Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hiç Rüyanızda Kpop Idolü Gördünüz Mü?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ben bir çok idolü gördüm hatırladıklarımı söyleyeceğim size

En son Bts üyesi Jimini gördüm rüyamda gördüğünüz karakterin 180 derece dönmüş haliydi çok sinirli ve öfkeliydi nedense.
Skz Bangchan kısaca demek gerekirse yolda karşıdan geçmemi sağladı ama karşıya geçince yok oldu (buna benzer daha çok en kısa şekildeki hali bu)
BP Jennie o zamanlar Jennie fanıydım ve rüyamda kar yağmış bir yerde yaşıyordum o da benim evimin kapısına kadar gelip bana sarılmak için kollarını açıp gülümsemişti ben de duygusal bir yengeç olarak ağlamıştım slk gibi :/
BP Lisa neden bilmiyorum ama iki kez gördüğüm rüyanın ikisinde de I love u Lisa dedim 2.rüyamda aile tartışması yaşanırken sessizce ortamdan uzaklaşıyordu aslında ben de o an Ily demiştim o da Ily too demişti.
Bts Taehyung Bts bir konsept gereği siyah takım elbiseli ve ceketlerinde kırmızı gül taşıyorlardı ben de albüm imzalamaya gidince sen bizim hayranımız olamazsın senin bizim hayranımız olmanı istemiyoruz diyip kızmıştı bana baya çok sertti ( stanim diye mi bu rüyayı gördüm acaba)
Bts Jungkook Jiminli rüyamın içindeydi o olduğunu nedense biliyorduk hissediyordum ama yüzünü görmediğim için buraya yazayım mı yazmiyayım mi emin olamadım en son onu da yaz gitsin dedim kendi kendime
BB GD anneannemin bahçesinde kavga ediyorduk sonra birbirimize sarıldık mı öyle bir şey oldu
BB Seungri o rüyam korkunçtu anlatmasam daha iyi olur öyle söyliyeyim size

Evet kısaca bu kadar arkadaşlar hepsiyle ilgili rüyalarımı tek tek tamamıyla yazarsam çok uzun olur o yüzden en kısa şekilde anlattım sizinde rüyalarınızı çok merak ediyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Rüyamda birkaç kere Namjoon'u gördüm. Rüyada adam bana âşıktı ama ben sürekli gtümü çevirip reddediyordum adamı. Uyanınca hayatı sorgulamaya başlıyordum. Allah'ım rüyada bile aşk ile ilgili malca kararlar alıyorum.
demekki paralel evrende sana aşık ama sen ona değilsin ya da bilerek süründürmek istiyorsun

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ben çok kez gördüm

Birinde Jennie ile V'nin çocuğuydum

Skz bizim mahalleye konser vermeye gelmişti ve ben Chan'a sarılmıştım.

I.N ve Seungmin'i gördüm. Pencereden aşağı bakıyordum. Onlar aşağıdaydı. Ben onlara el salladım ama onlar beni görmedi.

Felix ile God's Menu söylüyorduk

Bts, Bp, Itzy'yi görmüştüm. Hepsi bana sıcak davranmıştı, Bp hariç. Chaeryeong'a çok güzel olduğunu söylemiştim sonra tüm Itzy üyeleri sevinmişti.

Suga ile okula gitmek için otobüs bekliyordum

Han, Changbin ve Lee Know bizim eve kalmaya gelmişti

Alışveriş merkezinde Lisa'yı gördüm. Fotoğraf çekildik birlikte.

Stray Kids ve Blackpink ile macera yaşadığımı görmüştüm. Uzun uzun anlatmaya üşendim. (Burda Chan eşek olmuştu 😭)

Hatırlarsam yazarım sonra

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ay rüyamda Jimin ve Jungkook u gördüm ama bilin bakalım neredeydiler ilkokulu okuduğum bahçede bankta oturuyorlardı. Bende yanlarına gittim tam gidip konuşacakken uyandım. 😟
O zamanlar Jimine aşıktım civcivdi ama şimdi bösbüyük adam oldu artık rüyamda göremiyorum. 😭
üzülme aşkım görürsün belki yeniden

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Beomgyu(?) vardı ama o olduğunu bilmiyordum öylesine biri gibi görüyordum rüyamda hep uzaktan bakışıyorduk

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
yakın zamanda gördüğümü anlatayım exo Türkiye'ye gelmişti ve voleybol topuna imzalarını attırmıştım (gün içerisinde exo ve voleybol maçıyla ilgilinince benim rüyalar)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

gün içerisinde en çok neyle ilgilenirsem çoğunlukla o şeyleri rüyamda görüyorum ilk kez görüşüm değil lol
Sürekli düşündüğün ilgilendiğin şeyi rüyanda görmen çok normal bilinçaltına giriyor çünkü

Ay o zaman bilinçaltıma Jimin i koymamız lazım o zaman görürüm. 😎
hemen bilinçaltına Jimini yerleştirmeye gidiyorum

Ben çok kez gördüm

Birinde Jennie ile V'nin çocuğuydum

Skz bizim mahalleye konser vermeye gelmişti ve ben Chan'a sarılmıştım.

I.N ve Seungmin'i gördüm. Pencereden aşağı bakıyordum. Onlar aşağıdaydı. Ben onlara el salladım ama onlar beni görmedi.

Felix ile God's Menu söylüyorduk

Bts, Bp, Itzy'yi görmüştüm. Hepsi bana sıcak davranmıştı, Bp hariç. Chaeryeong'a çok güzel olduğunu söylemiştim sonra tüm Itzy üyeleri sevinmişti.

Suga ile okula gitmek için otobüs bekliyordum

Han, Changbin ve Lee Know bizim eve kalmaya gelmişti

Alışveriş merkezinde Lisa'yı gördüm. Fotoğraf çekildik birlikte.

Stray Kids ve Blackpink ile macera yaşadığımı görmüştüm. Uzun uzun anlatmaya üşendim. (Burda Chan eşek olmuştu 😭)

Hatırlarsam yazarım sonra
Jennie ve Vnin çocuğu olmak mı nasıl bir bilinçaltı o ahahaha diğerleri de eğlenceli hoş renkli rüyalar

Gördüğüm rüyaların çoğunda idoller oluyor zaten ajdlajrkas
En son ning'le bebek bakıyorduk
Karina ile aynı lisedeydik ve rüyada kendi hocalarım ve arkadaşlarım da vardı.
Köy yerinde fındık topluyoruz ama yanımda jay var...
ahahaha rüyan bir harika bilinçaltına bayıldım

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Rüyamda yürüyordum sonra karşıma Rosé çıktı. Onun ismini bağırarak ona doğru koştum ve ona sarıldım. Onu sevdiğimi söyledim

Arkadaşımla Blackpink konserine gitmiştik

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Daha bugün gördüm jennie tae için basın açıklaması yapıyodu taeye kişiliğini kendime yakın görüyorum o yüzden seni seviyorum diyodu bitti bu kadar
Hatta @bbequitedontcry gruptan saydırıyodu jennieye bunu mu kendine yakın gördün diye 😭😠
ahahahaha o değilde gerçekten basın açıklaması yapsalar nasıl olurdu merak ediyorum paralel evrenlerin birinde yapmışlar sanırım

Rüyamda yürüyordum sonra karşıma Rosé çıktı. Onun ismini bağırarak ona doğru koştum ve ona sarıldım. Onu sevdiğimi söyledim

Arkadaşımla Blackpink konserine gitmiştik
çok hoş aslında bir hayran için

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Taehyung da benim evime kalmaya gelmişti bir hafta boyunca

Bu rüyada okulun konferans salonundaydım. Jungkook vardı ve Jk'in köpeği vardı. Jk sahnedeyken köpeği de aşağıdaydı. Yan taraftan da kim olduklarını hatırlamadığım birkaç idol, sahnenin arka tarafına geçiyordu. Bir tane reçel vardı. Yiyenlerin boyutunu büyütüyordu baya. Sonra Jk'in köpeği onu yedi. Ben onu durdurmaya çalıştım ama olmadı. Sonra köpek büyüdü, Jk de kalakaldı öyle ışık görmüş tavşan gibi. Ben de ona güldüm.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Taehyung da benim evime kalmaya gelmişti bir hafta boyunca

Bu rüyada okulun konferans salonundaydım. Jungkook vardı ve Jk'in köpeği vardı. Jk sahnedeyken köpeği de aşağıdaydı. Yan taraftan da kim olduklarını hatırlamadığım birkaç idol, sahnenin arka tarafına geçiyordu. Bir tane reçel vardı. Yiyenlerin boyutunu büyütüyordu baya. Sonra Jk'in köpeği onu yedi. Ben onu durdurmaya çalıştım ama olmadı. Sonra köpek büyüdü, Jk de kalakaldı öyle ışık görmüş tavşan gibi. Ben de ona güldüm.
rüyalarımın mantık ve uyum seviyesi;

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sen benim rüya günlüklerini oku, birinde gülmekten ölürken birinde iki gözün iki çeşme olur (abarttım burada)
doğrudur doğrudur inanırım bu arada ben de telefonuma bir uygulamaya rüyalarımı yazıyorum bunu yapan tek benim sanıyordum sevindim buna

Tepki
113
Ay balkondan Fwlix i görüp üzerine atlamıştım

Taehyungu görmüştüm yolda giderken bana evlilik teklifi etmişti sjsjs

BTS in evine gidiyordum ama JYP sokmadı😡

Okuldaydım teneffüse çıkmıştım Bodrum kata indim ve karşıma SKZ çıktı AĞAĞAĞAĞAĞAĞAAAĞAĞ

