Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gruplarin Gorunmez Uyeleri

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Katiliyorum Lisa ve Jisoo hic promo almamalarina ragmen cok sey basardi. Rosé'nin solosu tum uyeler arasindan en cok promo verilen soloydu. Ona ragmen ne populer oldu ne de duyuldu. Burda bence suc sirketten cok kendisinde bi seyler eksik. Aura degil de ayni o dedigin gibi star isigi. Yetenekli caliskan tabii ona lafim yok.
aurasi var ya olmaz olur mu ama kullanamoyor gibi sanki. kizda potansiyel var ama kullanamiyor. insanlarin gozunde bi rose temasi var kiz bundan cikmiyor. jisoo bile kendinden hic beklenilmeyen seyler yapiyor bu kizda tik yok. ben olsan sacimi sak siyaha boyar, yeni bir sac kesimi yapardim. daha farkli, cesur kiyafetler giyer, alirdim elime elektronik gitarimi konserlerde rock rock cover yapardim. resmen o soft girl pinterest kizi imajinin tam tersi. bak bakayim nasil top trend olup haftalarca konusuluyor. ahh ahh sen grubunun ana vokalisin koreliler sesine tapiyor, enstruman calabiliyorsun hic olmadi cesurca coverlar yap be kizim. potansiyelini harca risk al biraz.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Of bu üyeleri yazmaya geliyordum. Johnny'de ki varyete yeteneği başka hiçbir idolde yok. Taeil ve Doyoung jenerasyonunun en iyi vokale aahip erkek idolleri bile olabilirler. Renjun aynı şekilde. Kun helikopter uçurabilecek kadar yetenekli ama görünmez gibi... Şaka gibi nasıl bu yetenekleri çatır çatır harcıyorlar sektörde
Johnny's Communication Center videolarını ezberledim resmen o kadar iyi varyetede.
Kun zaten başlı başına mükemmel biri.
Ayrıca NCT vokal line >>>

romo

Trainee
Tepki
217
Of bu üyeleri yazmaya geliyordum. Johnny'de ki varyete yeteneği başka hiçbir idolde yok. Taeil ve Doyoung jenerasyonunun en iyi vokale aahip erkek idolleri bile olabilirler. Renjun aynı şekilde. Kun helikopter uçurabilecek kadar yetenekli ama görünmez gibi... Şaka gibi nasıl bu yetenekleri çatır çatır harcıyorlar sektörde
Maalesef bir süre NCT fandomında takılmış Doyoung biaslı biri olarak olayın yetenek olduğunu düşünmüyorum. Star ışığı yok bu kişilerde.

• Kalp
Reactions: ask

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
127 hakkinda cok haklisin en harika uyeler cidden digerlerini ben de pek bilmiyorum ne yalan soyliyim. 20 kisilik bi grupta olmanin cefasi diyebilir miyiz? eminim 5 6 kisilik gruplarda olsalardi daha cok ilgi cekerleridi hatta johnny center bile olabilirdi
Bence 20 kişilik olmasının yanı sıra SM'in onlar üzerinde adam akıllı bir plan uygulayamaması da etkili. Elinde ki nimeti değerlendirmeyen tek şirket...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

127 de yuta da var bence. O da baya geri planda. Ki nct’nin tek Japon üyesi olarak bu çocuğu düzgün kullansalar japonlar baya bir iş yapardı bu grup için
Film'de gerçekten çok iyiydi ya aktör havası veriyor ama işte SM aptallığı olunca ne desek boş offf

