Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 3.1

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Yakında Arka Sokaklar'a dönecek bu hikaye. Önceki sezonların son bölümleri:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Chan ile Hyunjin'imin dövüşü çok heyecanlıydı. Öyle ki tüm My Little Pony'ler ve Chan'ın ordusu daire yapmış onları izliyordu. Chan tam Hyunjin'e bir yumruk geçirecekken Hyunjin yine Neo'ya dönüştü ve onun yumruğunu tutup havaya fırlattı. 982 metre havaya fırladıktan sonra Zebani bir anda öne atılıp Chan'ı tuttu.
H: Zebani, niye tuttun Chan'ı? Ölmesini istemiyor musun?
ZE: Onu söyleyemiyoruz maalesef.
C: Hahaha! Zebani benim tarafımdaydı en başından beri. İnandırıcı gözüksün diye düşman rolü oynadık.
MLP: Bunu nasıl yaparsın Zebani? Sana güvenmiştim. Bu acıya dayanamam. Hepinize elveda dostlarım.
Sonra My Little Pony abi Nihat Hatipoğlu'ndan kendisini öldürmesini istedi.
NH: Bismillahirrahmanirrahim. Zimzalabim-i el-zalabim. La zimzala, ve'l zalabim. Amin.
Sonra My Little Pony abi tahtalı köye gitti.
H: Zebani çekil aradan! Öldüreceğim bu Chan'ı.
Sonra Hyunjin tekrar Chan'a daldı. O sırada da Nihat Hatipoğlu zimzalabim duasını okuyarak Chan'ın ordusunu öldürüyordu.
F: Hocacığım niye hebele hübele duasını okuyup Kaf Dağı'na göndermiyorsunuz?
NH: Öldürüyorum işte Felix. Kökten çözüm.
Sonra ordudan bir canavar benim koruma kalkanıma çarptı ama hiçbir şey olmadı kalkanıma. Hocanın dediğine göre bu kalkan ultra mega pro max 3000 ++ güçlüymüş. Canım hocam ya, beni düşünüyordu. Çok seviyordum onu. Sonra okuduğu zimzalabim duası yanlışlıkla Chaeryeong'u vurdu.
F: Chaeryeong!! Şerro Nihat Hatipoğlu! Nasıl öldürürsün kardeşimi! Seni hiç sevmiyorum.
NH: Felix yanlışlıkla oldu valla, affet beni. Lütfen.
F: İyi tamam affettim.
Y: Sen de hemen affediyorsun Felix. Daha yeni evlenmiştik Chaeryeong'umla. Aşk olsun!
F: Benim aşkım var zaten. Kocişkolettalişkolettam Hyunjin.
J: Iyyy, ne cringe bir hitap bu.
M: Yoo bence değil. Hatta bana kocişkolettalişkolettam dersen çok mutlu olurum Jisung'um.
J: Sen yeter ki iste, ben sana her şeyi derim kocişkolettalişkolettam.
H: Ölüyorum burada! Yok mu bir yardım eden.
Y: Yettim Hyunjin.
C: Beni yenemezsiniz. Ben kaçınılmazım.
Sonra Chan parmağını şıklattı ama hiçbir şey olmadı. Sonra birden Minho konuşmaya başladı.
M: Ve ben de Iron Man.
Ne ara aldığını bilmediğim taşlarla parmağını şıklattı. Sonra Chan tahtalı köye gitti. Minho ise bu ultra mega pro max 3000 ++ muhteşem hikayenin yazarı onu öldürmek istemediği için yaşamaya devam etti.
ZE: Hepinizin intikamını alacağım. Bu burada bitmedi.

Not: Bundan sonraki bölümleri bir iki gün arayla yayınlayabilirim çünkü ilham gelmiyor ama merak etmeyin, sizi hikayesiz bırakmayacağım