Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hazır Hava Durumu Da 'Yakıyorken' Sizce Yaz Mı Kış Mı?

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
Sıcaktan isyan edenler palto giydikleri günleri özlerken, “hazır kıştan yeni kurtulduk, yazın tadını çıkarın” diyenlerle karşı karşıya 🤣

Peki sizce yaz mı kış mı?

Bizim burası yanıyor şuan. Duş aldım balkona çıktım. Beleş fön. Hemen saçlar kurudu 🤣🤣

Screenshot_2023-07-14-23-08-55-938-edit_com.midea.ai.overseas.jpg

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Valla Mersin'de yaşayan birisi olarak kışı seçiyorum. Buranın yazı kadar kötü bir yer yoktur. Kışı da diğer iller gibi çok soğuk geçmiyor. Daha çok yağmurlu ve ılıktan biraz daha soğuk geçiyor. Bazen don olayları oluyor ama o da çok uzun sürmüyor. Bir hafta falan . Yağmuru da çok seven birisi olarak. Mersin'in kışı tam benlik.

Uaua

Trainee
Tepki
218
Kışçıyım ben ya. Gerçi istanbul'da yaşadığımız kış, kış mıdır o ayrı mesela.

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Eskilerin dediği gibi kış mevsimi dert mevsimi. Ama yaz öyle mi, doğru düzgün yemek derdin yok. Karpuz, peynir ye mis gibi 😂 kışı bir tek evinde doğalgazı olan güzelleyebilir, her oda sıcacık olacak derdin olmayacak. Zamanında sobanın isi pisliğiyle uğraşan birisi olarak kıştan nefret ediyordum 😿

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ay kış tabiki yaz ne evde çekiliyor ne de tatilde evde sıcaktan yanıyorum klimadan elektrik faturaları telefon numaram gibi geliyor kddkls tatilde de zaten esmerim iyice kararıyorum

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
kışın insan bir şekilde ısınabiliyor ama yazın serinleyemiyor bir an önce bitse şu kavurucu günler duş alıyorum biraz ferahladım derken kıyafetlerimi giyerken terlemeye başlıyorum bu sefer

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Sıcaktan isyan edenler palto giydikleri günleri özlerken, “hazır kıştan yeni kurtulduk, yazın tadını çıkarın” diyenlerle karşı karşıya 🤣

Peki sizce yaz mı kış mı?

Bizim burası yanıyor şuan. Duş aldım balkona çıktım. Beleş fön. Hemen saçlar kurudu 🤣🤣

Ekli dosyayı görüntüle 4610
Net yaz insanıyım. İstersem 2883838 derecede buharlaşayım yine de soğuk ve sert hava görmeye tercih ederim. Kuru hava en büyük nefretim. Banyodan çıktıktan 5 dakika sonra tekrar banyoluk olsam da yaz diyorum. İflah olmaz bir yaz bağımlısıyım

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
sonbahar cowjpdkwld