de iyi baya hyein de hala çok küçük zaman geçtikçe onun da popüleritesi artar bir de vokal olarak daha gelişirse çünkü ses tonu en güzel üye bence daha da bilinirliği artar ya

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
augustine

augustine

argumentative, antithetical dream girl
Rising Star
Tepki
6,874
haerin koredeki en popüler üye ya adına sürekli başlık açılıyo theqoo,pann,insitzde falan wony kadar konuşulmasa da yüzünü gözlerini çok övüyolar, şu an hyein gibi danielle ne kadar sevilmiyo vs dense de korede biliniyo global olarak popüleritesi de iyi baya hyein de hala çok küçük zaman geçtikçe onun da popüleritesi artar bir de vokal olarak daha gelişirse çünkü ses tonu en güzel üye bence daha da bilinirliği artar ya
olabilir canim ya galiba hepsinin yasi benden kucuk oldugu icin pek takip etmiyorum bir de bunlar cikis yapali bi yil bile olmadi o yuzden ben benim en az adini duydugum uyeyi yazdim gectim ama dedigim gibi zaman gosterir bakalaim ileride ne olacak

• Kalp

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,939
cidden haklisin lisa ve jisoo solo donemlerinde hic pr almadi evlerinde hayvanlarini seviyorlardi. jennie de az bucuk pr aldi ama cok nefret aldi. rose gerek en cok pr alan gerek en cok desteklenen uye oldu. kendisine yeni hicbir sey katmamasina bagliyorum. jen rapper ama vokal odakli solo cikardi. lisa tay kulturunu yansitti solosu viral oldu hala hayvan gibi dinleniyor, jisoo kore kulturunu yansitti ayrica insanlar onda solo kabiliyeti gormemesine ragmen altindan kalkti gibi ama rose... ne vokal olarak iyiydi sololar ne dans. ayrica soft bi konseptti ayni insanlarin ondan bekledigi gibi. asla ama asla imaj degisikligine gitmiyor. hep ayni kiz. savini bile boyamiyor. dun neyse bugun de o. hakkinda ilgi cekivi bir sey yok ne yazik ki
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

liz ve gaeul? underrated diye baya konusuldu yujin ve won zaten populer lee soo? da linc yedi baya. bu kiz seviliyor ama hakkinda cok konusulmuyor gibi. bana kalirsa cok yetebekli kiz ana rapper ama grubuna gore vokali ve dansi da iyi bi de hayvan gibi tatli tipi var

yuta iyi ya tiktokta falan editleri cikiyor benim karsima baya. ama evet oyle aman aman konusulmuyor biraz daha sirket onem verse bi mark jaehyun taeyong seviyesinde olur belki
Katiliyorum Lisa ve Jisoo hic promo almamalarina ragmen cok sey basardi. Rosé'nin solosu tum uyeler arasindan en cok promo verilen soloydu. Ona ragmen ne populer oldu ne de duyuldu. Burda bence suc sirketten cok kendisinde bi seyler eksik. Aura degil de ayni o dedigin gibi star isigi. Yetenekli caliskan tabii ona lafim yok.

• Kalp

mimmos

Trainee
Tepki
88
Liz de baya konuşuluyor iyi/kötü ama leeseo konuşulduğunu görmedim pek. bi kere gizli kamera şakası yüzünden eleştirilmişti ama sonra daha konuşulmadı sanki. bilmiyorum ya rei konuşuluyormuş gibi geliyor bana, zaten genelde iyi yorumlar yapılıyor hakkında
ay evet bir de reinin fancamları korede baya viral oluyor ya en çok izlenen fancamlar onun falan oluyo, rei seviliyo bence korede. wony ve yujin gibi üyeler varken pek dikkat çekmiyo gibi düşünülse de kızların popüleritesi var ya

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,394
Nct 127- taeil ve johnny bence.(özellikle johnny kendini gösteren biri olmasına rağmen fancamlarının az izlenmesi, hakkında hiç konuşulmaması bana çok garip geliyor.)
Nct dream- chenle, renjun.
Wayv- hendery. (Lucas yüzünden yanan kişi hendery oldu bence. Alt grup sayesinde daha çok ilgi çekecekti ama olmadı. Wayv nin bütün alt grupları çıkışını yaptı promosyonunu yaptı. Sıra hiç solo olarak iş verilmeyen hendery'e gelmişti ki lucas olayı patladı. Kimse hendery'i konuşmadı. Fanlar bile lucas'a üzülmekle meşgulken ben şahsen hendery'e üzülüyordum. Çünkü en çok beklediğim alt grup hendery-lucastı. Keşke o şarkıyı hendery'e solo söyletselerdi ve performans mv şeklinde yayınlasalardı ama olmadı)

mimmos

Trainee
Tepki
88
olabilir canim ya galiba hepsinin yasi benden kucuk oldugu icin pek takip etmiyorum bir de bunlar cikis yapali bi yil bile olmadi o yuzden ben benim en az adini duydugum uyeyi yazdim gectim ama dedigim gibi zaman gosterir bakalaim ileride ne olacak
ayhh eghbdjwksl ben de şarkılarını dinliyorum bir tek ama kore forumlarında falan çok bahsediliyolar ya pannchoa çevirmiyo genelde haberlerinni vs

