Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hybe'ın Çıkış Yapması Beklenilen Yeni Kız Grubu I'll-It, Pfw'de New Jeans Sanıldı

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Hatırlarsınız geçen hafta bu konuda bir konu açmıştım. Daha müzik sektöründe çıkış yapmayan ve moda ile alakası olmayan HYBE'ın yeni kız grubu I-LL-IT grubunun PFW'ye katılması onaylanmıştı. Bugün I'LL-IT PFW'ye katıldığında New Jeans'e benzerliğinden dolayı NewJeans sanıldı. Ve birçok yerde öyle anıldılar. 20240229_105133.jpg

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Ben konuyu okumadan ilk fotoya baktım ve dedimki "Ne alaka bu newjeans" sonra okuduktan sonra acayip şaşırdım.Gerçekten benzemişler 🤦🏻‍♀️

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Bence new jeanse benzemelerinden çok çıkış yapmamış grubun moda haftasında ne işi var onu konuşmak lazım. Çok sinir bozucu ya, bir de fanlar falan benim grubun kendi emekleri sayesinde buraya geldi diyorlar ya, ağızlarına bi tane çakasım geliyor. He he gruplarınız gercekten kendi emekleriyle geldi buraya

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Bence new jeanse benzemelerinden çok çıkış yapmamış grubun moda haftasında ne işi var onu konuşmak lazım. Çok sinir bozucu ya, bir de fanlar falan benim grubun kendi emekleri sayesinde buraya geldi diyorlar ya, ağızlarına bi tane çakasım geliyor. He he gruplarınız gercekten kendi emekleriyle geldi buraya
PFW yol geçen hanı olmuş