Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Her Önüne Gelene Ace Denmesi

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Önceden tek ACE Jungkook diye bir düşüncem yoktu ama sonra zaten yapması gereken görevleri bile tam tekmil yapmayan idollere bile ACE dendiğini duyunca bari resmi olarak ACE denmiş birine tek ACE demeye başlıyayım ve devam edeyim dedim. Vokal rap ve dans dışında şarkı sözü yazma ne müzik aleti çalma idk bir yeteneği olur ACE dersin anlarım ama sadece bu üçünü bile ortalama üstü yapamayan birine ACE demek çok saçma hak eden birilerine denirse bir şey demem bu arada en baştan dediğim gibi

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Yetmezmiş gibi jungkooka ace değil diyorlar veya daha geri plana atıyorlar lakap ç4lmaktan başka bir şey değil bu

Evet cidden idolün ACE olmak zorunda değil yani neyin koplexsi bu anlamıyorum. ACE diye tutturduğu idolü bile takmıyordur bunu kafasına. I don't care havasındadır fanların kendi kendine yarışı

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Kpopta gerçekten ace ve all rounder olan birkaç idol var. Dördüncü jenerasyon fanları idollerine belirli bi pozisyonları olmadığı için all rounder diyorlar ama dördüncü jenerasyonda benim bildiğim gruplar arasında all rounder olan bi üye yok. Bomboş bi konu ytdan linç yeme korkusuna kendi özgün düşüncelerini söyleyemeyen insanların videolarını atıp 'Bu kişi bile all rounder diyor sen kimsin' diyerek kendi idollerini övmeye çalışmaları çok acınası. All rounderı geçtim visual konusunda bile öne çıkan bir idol yok. Bu Jenerasyonda kendini izletecek olan tek idol Ahyeon'dur.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Kpopta gerçekten ace ve all rounder olan birkaç idol var. Dördüncü jenerasyon fanları idollerine belirli bi pozisyonları olmadığı için all rounder diyorlar ama dördüncü jenerasyonda benim bildiğim gruplar arasında all rounder olan bi üye yok. Bomboş bi konu ytdan linç yeme korkusuna kendi özgün düşüncelerini söyleyemeyen insanların videolarını atıp 'Bu kişi bile all rounder diyor sen kimsin' diyerek kendi idollerini övmeye çalışmaları çok acınası. All rounderı geçtim visual konusunda bile öne çıkan bir idol yok. Bu Jenerasyonda kendini izletecek olan tek idol Ahyeon'dur.

Bu 4.jen de kendini izleten idollerden Wonyoung ve Yeonjun (ikisinin de hayranı değilim) ama bu ikisi all-rounder veya da ACE mi hayır evet yetenekliler orası ayrı) bir de bu bile bunu diyor derken? O bile dedikleri kişi olumsuz bir yorumda bulunsa bilgisiz doğru yorumlamıyor yanlış yorumluyor diyecek olanlar gene onlar

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
All-rounder ile ace karıştırıyor bazıları... birde daha all-rounder bile olamayan kişilere ace dediklerinde çok şaşıyor ve gülüyorum xkskfkgmg

Gerçekten ben de öyle diyorum hadi all-rounder de ACE de ne oluyor ama öyle diyenlere de şey diyorlar ACE diyemediği için all-rounder diyorlar, diyerek küçümsüyorlar aslında objektif olup olduğu halleriyle kabul etseler idolleri her şey çok daha güzel olacak

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Malsf idollerini övmek için sürekli yeni şeyler yapıyorlar. Yani mesela bts üyeleri all-rounder diyebileceğimiz seviyede ama jk dışı ace demem 😭 bir hoseok var. Birde all-rounder demek iyi bir şey niye onu küçümsüyorlar aslaa anlamıyorum
Bence tüm BTS üyeleri de all rounder değil. Ama all rounder seviyesinde üyeler var.
wonyoung'a degil de yeonjun'a all rounder denir bence ya grup ici tum pozisyonlarda ortalama ustu degil mi yeonjun
Evet Yeonjuna all rounder denilebilir aslında ama ACE denemez

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Bu 4.jen de kendini izleten idollerden Wonyoung ve Yeonjun (ikisinin de hayranı değilim) ama bu ikisi all-rounder veya da ACE mi hayır evet yetenekliler orası ayrı) bir de bu bile bunu diyor derken? O bile dedikleri kişi olumsuz bir yorumda bulunsa bilgisiz doğru yorumlamıyor yanlış yorumluyor diyecek olanlar gene onlar
Öyle. Bir de şeyler türedi 'Koskoca X şirketi tarafından seçilmiş, bu bile zor' canım bunu iki veya üçüncü Jenerasyonda soyleseydin inanirdim da ortalik nepo baby kaynio.