Nct 127- taeil ve johnny bence.(özellikle johnny kendini gösteren biri olmasına rağmen fancamlarının az izlenmesi, hakkında hiç konuşulmaması bana çok garip geliyor.)
Wayv- hendery. (Lucas yüzünden yanan kişi hendery oldu bence. Alt grup sayesinde daha çok ilgi çekecekti ama olmadı. Wayv nin bütün alt grupları çıkışını yaptı promosyonunu yaptı. Sıra hiç solo olarak iş verilmeyen hendery'e gelmişti ki lucas olayı patladı. Kimse hendery'i konuşmadı. Fanlar bile lucas'a üzülmekle meşgulken ben şahsen hendery'e üzülüyordum. Çünkü en çok beklediğim alt grup hendery-lucastı. Keşke o şarkıyı hendery'e solo söyletselerdi ve performans mv şeklinde yayınlasalardı ama olmadı)
şimdi baktım da henderye baya yakışıklıymış... wavy üyelerine hiç bakasım gelmemişti artık bakacağım DVGKBHSJLAKÇL.

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,874
Katiliyorum Lisa ve Jisoo hic promo almamalarina ragmen cok sey basardi. Rosé'nin solosu tum uyeler arasindan en cok promo verilen soloydu. Ona ragmen ne populer oldu ne de duyuldu. Burda bence suc sirketten cok kendisinde bi seyler eksik. Aura degil de ayni o dedigin gibi star isigi. Yetenekli caliskan tabii ona lafim yok.
aurasi var ya olmaz olur mu ama kullanamoyor gibi sanki. kizda potansiyel var ama kullanamiyor. insanlarin gozunde bi rose temasi var kiz bundan cikmiyor. jisoo bile kendinden hic beklenilmeyen seyler yapiyor bu kizda tik yok. ben olsan sacimi sak siyaha boyar, yeni bir sac kesimi yapardim. daha farkli, cesur kiyafetler giyer, alirdim elime elektronik gitarimi konserlerde rock rock cover yapardim. resmen o soft girl pinterest kizi imajinin tam tersi. bak bakayim nasil top trend olup haftalarca konusuluyor. ahh ahh sen grubunun ana vokalisin koreliler sesine tapiyor, enstruman calabiliyorsun hic olmadi cesurca coverlar yap be kizim. potansiyelini harca risk al biraz.

JkunTavşanDişleri

Dance Machine
Tepki
13,141
Bu yazdıklarına Yuta'yı eklemek istiyorum. Şirket tarafından da hiç desteklenmiyor ayrıca. Adamın 1'i kendine ait şarkısı, onun haricinde 2-3 cover şarkısı falan var. Dream'de en az line alan üyelerden. Bunun haricinde 1 film 1 dizisi var. Yuta'yı stanlemek istediğimde adamın yaptığı işlere bakmam 1 haftamı almıştı. O kadar az ki hemen bitmişti kendisini araştırmam. Manyak bir aurası var. Eğer şirket desteklese Kore'de de çok popüler olurdu çünkü Abnormal Summit zamanlarından dolayı aslında Koreliler Yuta'ya çok sıcak bakıyordu. Üstelik emperyalist Japonya'yı eleştirip Japonya'nın Kore'den ne kadar özür dilese az olduğunu söylemesi ile ilgili dediklerinden sonra Koreliler Yuta'yı çok sevmişti. Fakat şirket arka plana kendisini ata ata Koreliler de unuttu adamı. Çok harcanıyor.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Of bu üyeleri yazmaya geliyordum. Johnny'de ki varyete yeteneği başka hiçbir idolde yok. Taeil ve Doyoung jenerasyonunun en iyi vokale aahip erkek idolleri bile olabilirler. Renjun aynı şekilde. Kun helikopter uçurabilecek kadar yetenekli ama görünmez gibi... Şaka gibi nasıl bu yetenekleri çatır çatır harcıyorlar sektörde
Johnny's Communication Center videolarını ezberledim resmen o kadar iyi varyetede.
Kun zaten başlı başına mükemmel biri.
Ayrıca NCT vokal line >>>

romo

Trainee
Tepki
272
Of bu üyeleri yazmaya geliyordum. Johnny'de ki varyete yeteneği başka hiçbir idolde yok. Taeil ve Doyoung jenerasyonunun en iyi vokale aahip erkek idolleri bile olabilirler. Renjun aynı şekilde. Kun helikopter uçurabilecek kadar yetenekli ama görünmez gibi... Şaka gibi nasıl bu yetenekleri çatır çatır harcıyorlar sektörde
Maalesef bir süre NCT fandomında takılmış Doyoung biaslı biri olarak olayın yetenek olduğunu düşünmüyorum. Star ışığı yok bu kişilerde.

