Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Herkesin Varlığından Bir Haber Olduğu Işte O Fotoğraf

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Fotoğrafa mı şaşırayım yaksa Nct nin 3.jen olduğunu tekrardan hatırlama mı ssjkjmkjz Nct bana çok 4.jen vibe veriyor
ben kpop ile ilk ilgilenmeye başladığımda Nct dream'in yaşlarını görünce bunlar net 4. jenerasyon demiştim. Meğer grubun konsepti oymuş psozjdfğoaıjdf

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
FOTOYU BOŞVER ŞİMDİ. GERİ DÖNMÜŞŞŞSÜN LANN 0-0 Gitmiyon daha di mi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu fotoğrafın olayı çok komikti bangtanı oraya shoplayıp gerçek fotoğraf onlarlaymış gibi yansıtmışlardı nct fanları da bizi niye kaldırdınız diye olay çıkarmıştı bsflbglkabkgsahg
nct fanları haklı valla bende sinirlenirdim zpsıdjfpzjds

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Hiç gitmeyeceğim 🫡🫡🫡 asıl ben teşekkür ederim bu kadar tatlı olduğunuz için ♥️♥️
Konuyu çevirip olayı unutturmaya çalışma canım -_- Bende diyorum bu kız nereye gitti galiba önemli işleri var 1-2 gündür aktif değil. Meğersem hanfendi kaybolmuş ortalıktan, gitme kararı vermiş -_- neysee geldi geçti diyelim şimdilik :|

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Bu aralar biraz yorulmuştum kafa dinlemek istedim o yüzden ara vermek istedim ama olmayınca gelmek istedim çünkü burayı çok özledim ve gerçekten geri dönmek daha iyi hissettirdi,o yüzden gitmek yok kesinlikle 🫡🫡
İşin şakası bir yana yokluğun çok hissediliyor haberin olsun. Umarım buradan hiç bağını koparmazsın (tabiki sadece burada da hep aktif olma sonuç olarak burası da bir sosyal ağ her şeyin fazlası zarar)