Bu arada her yerde nepo baby gormekten biktimmm yetenkli de degilsiniz yeterrr

karinaa

Trainee
Tepki
237
Şahsen Jennie’ye ACE denmesini yakıştırıyorum çünkü pozisyonları ve idolluk dışında modayla da çok başarısı var ve her marka işbirliğiyle tasarladığı şeyler var kendi dergi çekimlerinde vsde katılıyor kıyafetlerini de seçiyor yani birçok işinde kendi de olaylara el attığı için yakıştırıyorum. Onun dışında JK ‘a da çok deniyor zaten ama zaten sorsan herkes övmek için her idole ace diyor it girl diyor bir kere herkes it girl olacaksa o lakabın anlamı ne zaten..

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
O yüzden seviyede demiştim 🥺 hepsi tam all-rounder sayılmaz ama yakınlar(yoongi tm all-rounder misal ama jiminde rap yapma yok malsf ki çok çekiniyo denemiyo hiç xkskfl) 😭

Bence de Yoongi tam all-rounder🔥🧡
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şahsen Jennie’ye ACE denmesini yakıştırıyorum çünkü pozisyonları ve idolluk dışında modayla da çok başarısı var ve her marka işbirliğiyle tasarladığı şeyler var kendi dergi çekimlerinde vsde katılıyor kıyafetlerini de seçiyor yani birçok işinde kendi de olaylara el attığı için yakıştırıyorum. Onun dışında JK ‘a da çok deniyor zaten ama zaten sorsan herkes övmek için her idole ace diyor it girl diyor bir kere herkes it girl olacaksa o lakabın anlamı ne zaten..
Cidden herkese o lakabı kullanacaksak ne anlamı var. Jennie demişken bana kalırsa kesinlikle it girl trendsetter ama bir ACE değil açıkçası
Öyle. Bir de şeyler türedi 'Koskoca X şirketi tarafından seçilmiş, bu bile zor' canım bunu iki veya üçüncü Jenerasyonda soyleseydin inanirdim da ortalik nepo baby kaynio.

Bu arada her yerde nepo baby gormekten biktimmm yetenkli de degilsiniz yeterrr
Nepo babyler cidden yeto. Hayır bir de yetenekli olsanız hiç bir şey demicem ama o kadar uzaklar ki o yaptıkları işe neden buradayım diye kendileri bile içten içe sorguluyorlardır

Son düzenleme:

romo

Trainee
Tepki
217
Ace bilmiyorum da all rounder denince aklıma ilk p1harmony jiung geliyor 4.jenerasyonda benim

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Han kesinlikle Ace bir üye tüm jenerasyonları arasında sayarım hatta ben
Stray Kids ile pek ilgilenmiyorum, hatta Back Door ve God's Menu dışında şarkılarını da dinlemedim o yüzden Han'ın yetenekleri konusunda pek bir fikrim yok. Ama sen söyleyince aklıma geldi, Changbin'di sanırım o çocuğun rap'i çok çok iyi. Dördüncü jenerasyonda aradan sıyrılıyo ve gelmiş geçmiş tüm Jenerasyonlarda da öne çıkıyor

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Fanların kendi aralarında konuştuğu bir olay bu lakap olayı.Army tek resmi ace jk diye dolansalar da resmiyet diye bahsettikleri site(?) Jennie için de ace diyor sonuç olarak kendileri ile çelişiyorlar.Jennie de bir çok alanda yetenekli ve sonuna kadar ace denilmeyi hak ediyor.
Hiç kimse için aaa fanları ace diyormuş o hak etmiyor ki demem çünkü umrumda değil.Fanlar lakap da takar en iyisi o diye de dolanır.Bunun kavgasına girmek aptallıktır.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Fanların kendi aralarında konuştuğu bir olay bu lakap olayı.Army tek resmi ace jk diye dolansalar da resmiyet diye bahsettikleri site(?) Jennie için de ace diyor sonuç olarak kendileri ile çelişiyorlar.Jennie de bir çok alanda yetenekli ve sonuna kadar ace denilmeyi hak ediyor.
Hiç kimse için aaa fanları ace diyormuş o hak etmiyor ki demem çünkü umrumda değil.Fanlar lakap da takar en iyisi o diye de dolanır.Bunun kavgasına girmek aptallıktır.

Kavgaya girmem zaten haklısın bu konuda sadece saçma bulduğumu söylüyorum her idole ace denmesini