• Kalp

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
127 hakkinda cok haklisin en harika uyeler cidden digerlerini ben de pek bilmiyorum ne yalan soyliyim. 20 kisilik bi grupta olmanin cefasi diyebilir miyiz? eminim 5 6 kisilik gruplarda olsalardi daha cok ilgi cekerleridi hatta johnny center bile olabilirdi
Bence 20 kişilik olmasının yanı sıra SM'in onlar üzerinde adam akıllı bir plan uygulayamaması da etkili. Elinde ki nimeti değerlendirmeyen tek şirket...

127 de yuta da var bence. O da baya geri planda. Ki nct’nin tek Japon üyesi olarak bu çocuğu düzgün kullansalar japonlar baya bir iş yapardı bu grup için
Film'de gerçekten çok iyiydi ya aktör havası veriyor ama işte SM aptallığı olunca ne desek boş offf

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
127 hakkinda cok haklisin en harika uyeler cidden digerlerini ben de pek bilmiyorum ne yalan soyliyim. 20 kisilik bi grupta olmanin cefasi diyebilir miyiz? eminim 5 6 kisilik gruplarda olsalardi daha cok ilgi cekerleridi hatta johnny center bile olabilirdi
Johnny aslında exo ile çıkış yapacaktı hatta, sonradan adamı tekrar beklettiler.Debut Exoller Johnnyi tanıyordu, üyelerle samimi fotoğrafları vardı fln🤧🤧

• Kalp

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
Bence 20 kişilik olmasının yanı sıra SM'in onlar üzerinde adam akıllı bir plan uygulayamaması da etkili. Elinde ki nimeti değerlendirmeyen tek şirket...

Film'de gerçekten çok iyiydi ya aktör havası veriyor ama işte SM aptallığı olunca ne desek boş offf
Mesela jisoonun sesini beğenmiyorum,rapde yapamıyor, dansı zayıf ama en azından yg onu oyunculuğa yönlendirdi,jennie de oyunculuğa başladı.
Yutayı çok seviyorum ama adamın ses tonu nasıldır bilmiyorum bile,o kadar az line alıyor ki!
Oyunculuğu iyileştirirse kimse onu tutamaz gibime geliyor.Umarım sm onu yönlendirir bu konuda:(

Diğerlerine göre daha sakin tempolu şarkıydı onunki, şarkıların patlayacak noktası yoktu en baştan.Ne kadar reklam verirsen ver işe yaramazdı o yüzden

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,874
Bu yazdıklarına Yuta'yı eklemek istiyorum. Şirket tarafından da hiç desteklenmiyor ayrıca. Adamın 1'i kendine ait şarkısı, onun haricinde 2-3 cover şarkısı falan var. Dream'de en az line alan üyelerden. Bunun haricinde 1 film 1 dizisi var. Yuta'yı stanlemek istediğimde adamın yaptığı işlere bakmam 1 haftamı almıştı. O kadar az ki hemen bitmişti kendisini araştırmam. Manyak bir aurası var. Eğer şirket desteklese Kore'de de çok popüler olurdu çünkü Abnormal Summit zamanlarından dolayı aslında Koreliler Yuta'ya çok sıcak bakıyordu. Üstelik emperyalist Japonya'yı eleştirip Japonya'nın Kore'den ne kadar özür dilese az olduğunu söylemesi ile ilgili dediklerinden sonra Koreliler Yuta'yı çok sevmişti. Fakat şirket arka plana kendisini ata ata Koreliler de unuttu adamı. Çok harcanıyor.
yuta cidden tipiylr aurasiyla harika cocuk yalan yok arada editlerini izliyorum xnxbnxbxnxn kendisini hani su japon aesthetic filmlerinde dizilerinde gormeyi hayvan gibi istiyorum offf bi kento yamazaki olmaz ama bu cocuk cok kalp yakar

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
ayhh eghbdjwksl ben de şarkılarını dinliyorum bir tek ama kore forumlarında falan çok bahsediliyolar ya pannchoa çevirmiyo genelde haberlerinni vs