Seungmini görmüştüm evime tatlı bir köpek almıştım bir gecede Seungmine dönüştü

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ay balkondan Fwlix i görüp üzerine atlamıştım

Taehyungu görmüştüm yolda giderken bana evlilik teklifi etmişti sjsjs

BTS in evine gidiyordum ama JYP sokmadı😡

Okuldaydım teneffüse çıkmıştım Bodrum kata indim ve karşıma SKZ çıktı AĞAĞAĞAĞAĞAĞAAAĞAĞ

Seungmini görmüştüm evime tatlı bir köpek almıştım bir gecede Seungmine dönüştü
köpeğin seungmine dönüşmesi ve bts ile jyp alakasız olsa da jypnin izin vermemesi Taeden evlilik teklifi ilginçmiş rüyaların

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ben bir çok idolü gördüm hatırladıklarımı söyleyeceğim size

En son Bts üyesi Jimini gördüm rüyamda gördüğünüz karakterin 180 derece dönmüş haliydi çok sinirli ve öfkeliydi nedense.
Skz Bangchan kısaca demek gerekirse yolda karşıdan geçmemi sağladı ama karşıya geçince yok oldu (buna benzer daha çok en kısa şekildeki hali bu)
BP Jennie o zamanlar Jennie fanıydım ve rüyamda kar yağmış bir yerde yaşıyordum o da benim evimin kapısına kadar gelip bana sarılmak için kollarını açıp gülümsemişti ben de duygusal bir yengeç olarak ağlamıştım slk gibi :/
BP Lisa neden bilmiyorum ama iki kez gördüğüm rüyanın ikisinde de I love u Lisa dedim 2.rüyamda aile tartışması yaşanırken sessizce ortamdan uzaklaşıyordu aslında ben de o an Ily demiştim o da Ily too demişti.
Bts Taehyung Bts bir konsept gereği siyah takım elbiseli ve ceketlerinde kırmızı gül taşıyorlardı ben de albüm imzalamaya gidince sen bizim hayranımız olamazsın senin bizim hayranımız olmanı istemiyoruz diyip kızmıştı bana baya çok sertti ( stanim diye mi bu rüyayı gördüm acaba)
Bts Jungkook Jiminli rüyamın içindeydi o olduğunu nedense biliyorduk hissediyordum ama yüzünü görmediğim için buraya yazayım mı yazmiyayım mi emin olamadım en son onu da yaz gitsin dedim kendi kendime
BB GD anneannemin bahçesinde kavga ediyorduk sonra birbirimize sarıldık mı öyle bir şey oldu
BB Seungri o rüyam korkunçtu anlatmasam daha iyi olur öyle söyliyeyim size

Evet kısaca bu kadar arkadaşlar hepsiyle ilgili rüyalarımı tek tek tamamıyla yazarsam çok uzun olur o yüzden en kısa şekilde anlattım sizinde rüyalarınızı çok merak ediyorum
Hem de oyle bir goruyorum ki canim😜

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Ben hayran olduğumu görmüyorum Jungkook hiç görmedim mesela. En yoğun Army olduğum zamanlar da Bts asla görmüyorken geçen Jimin'i gördüm kavga ediyorduk. Bilgisayarımda ki fotolara videolara bakmak istiyordu ben de utanıyordum hayır diye. Gördüğüm en saçma rüyaydı.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Hem de oyle bir goruyorum ki canim😜
neler görüyorsun bakalım;)

Ben hayran olduğumu görmüyorum Jungkook hiç görmedim mesela. En yoğun Army olduğum zamanlar da Bts asla görmüyorken geçen Jimin'i gördüm kavga ediyorduk. Bilgisayarımda ki fotolara videolara bakmak istiyordu ben de utanıyordum hayır diye. Gördüğüm en saçma rüyaydı.
sanırım sen onlarla ilgilenirken yavaş yavaş bilinç altına işlemiş bu yüzden yoğun ilgiliyken değilde geçen görmüşsün

Son düzenleme:

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Kpop ile ilgilenmeye başladığım ilk zamanlar sadece BP BTS fotoğraflarına bakmıştım rüyamda ben yerdeydim hepsi tepemden bana bakıyorlardı güzeldi ama biraz ürkünçtü o zamanlar

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Kpop ile ilgilenmeye başladığım ilk zamanlar sadece BP BTS fotoğraflarına bakmıştım rüyamda ben yerdeydim hepsi tepemden bana bakıyorlardı güzeldi ama biraz ürkünçtü o zamanlar

Birilerinin sana tependen bakması ürkünç güzel olan tek tarafı sevdiğin İdoller olması