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bu yazdıklarına Yuta'yı eklemek istiyorum. Şirket tarafından da hiç desteklenmiyor ayrıca. Adamın 1'i kendine ait şarkısı, onun haricinde 2-3 cover şarkısı falan var. Dream'de en az line alan üyelerden. Bunun haricinde 1 film 1 dizisi var. Yuta'yı stanlemek istediğimde adamın yaptığı işlere bakmam 1 haftamı almıştı. O kadar az ki hemen bitmişti kendisini araştırmam. Manyak bir aurası var. Eğer şirket desteklese Kore'de de çok popüler olurdu çünkü Abnormal Summit zamanlarından dolayı aslında Koreliler Yuta'ya çok sıcak bakıyordu. Üstelik emperyalist Japonya'yı eleştirip Japonya'nın Kore'den ne kadar özür dilese az olduğunu söylemesi ile ilgili dediklerinden sonra Koreliler Yuta'yı çok sevmişti. Fakat şirket arka plana kendisini ata ata Koreliler de unuttu adamı. Çok harcanıyor.
yuta cidden tipiylr aurasiyla harika cocuk yalan yok arada editlerini izliyorum xnxbnxbxnxn kendisini hani su japon aesthetic filmlerinde dizilerinde gormeyi hayvan gibi istiyorum offf bi kento yamazaki olmaz ama bu cocuk cok kalp yakar

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Johnny aslında exo ile çıkış yapacaktı hatta, sonradan adamı tekrar beklettiler.Debut Exoller Johnnyi tanıyordu, üyelerle samimi fotoğrafları vardı fln🤧🤧
vay anasini cok farkli bi hayati olabilirdi

jisooyu yg oyunculuga yonlendirmedi ki jisoo zaten oyuncu olmak icin sirkete girdi ve bence jisooya pretty savage'deki gibi rap partlari yakisiyor ve rapi yapabiliyor vokali kotu gelmiyor bana liar coveri cok guzeldi mesela the happiest girl'deki vokalleri de cok guzel

zevkler ve renkler tartisilmaz tabii
jisoonun herkese ya da her sarkiya uyacak tarzda bi sesi yok bence. yuki no hana coverini bugun dahi acar dinlerim mesela ama kill this lovei ilk duydugumda ki kpopla yeni yeni ilgileniyordum o zamanlar baya bi sok olmustum. sesinin sarkiya hic gitmedigini dusunmustum. sonra sonra alistim tabii. bir de diger uc kizin sesleru birbirinden ayirt edilebilir sekilde farkli olsa da yine ni ahenk icindiler ama jisoonun sesi onlara gore cok farkli kaliyor. rose diyorlar essiz sesli olan ama jisoo bence. her neyse sesi farkli oldugu icin bp sarkilarinda bazen siritiyor. bazi sarkilarda ses tonuna gitmiyor. sesine uyan sarkular verilmesi lazim boyle cok nefret aliyor

Ben şöyle Yakuza lideri olduğu bir dizide bekliyorum şdbslxjskb
Şöyle bir lookla çıkıp dizide oynasa ne yapabiliriz ki?
bu da guzel ama ben daha cok soyle seyler bekliyorum ver bana o japon estetigini verrrr bxjxnnxnx bu arada nana ile yuta da yakisiurdi haa ama neyse korede de lisa var benziyorlar birbirine bulun birbirinizi xnnxkxnkx

Ekli dosyalar

• 9b1a6982e6b1c476b40d6b2010ca720d.jpg
    9b1a6982e6b1c476b40d6b2010ca720d.jpg
    73.4 KB · Görüntüleme: 4
  • b8e17febcd231990d2161d9ac7c8b47b.jpg
    b8e17febcd231990d2161d9ac7c8b47b.jpg
    108.4 KB · Görüntüleme: 4
Moderatörün son düzenlenenleri:

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
her grubun gerek ovulen gerek sovulen uyeleri oluyor. ama benim dikkatimi ceken gorunmez uyeler. ne cok nefret edenleri var ne cok sevenleri. genel olarak cok konusulmuyorlar. birkac ornek verecek olursam:
bts - jin: maknae line zaten populer. rap line da muzigiyle one cikiyor ama bu cocuk neredeyse hic konusulmuyor

bp - rose: 2 beklenen albumdr solo cikardi, sarki sevildi ama hic konusulmadi. cannes da dahil bircok etkinligi katildi bu yil ama jennie ve lisaya kiyasla hic trend olmadi. aytica solosu en az konusulan uye

exo - xiumin: ne solosu ne visuali konusuluyor ne yazik ki oyunculuk da yapmiyor sanirim

twice - dahyun: bu kizin en cok konusuldugu zaman vlive actiktan sonra blinklerden linc yedigi zaman oldu ne yazik ki

bunlar en populer gruplarin en gorunmez uyeleriydi bir de bunlar var:

itzy lia, mamamoo wheein, staykids in, nj haerin, ive rei vs vs

her neyse siz neler dusunuyorsunuz. popi uyeler linc yiyor gorunmez olmak daha mi iyi yoksa nefret yemeyi tercih mi edersiniz? simdi en onemli soru bu durumdan cikmak icin ne yapmali, ne yapsin bu idoller?
xiumin wolf growl erada deli gibi fan topluyodu o zamanlar coğu kisinin biası xiumindi mesela hakkında bircok makale acılmıstı yüzü cok sevimli vs vs diye yani baya herkes bayılıyodu hatta o zamanlar müzik showlarında ending fairy tabirini minseok cıkarmıstı sonrasında sm cok geri cekti adam lider vokal ve muhtesem dans ediyo ama hak ettiği soloyu 10 yıl sonra aldı maalesef su an bu kadar az konusuluyosa sebebi sirkettir

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

xiumin wolf growl erada deli gibi fan topluyodu o zamanlar coğu kisinin biası xiumindi mesela hakkında bircok makale acılmıstı yüzü cok sevimli vs vs diye yani baya herkes bayılıyodu hatta o zamanlar müzik showlarında ending fairy tabirini minseok cıkarmıstı sonrasında sm cok geri cekti adam lider vokal ve muhtesem dans ediyo ama hak ettiği soloyu 10 yıl sonra aldı maalesef su an bu kadar az konusuluyosa sebebi sirkettir
dogrudur valla ben knowing brosa ciktigini hatirliyorum orada hayvan gibi iyi gorunuyordu benim icin xiumin pak nokta odur

mimmos

Trainee
Tepki
65
bu arada evet benim exoda ilk dikkatimi çeken kişiydi pinterestte o kadar tatlı fanartları vardı ki onla luhanın , sürekli chibi xiumin çizerdim elimde olsa o zamanlara dönmek isteridm ya

mirai

Trainee
Tepki
334
Katiliyorum Lisa ve Jisoo hic promo almamalarina ragmen cok sey basardi. Rosé'nin solosu tum uyeler arasindan en cok promo verilen soloydu. Ona ragmen ne populer oldu ne de duyuldu. Burda bence suc sirketten cok kendisinde bi seyler eksik. Aura degil de ayni o dedigin gibi star isigi. Yetenekli caliskan tabii ona lafim yok.
Nasıl popüler olmadı Kore de listelerden inmedi önceden Jennie Jisoo populerken artık Rose Jennie popüler Korede solosu ve öncesi yorumlar çok farklı öncesinde Roseyi pek kale almazlardi (sporcular bile hep Rose'ye hayranlık gösterdi ki ingilizce bir şarkı ile solo çıkış yaptı)
Globalde de Jennieden sonra en çok ses getiren oydu bence gone,sahnesifalan baya konuşuldu(iyi bir promo aldığını inkar edemem tabi)
Lisa en popüler üye olmasına rağmen Lalisa ile o kadarda başarı elde etmedi sadecr linclendi bunun şarkıyla alakası var tabi Allah'tan o zamanlar squit game vardı da money tuttu
Jisoo bence en az ses getiren üye belki insanlar lincleyecek bir şey bulamadığından pek konusu geçmedi ygde zaten iyi promo etmedi