şimdi baktım da henderye baya yakışıklıymış... wavy üyelerine hiç bakasım gelmemişti artık bakacağım DVGKBHSJLAKÇL.
Çok yetenekliler ayrıca, lider kun şarkıları kendisi hazırlıyor.O yüzden şarkı olmadığından comeback yapamamak gibi bişey yok onlarda,lucas skandalından önce çin-kore politikası yüzünden korede tutmuyordu.Daha çok international fanları var yani

Ay kesinlikle, Lucasın skandalı uzayınca şarkı internete sızdırıldı hatta.Emekleri gitti çocuğun.Zoo şarkısı sayesinde popülerliği artmıştı bide

JkunTavşanDişleri

Dance Machine
Tepki
13,141
yuta cidden tipiylr aurasiyla harika cocuk yalan yok arada editlerini izliyorum xnxbnxbxnxn kendisini hani su japon aesthetic filmlerinde dizilerinde gormeyi hayvan gibi istiyorum offf bi kento yamazaki olmaz ama bu cocuk cok kalp yakar
Ben şöyle Yakuza lideri olduğu bir dizide bekliyorum şdbslxjskb
Şöyle bir lookla çıkıp dizide oynasa ne yapabiliriz ki?

Ekli dosyalar

• 39f648c76d0e129ed23f45eeab29a115.jpg
    39f648c76d0e129ed23f45eeab29a115.jpg
    77.7 KB · Görüntüleme: 10
  • Kalp

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Mesela jisoonun sesini beğenmiyorum,rapde yapamıyor, dansı zayıf ama en azından yg onu oyunculuğa yönlendirdi,jennie de oyunculuğa başladı.
Yutayı çok seviyorum ama adamın ses tonu nasıldır bilmiyorum bile,o kadar az line alıyor ki!
Oyunculuğu iyileştirirse kimse onu tutamaz gibime geliyor.Umarım sm onu yönlendirir bu konuda:(

Diğerlerine göre daha sakin tempolu şarkıydı onunki, şarkıların patlayacak noktası yoktu en baştan.Ne kadar reklam verirsen ver işe yaramazdı o yüzden
jisooyu yg oyunculuga yonlendirmedi ki jisoo zaten oyuncu olmak icin sirkete girdi ve bence jisooya pretty savage'deki gibi rap partlari yakisiyor ve rapi yapabiliyor vokali kotu gelmiyor bana liar coveri cok guzeldi mesela the happiest girl'deki vokalleri de cok guzel

zevkler ve renkler tartisilmaz tabii

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,874
Johnny aslında exo ile çıkış yapacaktı hatta, sonradan adamı tekrar beklettiler.Debut Exoller Johnnyi tanıyordu, üyelerle samimi fotoğrafları vardı fln🤧🤧
vay anasini cok farkli bi hayati olabilirdi

jisooyu yg oyunculuga yonlendirmedi ki jisoo zaten oyuncu olmak icin sirkete girdi ve bence jisooya pretty savage'deki gibi rap partlari yakisiyor ve rapi yapabiliyor vokali kotu gelmiyor bana liar coveri cok guzeldi mesela the happiest girl'deki vokalleri de cok guzel

zevkler ve renkler tartisilmaz tabii
jisoonun herkese ya da her sarkiya uyacak tarzda bi sesi yok bence. yuki no hana coverini bugun dahi acar dinlerim mesela ama kill this lovei ilk duydugumda ki kpopla yeni yeni ilgileniyordum o zamanlar baya bi sok olmustum. sesinin sarkiya hic gitmedigini dusunmustum. sonra sonra alistim tabii. bir de diger uc kizin sesleru birbirinden ayirt edilebilir sekilde farkli olsa da yine ni ahenk icindiler ama jisoonun sesi onlara gore cok farkli kaliyor. rose diyorlar essiz sesli olan ama jisoo bence. her neyse sesi farkli oldugu icin bp sarkilarinda bazen siritiyor. bazi sarkilarda ses tonuna gitmiyor. sesine uyan sarkular verilmesi lazim boyle cok nefret aliyor

Ben şöyle Yakuza lideri olduğu bir dizide bekliyorum şdbslxjskb
Şöyle bir lookla çıkıp dizide oynasa ne yapabiliriz ki?
bu da guzel ama ben daha cok soyle seyler bekliyorum ver bana o japon estetigini verrrr bxjxnnxnx bu arada nana ile yuta da yakisiurdi haa ama neyse korede de lisa var benziyorlar birbirine bulun birbirinizi xnnxkxnkx

Ekli dosyalar

• 9b1a6982e6b1c476b40d6b2010ca720d.jpg
    9b1a6982e6b1c476b40d6b2010ca720d.jpg
    73.4 KB · Görüntüleme: 4
  • b8e17febcd231990d2161d9ac7c8b47b.jpg
    b8e17febcd231990d2161d9ac7c8b47b.jpg
    108.4 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme: