Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Güzel Biri Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz?

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Herkese merhaba öncelikle: 20230623_153618.jpg

Çoğu zaman yolda gördüğüm bütün kızlar bana hep çok güzel geliyorlar.Peki ya ben? İşte o konuya gelince hiçbir şey diyemiyorum.Bazen güzel geliyorum bazense sıradan.Çevremdeki insanların bana güzelsin demesi de beni inandırmıyor.Bunu nasıl anlayabilirim ?

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Bunu ben de kendimle ilgili olarak merak ediyorum açıkçası. Bilenler açıklasın da aydınlanalım. 😁

G

<.<gattara<.<

Doğum numaralarınızı hesapladığımda 6 varsa varsa dişil enerjinizin yüksek olduğu anlamına gelir. Çok güzel olan kızların hespaladığımda hep 6'sı oluyor. 6 cinsellik seksilik anlamına geliyor. Sen milleti değil aynada kendini güzel hissetmen önemlidir canım <3

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Konunun uzmanı olarak başlıyorum fmlfkd
Ya bu insanların tavsiyesiyle olabilecek bir şey değil. mesela çoğu kişinin bende beğenmediği ama kendim beğendiğim çok şey var veya tam tersi ama ben kendimi bütünümle beğeniyorum. tam anlatamadım ama jfkdkd

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
herkesin çirkin hissettiği bir zaman vardır, bazen az olan kusurlar bile fazla batar gözüne normal bu. normalde gördüğün görüntü seni memnun ediyorsa güzelsindir. bir de insanlara inanmıyorsan yapay zeka programı vardı güzellik oranını söyleyen fotoğraf açısına göre -yüzünü tam önden görmesi gerekiyor- oran değişiyor ama dene istersen